2 miliony użytkowników usług "Granie na czekanie" i "Szafa Gra"

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 6
Opinie: 6

Usługi Granie na czekanie w sieci Era i Szafa Gra w Heyah skończyły właśnie 4 lata. Obecnie niemal 2 miliony klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej korzysta z oferty, dzięki której sygnał oczekiwania na połączenie można zastąpić ulubionymi dźwiękami.

PTC była pierwszym polskim operatorem, który wprowadził muzyczną usługę Granie na czekanie skierowaną do wszystkich klientów Ery i Tak Taka oraz serwis Szafa Gra, czyli jej odpowiednik dla użytkowników Heyah. Badania (MillwardBrown SMG/KRC) pokazują, że biją one również wszelkie rekordy, jeśli chodzi o satysfakcję klientów z ich użycia: aż 98% respondentów jest zadowolonych z tej usługi. Obecnie Klienci PTC mają do dyspozycji ponad 10 tysięcy utworów znanych artystów oraz innych dźwięków. Poza rozbudowywaniem listy utworów, stale wprowadzane są także nowe funkcjonalności.

Zarówno w Graniu na czekanie, jak i usłudze Szafa Gra, można znaleźć również dźwięki z kampanii reklamowych marek PTC. Sympatycy muzyki z reklam Tak Taka - Starter Tak Tak 50 za 5 złotych oraz podwójne doładowanie – mogą ściągnąć utwór pt. Beautiful Life (Marc Williams/ Paul Fletcher/ Patrick Sturrock) - wystarczy wysłać kod 555 na numer 333. Natomiast fani rysunkowych bohaterów z najnowszej reklamy Heyah „No to sru”, promującej bezpłatne SMS-y w Heyah i 29 groszy za minutę rozmowy, mogą ustawić dźwięk z filmu wysyłając SMS-em kod 1867 * na numer 333.

Chcąc popularyzować muzyczną ofertę sieć Era wydaje magazyn muzyczny „Rytm”. Można w nim znaleźć m.in.: ekskluzywne wywiady z artystami, informacje o ciekawych imprezach muzycznych, recenzje gadżetów związanych z muzyką oraz opisy usług muzycznych Ery. Do nowego numeru magazynu, który ukaże się już w sierpniu br., zostaną dodane strony o modzie i modnych miejscach. Magazyn wysyłany jest bezpośrednio do klientów - można zamówić go poprzez www.era.pl. Klienci odwiedzający sklepy i salony sieci Era znajdą magazyn również z specjalnych Strefach Muzyki. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się tu z muzyczną propozycją sieci Era i, korzystając z multimedialnej prezentacji video, ustawić nieodpłatnie w telefonie nawet 10 utworów. Każdy nowy klient Ery i Tak Taka otrzymuje w prezencie popularny utwór oraz bezpłatny abonament w Graniu na czekanie nawet do dwóch miesięcy.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2009-07-01 14:56
  Sam korzystam i jestem zadowolony :) Tak samo jak dzwonie do kogoś jest to przyjemniejsze niż jakieś biiiip biiiip
  0
 • Users Avatars Mini
  heman pisze: 2009-07-01 15:10
  dokładnie, zawsze coś ożywczego. Chociaż 1 jak służbowo rozmawiałem z ważną personą z dużego koncernu i miała nastawiony jakieś disco to się zdziwiłem :) ale pomysł dobry i ludziom jak widać się spodobał
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek pisze: 2009-07-01 15:31
  aby znaleźć te 10 utworów wpiszcie w pole wyszukiwania "0PLN" ;) fajna usługa, szkoda, że nie ma info od innych operatorów, np. Plusa na temat Czasoumilacza...
  0
 • Users Avatars Mini
  krzyh pisze: 2009-07-01 15:48
  Era naciaga klientow na tego typu uslugi i mowie to z calym przekonaniem i stanowczoscia nie zaslaniajac sie brakiem przykladu a pryzkladow jest wiele po najzwyklejsze dzwonienie bez zadnej wiedzy o kliencie i zawracanie mu wiele razy niepotrrezbnie glowy po bardziej niechlubne jak wlaczenie BEZ WIEDZY I ZGODY KLIENTA takiej uslugi i tarryfikacja po 2 m-cu KOMU? starszej osobie ktora czasami nie ma pojacia do czego sluza tego typu uslugi a pozniej przepraszaja i zwracaja pieniadze
  0
 • Users Avatars Mini
  krzyh pisze: 2009-07-01 15:49
  oto poziom OBSLUGI w WILEKIEJ Erze
  0
 • Users Avatars Mini
  Hugo pisze: 2009-07-01 19:46
  Duzo ludzi z tego korzysta. I staje sie to bardzo poularne bo jest ciekawe i orginalne. Co do dzwonienia, sie grzecznie dziekuje i tyle. Zreszta od kad wyslalem darmowego smsa ktorego Era sama zapodala nikt do mnie nie dzwoni juz ani nie przychodza smsy reklamowe. Zreszta przy podpisywaniu umowy pytaja sie czy wyrazacie zgode na informacje handlowe, to w czym problem, wszyscy reklamuja i szukaja klientow - proste.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: