Adobe Premiere Rush na flagowych smartfonach Samsunga

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Użytkownicy flagowych smartfonów Samsung Galaxy uzyskali dostęp do edytora Adobe Premiere Rush.

Premiere Rush for Samsung to dostosowana do specyfikacji urządzeń Samsung wersja nowo wprowadzonej aplikacji Adobe Premiere Rush dla systemu Android

Od 21 maja Premiere Rush for Samsung jest dostępny do pobrania dla smartfonów Samsung Galaxy S10, S10+, S10e, S9, S9+ i Note 9.

Premiere Rush for Samsung jest wyposażony w zestaw funkcji zoptymalizowanych specjalnie pod kątem urządzeń Samsung. Dzięki rozszerzonej obsłudze procesorów Exynos i Mali zwiększona została wydajności edycji. Eksport filmów na Galaxy S10 jest teraz o 70% szybszy niż w starszych urządzeniach. Aplikacja obsługuje też HDR10+ i Samsung DeX.

Użytkownicy Galaxy, którzy zdecydują się na zakup Premiere Rush, otrzymają nieograniczoną możliwość eksportu filmów, 100 GB pamięci w chmurze oraz 20% zniżkę (oferta promocyjna do końca 2019 roku). Miesięczny abonament z wykorzystaniem zniżki to 7,99 USD.

Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna Premiere Rush, dająca użytkownikom Galaxy dostęp do wszystkich funkcji programu, umożliwiająca korzystanie z aplikacji komputerowych i mobilnych, 2 GB pamięci w chmurze, możliwość tworzenia nieograniczonej liczby projektów i eksportowania maksymalnie trzech projektów.

Użytkownicy mogą nagrywać filmy bezpośrednio w aplikacji i natychmiast rozpocząć ich montaż, przeciągając i upuszczając klipy na wielościeżkową oś czasu. Mają oni również możliwość swobodnego dopasowania dźwięku, nasycenia barw, rozmieszczenia tytułu, przejść, dodawania podkładu głosowego i wiele innych opcji – wszystkich z głównego interfejsu. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wbudowanych, w pełni konfigurowalnych, animowanych szablonów tytułów bezpośrednio z poziomu samej aplikacji. Dzięki łatwym w użyciu opcjom zmiany rozmiaru, film można dostosować do tego, w jakim serwisie społecznościowym ma być on opublikowany. Wszystkie filmy i operacje montażowe są automatycznie synchronizowane z chmurą.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: