Najnowszy tablet Lenovo jest teraz z prezentem

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Lenovo Tab M11

Lenovo wprowadza na polski rynek tablet Lenovo Tab M11. Nowe urządzenie zostało zaprezentowane na tegorocznych targach CES, a już teraz możemy je nabyć wraz z grą Lekti Monster w prezencie. Jest to gra edukacyjna dedykowana do nauki czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Promocja obejmuje wybrane tablety z portfolio producenta, w tym najnowszy model Tab M11.

Tablet Lenovo M11 dostępny jest w cenie 899 zł.

Ma on 10,95-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1200 pikseli i maksymalnej jasności 400 nitów. Ekran wykonany został w technologii IPS LCD, a dodatkowo można go przełączyć w tryb monochromatyczny.

Bateria o pojemności 7040 mAh zapewnia dwunastogodzinny czas pracy.

Urządzenie zostało wyposażone w 8-rdzeniowy procesor MediaTek G88 i jest dostępne w wersjach z 4 lub 8 GB RAM, a także zawiera 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Producent zapewnia również możliwość rozszerzenia pamięci poprzez kartę SD o pojemności do 1 TB.

Z przodu i z tyłu tabletu znajdują się aparaty 8 MP.

Tablet został wyposażony w cztery głośniki pracujące w trybie stereo i obsługujące dźwięk Dolby Atmos. Dostępne jest także złącze mini jack 3,5 mm.

Lenovo Tab M11 zapewnia obsługę Wi-Fi i Bluetooth.

Tablet wyposażono w uniwersalny port USB typu C oraz odbiornik GPS.

Tab M11 działa pod kontrolą systemu Android 13. Producent zapewnia aktualizację do wersji 14 i 15. Użytkownik nie będzie również musiał martwić się o bezpieczeństwo, gdyż zapewnione jest wdrażanie poprawek zabezpieczeń przez cztery lata od dnia premiery urządzenia.

Razem z tabletem w standardzie dostarczany jest rysik. Dodatkowo otrzymujemy aplikację Google Kids Space, która jest fabrycznie zainstalowana na tabletach Lenovo. Rodzic ma możliwość kontrolowania aktywności dziecka z poziomu własnego urządzenia za pomocą aplikacji Family Link, umożliwiającej zarządzanie dostępną zawartością czy ustawienie limitu czasu użytkowania. Tab M11 pozwala na dzielenie ekranu i wyświetlanie do pięciu pływających okien aplikacji. Sprzęt ma także funkcję Lenovo Freestyle, dającą możliwość wykorzystania tabletu jako dodatkowego ekranu zewnętrznego oraz wygodne przesyłanie plików i streamowanie aplikacji

Co zrobić, aby odebrać prezent?

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy w okresie od 15.01.2024 r. do 30.06.2024 r. zakupić tablet Lenovo, a następnie przedstawić dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury na osobę fizyczną (bez NIP) i przesłać go za pomocą formularza zgłoszeniowego w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

Promocją objęte są produkty zakupione w Delkom.pl, Elenovo.pl, Euro.com.pl, Komputronik.pl, Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net, Neonet.pl, Sferis.pl oraz X-kom.pl.

Lenovo Tab M11

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: