Test Samsung Galaxy S6 edge+

Recenzje
Opinie: 26
Samsung Galaxy S6 edge+

Klasa smartfonu S (skala „Mercedesa” A, B, C, E, S)

Skala ocen 1-6 (6-celujący)

Wstęp

Dziękujemy sieci Orange za możliwość testów Samsunga Galaxy S6 edge+.

Samsung Galaxy S6 edge+ to marzenie chyba każdego fana koreańskiej marki. Bez wątpienia jest to teraz ich najlepszy smartfon, a dodatkowo jeden z najlepszych lub najlepszy smartfon na świecie. S6 z plusem bardziej podoba nam się od nieco mniejszych -  S6 i S6 edge. W bratobójczej walce może go pokonać jedynie Note 5.  Na razie nie wiadomo jednak, czy Note 5 trafi w ogóle na europejskie półki. Należy wyraźnie podkreślić, że edge+ to nie jest telefonik dla małych dziewczynek – to ogromne urządzenie porównywalne z iPhone 6 Plus, no i oczywiście Note 4.

Główne wady i zalety smartfonu Samsung Galaxy S6 edge+

Zalety:

  • wspaniały wygląd
  • genialny ekran dual edge screen 5.7” Quad HD Super AMOLED 2560 x 1440 (518ppi)
  • najlepsza kamera w smartfonie 16MP OIS (F1.9)
  • bardzo ładna nakładka
  • najnowsza wersja Androida 5.1.1
  • dobry czytnik linii papilarnych
  • pulsometr
  • LTE Cat.6
  • obudowa z superczystego aluminium
  • szybkie przewodowe i bezprzewodowe ładowanie
  • pamięć 4GB RAM (LPDDR4) , 32/64GB (UFS 2.0) ,
  • bardzo szybki procesor: AP Octa core (2.1GHz Quad + 1.5GHz Quad), 64 bit, 14 nm
  • dobre słuchawki z pilotem w komplecie
  • świetne tematy menu

Wady:

  • ogromna cena od 3599 do 3999 zł
  • palcująca się z tyłu obudowa
  • długa nazwa :) Samsung Galaxy S6 edge+
  • brak obsługi kart pamięci (wada dla niektórych użytkowników)
  • niewymienna bateria (wada dla niektórych użytkowników)
  • telefon działa na jednym ładowaniu tylko jeden dzień

Zestaw – ocena 6

Nasz zestaw testowy, który otrzymaliśmy od sieci Orange, składał się ze smartfonu, słuchawek, zasilacza i kabla USB. W pudełku znajdziemy także szpikulec do otwierania szufladki na kartę SIM. Słuchawki zapewniają dobrą jakość dźwięku. Są to słuchawki dokanałowe z prostym pilotem (jeden przycisk i regulacja głośności). Wszystkie dołączone akcesoria są białe. Zasilacz obsługuje tzw. szybkie ładowanie dostarczając prąd 2A. Sam kabel USB jest wystarczająco długi.

Obudowa – ocena 6

Jako, że ramka Samsunga Galaxy S6 edge+ jest wykonana z aluminium (7000), a przód i tył to spore tafle szkła to jego waga nie należy do najniższych. Urządzenie waży 153 g przy rozmiarach 154.4 x 75.8 x 6.9mm. Nie sprawia jednak wrażenia ciężkiej cegłówki. 

Przód obudowany jest oczywiście zdominowany przez wspaniały wyświetlacz. Na dole znajdziemy tylko czytnik linii papilarnych ukryty w przycisku home. Obok niego są dwa klawisze sensoryczne, których już nie da się na stałe podświetlić. Nad ekranem znajdują się kamera oraz czujniki.

Najładniejszy w Galaxy S6 edge+ jest jego tył. Bardzo prosty, gładki i elegancki. Taflę zakłóca jedynie wystający znacznie obiektyw kamery oraz lampa błyskowa pod którą znajdziemy pulsometr. Tylna powierzchnia niestety bardzo zbiera nasze odciski palców. Szmatka do czyszczenia jest obowiązkowa.

Telefon nie jest wodoodporny i odporny na zabrudzenia, więc wszystkie porty są otwarte. USB, gniazdo słuchawkowe i monofoniczny głośnik znajdują się na samym dole obudowy. Głośnik jest umieszczony w miejscu, w którym podczas grania go zasłaniamy.

Przycisk power na szczęście został zlokalizowany na prawej krawędzi, a nie na samej górze. To sporo wygodniejsze rozwiązanie, szczególnie, że w S6 edge plus nie znajdziemy usług opartych o pukanie w ekran.

Obudowa, chyba ze względu na swoje duże rozmiary, niemal w ogóle się nie grzeje. Być może jest to także zasługa dobrego zarządzania energią w samym procesorze i koprocesorze.

Wyświetlacz – ocena 6+

Zakrzywiony ekran to wyróżnik serii edge. Po raz pierwszy pojawił się on w smartfonie Note Edge i wówczas zakrzywienie (jako dodatkowa część ekranu głównego) zrobiło dla nas bardzo dobre wrażenie. W przypadku edge+ jest trochę inaczej. Ekran jest zakrzywiony z obu stron, ale jest to w sumie zakrzywienie mniej wyraźne i przez to mniej przydatne. Promowane na premierze rozwiązania Apps edge i People edge to bardzo proste i naprawdę mało przydatne skróty do ulubionych aplikacji i kontaktów. Jedyną zaletą jest to, że mamy do tych skrótów dostęp z poziomu dowolnej aplikacji, której używamy w danej chwili. Nocny zegarek na ekranie edge świeci tak chimerycznie, że prawie go nie widać. Żadne powiadomienia o nieodebranych połączeniach na tym ekranie nie były w ogóle widoczne, gdy cały ekran był wygaszony. Zakrzywienie (a raczej odblaski nim powodowane) sprawiają, że przeglądanie stron internetowych jest minimalnie mniej przyjemne niż na płaskim, zwykłym ekranie. 

Oczywiście ekran ten możemy krytykować tylko pod względem jego niepotrzebnego zakrzywienia. Reszta jego parametrów spełnia najwyższe normy. Wspaniała wielkość 5.7 cala, technologia Super AMOLED oraz potężna rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli (Quad HD). Tzw. gęstość ekranu to już 518ppi. To parametry, które zapewniają niewiarygodną jakość obrazu. Chyba nie można mieć większych wymagać co do ekranu w telefonie.

Jeśli chodzi o kolorystykę to ekran może pracować w czterech trybach: adaptive, cinema, photo lub basic.

Procesor/pamięć/parametry techniczne – ocena 6+

Samsung Galaxy S6 edge+ miażdży konkurencję ekranem, ale także parametrami swojej specyfikacji technicznej. W środku obudowy pracuje procesor ośmiordzeniowy 2.1GHz Quad + 1.5GHz Quad. Wspomaga go pamięć RAM o rekordowej wielkości 4GB (LPDDR4)! Na pliki użytkownika producent przewidział 32 lub 64 GB (UFS 2.0), w zależności od wersji smartfonu. My testowaliśmy tańszą. Sam system zajmuje w telefonie prawie 7 GB.

Dane w Samsungu Galaxy S6 edge+ możemy pobierać poprzez LTE Cat.6 lub WiFi a/b/g/n/ac MIMO(2x2). Z akcesoriami łączymy się poprzez NFC i Bluetooth v 4.2 LE. Zewnętrzne sensory mogą wykorzystywać protokół ANT+. W smartfonie znajdziemy jednak wiele własnych czujników. Są to akcelerometr, czujnik zbliżeniowy,  czujnik światła RGB, kompas, żyrokompas, czytnik odcisków palców, barometr, czujnik hala i pulsometr. Według naszych subiektywnych ocen, zarówno czytnik linii papilarnych, jak i pulsometr działają w edge+ lepiej niż w modelu Note 4, ale także w zwykłym, małym S6. Wydaje się, że każda kolejna edycja smartfonów z Korei ma te moduły coraz bardziej dopracowane.

Każdy kto marzy, że jego smartfon będzie miał lepsze parametry od edge+ niestety będzie zawiedziony – szybciej i nowocześniej na razie się nie da :)

 

System – ocena 6+

W edge+ pracuje Android Lollipop w najnowszej wersji 5.1.1. Dla biznesu jest bardzo ważne, że dostęp do naszego telefonu jest zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych i opcjonalnie platformą KNOX.

Co ciekawego oferuje nam Lollipop z najnowszą nakładką TouchWiz Samsunga:

  • dodatkowy pulpit Briefing oparty na aplikacji Flipboard – na szczęście można go wyłączyć, bo nie jest zbyt przydatny
  • możliwość zmieniania i instalacji nowych tematów menu – niektóre z nich są bardzo atrakcyjne, są tam także smaczki dla fanów czystego Androida
  • opcję zmiany gęstości siatki ikon na głównym ekranie w konfiguracji 4x4, 4x5 oraz 5x5
  • opisywane już wcześniej paski skrótów Apps edge oraz People Edge
  • wspomaganie rozwiązania MirrorLink służącego do współpracy z systemami multimedialnymi najnowszych samochodów
  • obsługę ekranu krawędziowego – miganie przy połączeniach (mało przydatne), information stream (chyba najgorszy z możliwych sposobów na wyświetlanie danych z różnych źródeł), nocny zegarek (jest mikroskopijny i widoczny tylko pod pewnym kątem). Już samo uruchomienie ekranu krawędziowego, aby zmusić go do wyświetlenia czegokolwiek, to zwykle mozolne próby pocierania jego krawędzi. 
  • download booster – pobieranie danych jednocześnie przez WiFi i LTE – dotyczy to plików powyżej 30 MB
  • dodatkowe ustawienia parametrów dźwięku – Adapt Sound (osobiste ustawienie „pod nasz słuch”), UHQ Upscaler, SoundAlive+ oraz Tube Amp Pro. Efekty te są dostępne wyłącznie po podłączeniu dowolnych słuchawek
  • Smart Manager – program ułatwiający bezpośredni dostęp do ustawień baterii, czyszczenia pamięci na multimedia, pamięci RAM i systemu antywirusowego
  • S Health – najpotężniejsza obecnie na rynku aplikacja do zarządzania naszymi staraniami o zdrowie i sprawność. S Health potrafi teraz zapisywać nasz puls, natlenienie krwi, stres, wyniki biegania, ciśnienie krwi, nawodnienie, cukier, ilość wypitych kaw, treningi z niemal dowolnej dyscypliny, wagę, sen. S Health wyznacza nam cele i motywuje do większego wysiłku i zdrowszego jedzenia. S Health potrafi także wymieniać dane z aplikacją Nike+ Running oraz wieloma innymi niezależnymi programami (ale nie np. z popularnym Endomondo).
  • Split screen view – czyli praca w dwóch oknach na jednym ekranie
  • odtwarzanie plików wideo w oknie
  • Galaxy Apps – dodatkowy sklep z aplikacjami – niektóre z nich są dostępne za darmo specjalnie dla posiadaczy Samsungów
  • SideSync – program to mirrorowania naszego smartfona na PC – na komputerze widzimy ekran naszego smartfona i możemy go używać korzystając z myszki. Udało nam się połączyć głosowo z poziomu PC oraz korzystać z myszki na ekranie edge+. Z poziomu PC możemy także uruchamiać aplikacje. Pomimo swoich wad (głównie niestabilności) SideSync to genialny program do prezentowania naszego smartfonu na zdalnym ekranie, a także do obsługi naszego urządzenia z poziomu PC.
  • Microsoft Apps – pełny pakiet biurowy Microsoft, którego niestety nie da się odinstalować
  • przystosowanie do obsługi ekranu jedną ręką – redukcja wielkości wyświetlanego ekranu w ogóle lub redukcja wielkości klawiatury, kalkulatora, telefonu oraz blokady ekranu.

Jest to tylko część dostępnych usług, bo wiele z nich możemy doinstalować z poziomu sklepu Galaxy Apps. Są to m.in. Kids Mode, S Translator, Optical Reader, Scrapbook, S Note. Wcześniej te program domyślnie były zainstalowane w pamięci już po wyciągnięciu droższych Samsungów z pudełka.

  

 

  

 

Wprowadzanie tekstu – ocena 5

Personalizacja klawiatury w edge+ jest dosyć ograniczona. Polega ona głównie na ustaleniu jej wielkości (a raczej wysokości). Tekst możemy wprowadzać głosowo lub bez odrywania palca. Użytkownik może także skróty – np. po wpisaniu email telefon uzupełni go długim adresem naszego znajomego, który często używamy w korespondencji. Klawiatura może mieć zredukowaną wielkość do lepszej obsługi jedną ręką. Cały czas do dyspozycji mamy przydatny rząd cyfr.

Kamera – ocena 6+

Jeśli chodzi o jakość zdjęć to Samsungi w tym roku walczą na rynku wyłącznie ze smartfonem LG G4. Reszta stawki, w tym iPhone 6, już ma pewien dystans do liderów. Jeśli więc lubimy robić zdjęcia smartfonem i liczy się dla nas jakość tych zdjęć (dla większości fotografujących nie ma to chyba żadnego znaczenia) to powinniśmy zakupić Samsunga z serii 6 lub Note lub też LG G4. 

Samsung Galaxy S6 edge+, podobnie jak LG G4, potrafi zapisywać pliki graficzne w formacie RAW, co nawet dla laików może być przydatne w późniejszej, nawet prostej obróbce na komputerze. RAW jest dostępny wyłącznie w trybie PRO. Zdjęcia z edge+ są szczegółowe i mają piękne kolory.  Większość zdjęć, które wykonaliśmy nie było poruszonych, co w przypadku zdjęć ze smartfona jest prawdziwą plagą. Główna kamera ma matrycę 16MP OIS z jasnością F1.9, a przednia kamera to 5MP ze światłem F1.9. Brawa należą się także, za nieprzeładowany interfejs. Podobnie jak w przypadku aplikacji, dużą część funkcji aparatu możemy sobie „dograć” z Internetu.

Co oferuje nam kamera w Samsungu Galaxy S6 edge+:

  • Bardzo szybkie uruchamianie poprzez dwukrotne przyciśnięcie przycisku home przy zablokowanym ekranie
  • Tracking AF, siatka, zapis w RAW, obsługa głosem
  • Różne formaty zdjęcia: 16:9. 4:3. 1:1
  • Dodatkowe efekty np. retro, nostalgia, pastele itd.
  • Trzy sposoby pomiaru parametrów zdjęcia
  • Timer
  • Tryby: auto, pro, selective focus, panorama, video collage, live broadcast, slow motion, fast motion, virtual shot oraz wiele, wiele innych dostępnych do pobrania. Szczególnie polecamy dogranie trybu Shot&more, który był kiedyś trybem standardowym i dostarcza naprawdę fajnych efektów

Tryb pro pozwala na regulację ostrzenia od makro do nieskończoności, balansu bieli, ISO, czasu migawki. 

Jeśli chodzi o materiał wideo to edge+ również nie zawodzi. Kamera ma jednak swoje ograniczenia. W trybie UHD (3840x2160) możemy nagrać tylko 5 minut. W trybach UHD, QHD oraz FULL HD 60 fps nie działa HDR oraz stabilizacja obrazu. Nie możemy też robić w tych trybach w czasie nagrywania wideo zdjęć oraz korzystać z Tracking AF (śledzenia obiektu przez autofocus). Nadal jednak materiał końcowy zachwyca swoją jakością.

 

 

Przykładowe zdjęcia:

Przykładowe wideo:

Tryb 4K

Tryb slow motion

Tryb FULL HD 60 fps

Bateria – ocena 4

Bateria w Samsungu Galaxy S6 edge+ to chyba jedyny element tego smartfonu, który nas nie zachwycił. Urządzenie „dojeżdża” do końca dnia z pewnym zapasem mocy, ale w nocy musimy już edge+ doładować. Zapewne osoby, które bardzo dużo korzystają ze smartfona w ciągu dnia będą go musiały doładowywać już wcześniej. Wewnątrz obudowy znajduje się bateria 3,000mAh. Edge+ na szczęście wspiera genialne szybkie ładowanie Fast Charging (przewodowe i bezprzewodowe). To może nas uratować, gdy telefon będzie nam w danej chwili niezbędny. Bezprzewodowe ładowanie jest zgodne ze standardami WPC i PMA.

Gdy nie mamy gniazdka w okolicy, możemy także ratować się znanymi z innych wcześniejszych modeli trybami Power Saving mode oraz Ultra Power saving mode.

Podsumowanie

Samsung Galaxy S6 edge+ to obecnie najciekawszy i najlepszy smartfon z Androidem jakiego możemy już kupić w Polsce. Dla nas jest on lepszy od modelu S6 głównie ze względu na swój większy wyświetlacz. To, że jest zagięty nie ma żadnego znaczenia i raczej można to traktować jako wadę. edge+ to wspaniała kamera, która robi piękne zdjęcia, także w niezbyt sprzyjającym świetle. Samsung Galaxy S6 edge+ to także bardzo stabilny system w najnowszej wersji. Nakładka jest ładna i nie przeładowana, a dodatkowo możemy ją znacznie modyfikować specjalnymi tematami/motywami. Edge+ to także świetna aplikacja S Health, która jest wspomagana sensorami wbudowanymi w smartfon. Wadą edge+ jest jego cena, brak obsługi kart pamięci oraz niezbyt zachwycająca bateria. Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na testy nowych iPhone 6s Plus oraz Note 5. Ciekawe, czy te smartfony przebiją naszego aktualnego smartfonowego lidera. 

Dziękujemy sieci Orange za możliwość testów Samsunga Galaxy S6 edge+.

Dla kogo jest Samsung Galaxy S6 edge+:

  • Dla fanów największych smartfonów
  • Dla fanów rozwiązań Samsunga
  • Dla najbogatszych fanów systemu Android
  • Dla fanów mobilnej fotografii

Dla kogo nie jest Samsung Galaxy S6 edge+:

  • Dla osób oszczędnych
  • Dla fanów zgrabnych, niewielkich smartfonów
  • Dla fanów czystego Androida

Opinie:

Opinie archiwalne (26):

Komentuj

Komentarze / 26

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    zdzich pisze: 2015-09-16 11:05
    ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec w smartfonie szczegółowości obrazu powyżej 300 ppi tak więc ile warte są wyświetlacze mające 500 czy 700 ppi oceńcie sami. Największą zaletą s6 jest aparat i kamera (szczególnie full hd 60p), cała reszta to niewiele warte gadżeciarstwo
    -1
  • Users Avatars Mini
    Mika pisze: 2015-09-16 11:19
    Nasze zestaw testowy , po jakiemu to jest napisane,to zestaw ,czy zestawy? bateria 3,000mAh to jest największy żart w tym telefonie .
    -1
  • Users Avatars Mini
    Liukang pisze: 2015-09-16 12:27
    Ciekawi mnie czym się różni programowo od mniejszego edge. Czy coś ma więcej, coś zostało dopracowane bardziej lub przeciwnie. Czy boki można definiować bardziej w porównaniu do mniejszego brata. Czy można używać obu boków jednocześnie. Czy tylko różnica sprowadza się do wielkości.
    -1
  • Users Avatars Mini
    wojciech.piechocki pisze: 2015-09-16 21:26
    @Mika...a Ty slyszales o pojeciu literowka???? Wiesz, co to znaczy zrobic blad? To jest napisane po polsku z bledem...nie potrafisz normalnie zwrocic uwagi? :-) Poprawione... nie lepiej bylo napisac, ze w tym zdaniu "...." macie blad - poprawcie pls...
    6
  • Users Avatars Mini
    Lukasz pisze: 2015-09-16 22:35
    Świetny smartfon :)
    1
  • Users Avatars Mini
    Grzegorz Szewczak pisze: 2015-09-18 11:14
    Bezapelacyjnie najładniejszy smartfon na rynku.
    0
  • Users Avatars Mini
    ono pisze: 2015-09-20 09:20
    Witam,a co powiecie o kolorze wyświetlacza gdy ustawiony jest na maksa jasność? Ponoć co telefon to inny odcien bieli od zoltawej po kremowa .
    0
  • Users Avatars Mini
    Xxx pisze: 2015-10-05 18:35
    Mój s6 edge + wiesza się na potęgę nawet był w serwisie oczywiście oni tego nie zauważyli i przywrócił ustawienia fabryczne i odesłanie spowrotem i co jest gorzej niż było porażka
    -1
  • Users Avatars Mini
    seba pisze: 2015-10-11 15:19
    Xxx "Mój s6 edge + wiesza się na potęgę nawet był w serwisie oczywiście oni tego nie zauważyli i przywrócił ustawienia fabryczne i odesłanie spowrotem i co jest gorzej niż było porażka" Ja nie narzekam ,działa bardzo szybko ,przebija Windowsa 8.1 i nic się nie wiesza ,może masz przeładowaną skrzynkę SMS ,ja miałem ponad 1000 smsow i tez sie zaczol wieszac bardziej na aplikacij sms, skasowalem i nic sie nie wiesza ,w opcjachj sms masz autoamtyczne kasowanie po przekroczeniu 1000 sms .
    0
  • Users Avatars Mini
    Xxx pisze: 2015-10-13 12:18
    Do seba. Nie w tym problem mam kilka SMS w skrzynce serwis polecił wymianę karty sim mam w sieci t mobile wymieniłem ale problem pozostał troch mniejszy ale pozostał. Czekam na jakąś aktualizacje może coś pomogą jak nie to spowrotem do serwisu
    0
  • Users Avatars Mini
    Seba pisze: 2015-10-17 14:14
    Xxx "Nie w tym problem mam kilka SMS w skrzynce serwis polecił wymianę karty sim mam w sieci t mobile wymieniłem ale problem pozostał troch mniejszy ale pozostał. Czekam na jakąś aktualizacje może coś pomogą jak nie to spowrotem do serwisu " Współczuję ci bardzo , ja nie narzekam bateria wytrzymuje jeden dzień spokojnie nawet przy intensywnym używaniu . Spotkałem pana który jest zapraszany na prezentacje nowych modeli i stwierdzenie jego jest takie ze samsunga procesor jest najlepszy ze się nie grzeje -mając lumie 1520 która się grzała wyobrażam sobie jak musi się grzać snapdragon 810 ,teraz wiem ze samsung najlepiej odrobił lekcje jak produkuje się procesory . Życzę ci aby rozwiązał się problem twojego samsunga.
    0
  • Users Avatars Mini
    Seba pisze: 2015-10-17 14:23
    Xxx -wiem ze galaxy s6 edge powinien pracować bez takich problemów ale jeśli coś sprawdź to . poszukaj jak włączyć opcje programisty - wejdź w te opcje i zmień skala animacji okna na 0,5 - skala animacji przejścia na 0,5 - skala długości animacji na 0,5 . sprawdź różnica powinna być zauważalna ,choć jak pisze ze za tyle kasy powinno wszystko śmigać bez kombinowania
    0
  • Users Avatars Mini
    Seba pisze: 2015-10-17 14:26
    Xxx zapomniałem wyłącz i włącz edge
    0
  • Users Avatars Mini
    xxx pisze: 2015-10-18 14:42
    telefon polecial znow do serwisu :(
    0
  • Users Avatars Mini
    Seba pisze: 2015-10-21 22:12
    Do xxx ,dziwne, ja miałem L1520 z Windows 8.1 ,powiem tak ,ten samsung wymiata tak ze działa szybciej niż Windows Phone 8.1 na l1520 ,w AnTuTu Benchmark 69269 wyciągnął i nawet się nie spocił , jestem z niego mega zadowolony i w przeciwieństwie do innych osób twierdze ze nakładka od samsunga jest super a jego procesory są najlepsze bezapelacyjnie .
    0
  • Users Avatars Mini
    xxx pisze: 2015-10-22 16:22
    Telefon wraca od serwisu samsunga oczywiście nie stwierdzili usterki juz nie wiem co robić pomocy ma ktoś jakiś pomysł
    0
  • Users Avatars Mini
    Dariusz pisze: 2015-10-23 23:40
    ja mam też problem s6 edge+ mi też się wiesza niejednokrotnie mam problemy żeby go wzbudzić przyciskiem home albo przyciskiem wł/wył . a jeśli już się udało to aparat mi wyskakuje.
    0
  • Users Avatars Mini
    Dariusz pisze: 2015-10-23 23:44
    a i jeszcze dodam że moja koleżanka ma s6 edge i też już wysłała do serwisu bo się jej wieszal.jestem zły bo jak można wciskać taki szajs ludziom za takie pieniądze
    0
  • Users Avatars Mini
    Xxx pisze: 2015-10-24 06:02
    Wczoraj pojawiła się aktualizacja w której było opisane problem z wyburzanie i zasilaniem ale wyczytałem gdzieś na zagranicznych stronach gdzie w stanach też ten problem występuje żeby zrobić wwipe cahe partition narazić działa zobaczymy czy coś pomogło serwis rozkładać referencje i twierdził że telefon spełnia normy producenta choć odmawiał posłuszeństwa za drugim razem kiedy go wysyłałem do serwisu zrobiłem szczegółowy opis co się dzieje z telefonem ale i tak nic według nich wszystko było ok żenada serwis samsunga ccs mija się z powołaniem porażka
    0
  • Users Avatars Mini
    xxx pisze: 2015-10-24 12:02
    sorki za błędy i dziwne słowa pisałem z telefonu. Jak narazie 2 dzień po aktualizacji i smiga telefon ale nie ma co chwalić, przed aktualizacja tez potrafił ze 2 dni chodzić bez zwiechy a później się wyłączył dam znać za kilka dni może to komuś pomoże
    0
  • Users Avatars Mini
    Seba pisze: 2015-10-24 13:09
    to mi po aktualizacji jeszcze bardziej przyspieszył i nic się nie wiesza ,jest mega szybki a ja jestem bardzo zadowolony
    0
  • Users Avatars Mini
    xxx pisze: 2015-10-28 18:11
    lipa nawet po akualizacji telefon sie wiesza lipa zlom i tyle
    0
  • Users Avatars Mini
    Xxx pisze: 2015-10-30 13:11
    Porażka z tym telefonem
    0
  • Users Avatars Mini
    Kamcik pisze: 2015-11-11 15:10
    Potwierdzam Wiesza się jakieś 2 razy dziennie Bateria tragedia Rano o 6 dołączyłem od ładowarki godzina 14 baterii zero włączony transfer danych i Facebook to wszystko
    0
  • Users Avatars Mini
    Kasia 777 pisze: 2015-11-29 23:05
    Hmm , mój działa jak najlepiej .
    0
  • Users Avatars Mini
    grzesiek imex pisze: 2016-03-08 16:04
    Sms-y czy u wszystkich nie ma opcji wyslania do listy polaczen . Mam to w starym S3 a w s6 edge + brak totalna lipa z tym i brak szukania nr telefonu na liscie polaczen to juz porazka. Imex2@op.pl
    0