Alcatel i Fujitsu deklarują gotowość realizacji dostaw systemów UMTS - komunikat

Newsy
Żródło: Alcatel
Opinie: 7

Firmy Alcatel i Fujitsu potwierdziły pomyślny rozwój swojej współpracy, realizując terminowe dostawy i instalując sprawdzone rozwiązania dla sieci UMTS. 
Z technicznego punktu widzenia Evolium ™, spółka utworzona we wrześniu 2000 r. przez Alcatela (66%) i Fujitsu (33%), zdobyła czołową pozycję w dziedzinie technologii dostępu radiowego UMTS, a także opracowała i przetestowała kompleksowe rozwiązanie UTRAN. Dzięki nowoczesnemu łańcuchowi produkcyjnemu rozwiązań UMTS oraz platformie testowania, fabryka Fujitsu w Nasu już dostarczyła dużą ilość kontrolerów sieci radiowej (RNC) oraz ponad tysiąc stacji bazowych Node B. W ten sposób usługi UMTS stały się rzeczywistością. Oprócz terminowych dostaw sprzętu komercyjnego dla NTT DoCoMo w ramach japońskiego projektu FOMA, możliwości produkcyjne fabryki w Nasu zostaną również wykorzystane do różnych praktycznych testów oraz tworzenia próbnych sieci komercyjnych, które Alcatel zamierza uruchomić w tym roku na całym świecie.
„Te wyjątkowe możliwości produkcyjne, w połączeniu z naszą sprawdzoną zaawansowaną technologią, są głównym czynnikiem, który pomoże w szybkim wprowadzaniu nowych usług UMTS na całym świecie. Zapewnia nam to przewagę i potwierdza zdolność do realizacji terminowych dostaw zgodnie z potrzebami i wymaganiami klientów" - dodał Marc Rouanne, prezes działu sieci ruchomych Alcatela.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: