Modlitwa, skupienie myśli i protest - grupa z Gliwic walczy z 5G

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Elektromagnetyczny Świat Nowotworów (profil na Youtube) oraz dwie kobiety: Katarzyna WójcikEwa Wójcik chcą protestować w Gliwicach przeciwko testom 5G.

Takie testy są prowadzone w Gliwicach przez Huawei i Orange. Firmy mają zgodę UKE. Testy 5G w tym mieście potrwają do końca roku.

Oprócz protestu zaplanowanego na sobotę organizatorzy zachęcają także, żeby przeciwnicy choć raz dziennie skupili myśli i emocje oraz modlili się w tej sprawie.

Hasło protestu brzmi: Nie dajmy zrobić z siebie królików doświadczalnych!

Według informacji z profilu FB protestu, 5G i inne technologie mobilne powodują luki w pamięci i trudności w uczeniu się, zaburzenia neurologiczne i ogólne złe samopoczucie. Jest duża szansa, że organizatorzy tego protestu cierpią już na te choroby, więc protest może być zorganizowany za późno.

Oto film, który ma informować o proteście. Ekspertem protestujących jest Jerzy Zięba. Większość poglądów propagowanych przez niego jest niezgodna z aktualnym stanem medycznej wiedzy naukowej i spotyka się ze zdecydowaną krytyką ekspertów oraz środowisk akademickich.

Opinie:

Rekomendowane: