ABC Data będzie sprzedawać chmurę Alibaba Cloud

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

ABC Data nawiązała strategiczną współpracę z Alibaba Cloud.

W ramach umowy ABC Data jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Alibaba Cloud w Polsce i siedmiu innych krajach regionu: w Czechach, Rumunii i Estonii oraz na Litwie, Łotwie, Słowacji oraz Węgrzech.

Klienci będą mogli, poprzez platformę ABC Data Cloud, skorzystać z pełnej oferty produktów i usług chmurowych Alibaba Cloud, w tym m.in. wirtualnych serwerów, hostingu, backupu, storage’u, rozwiązań sieciowych, IoT, Big Data czy SI.

Polskie firmy, chcące skorzystać z rozwiązań Alibaba Cloud, będą mogły liczyć na wsparcie techniczne w języku polskim. Ich informacje przechowywane będą w data center we Frankfurcie lub, w zależności od preferencji, w dowolnym innym spośród siedemnastu centrów danych Alibaba Cloud na całym świecie. Resellerzy rozwiązań chmurowych docenią natomiast efektywne wsparcie oraz uproszczoną i przyjazną komunikację, gdyż bezpośrednim punktem kontaktu będą znani im specjaliści z ABC Data, z doskonałą znajomością technologii Alibaba Cloud.

Alibaba Cloud wykorzysta również swoje doświadczenie w projektach z obszaru transformacji cyfrowej oraz zasoby Alibaba Group, by tworzyć szyte na miarę rozwiązania dla firm, które chcą rozwijać biznes w Chinach oraz regionie Azji i Pacyfiku.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: