„Telefon bez związku” - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 2

Heyah rozwija oferty z telefonem i wprowadza kolejne rozwiązanie, dzięki któremu można stać się właścicielem telefonu nie składając podpisów na dokumentach. Klienci, którzy myślą o zmianie aparatu, a nie mogą lub nie chcą podpisać umowy, będą mogli skorzystać z najnowszej propozycji Heyah „Telefon bez związku”. Daje ona klientom możliwość kupienia aparatu w promocyjnej cenie już po roku od zgłoszenia chęci udziału w programie. Zasady oferty są absurdalnie proste.

Decydując się na nową propozycję wystarczy co miesiąc uzupełniać konto zadeklarowaną kwotą w wysokości 30 zł lub 50zł, w zależności od potrzeb. Chęć posiadania telefonu bez związku użytkownik zgłasza wysyłając Ekspresowy Kod ze wskazaniem wybranej kwoty. Może zrobić to również logując się do serwisu Samoobsługa na www.heyah.pl.

Oferta „Telefon bez związku” oparta jest na mechanizmie Heyah MIX, z ta różnicą, że klient nie musi podpisywać umowy, by bez większego wysiłku i zmian w dotychczasowym korzystaniu z usług Heyah, stać się właścicielem nowego telefonu kupionego na preferencyjnych warunkach. Po roku od zgłoszenia można wybrać aparat w promocyjnej cenie z oferty internetowego sklepu Heyah – zostanie on dostarczony pod wskazany adres kurierem. Jedynym zobowiązaniem są doładowania konta, których kwotę użytkownik wykorzystuje w całości na usługi w Heyah.

Klienci czekając na telefon korzystają z usług Heyah na niezmienionych zasadach – wybierają Taryfę Pakietową z pięcioma wygodnymi rozwiązaniami lub Nową Heyah, gdzie otrzymują bezpłatne SMS-y w Heyah, 29 groszy za minutę rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce (a do Play drożej), najkorzystniejszą ofertę internetową ze stawką 2 gr/100 kB oraz tanie połączenia do krajów Unii Europejskiej.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: