Amazon Prime Video w T‑Mobile za 13 zł

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Amazon Prime Video w T‑Mobile

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video.

T‑Mobile udostępni aplikację Prime Video również na swoim dekoderze.

Usługa jest dostępna od 2 października 2019 roku.

Klienci będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu promocyjnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera T‑Mobile.

Miesięczny koszt dostępu do platformy to 13 zł, które zostaną dodane do zbiorczego rachunku za usługi T‑Mobile.

Operator planuje również stworzenie szerokiej gamy pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi.

T‑Mobile zmienił także interfejs swojego dekodera. Klienci, którzy już zakupili urządzenie, jeszcze w październiku otrzymają informację o dostępnej aktualizacji urządzenia.

Szczegóły opłat:

Nowi Klienci serwisu Amazon Prime Video otrzymują bezpłatny 7-dniowy okres próbny. Po tym okresie korzystanie z serwisu Amazon Prime Video automatycznie staje się odpłatne i wówczas Abonent będzie ponosił cykliczną opłatę promocyjną w wysokości 13 zł za 30 dni. Okres promocyjny będzie trwał do dnia 15.11.2019 r.
włącznie. Od pierwszego pełnego cyklu 30-dniowego serwisu Amazon Prime Video, rozpoczynającego się po zakończeniu okresu promocyjnego, cena automatycznie ulegnie zmianie i będzie naliczana w wysokości 26 zł za 30 dni.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: