AMG.net dla TP S.A.

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

Firma AMG.net wykonała prezentację multimedialną dla Telekomunikacji Polskiej S.A. Jest to już kolejny projekt realizowany dla tego klienta AMG.net.
Opatrzona autorskimi animacjami oraz podkładem dźwiękowym prezentacja, została przygotowana w technologii Flash, przez zespół odpowiedzialny za obsługę tego kluczowego klienta. Prezentacja dotyczy usług audioteksowych świadczonych przez Samodzielną Jednostkę Organizacyjną TP S.A. "TP TexTel". Usługi audioteksowe to usługi dostępne pod numerami telefonów rozpoczynającymi się od 0-701 i 0-700. Pierwszy prefiks dotyczy usług o charakterze informacyjnym, drugi - usług rozrywkowych. "Kolejny raz korzystamy z usług AMG.net, ponieważ znaleźliśmy wspólny język. Kreacje tej firmy są zgodne z naszymi założeniami a profesjonalne wykorzystanie właściwych technologii zapewnia sukces naszych wspólnych przedsięwzięć" - powiedziała Małgorzata Ostrzyżek - kierownik działu promocji usług TP S.A. 

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    ssr pisze: 2016-05-13 10:47
    Mam wątpliwą przyjemność pracować na oprogramowaniu pozostającym pod kontrolą firmy AMG.NET do obsługi ksiąg wieczystych. Gdy oprogramowaniem zajmowała się firma SYGNITY wszystko działało jak należy. Oprogramowanie pracowało szybko, sprawnie. Sądy miały pełne wsparcie ze strony firmy. Odkąd przy ww. oprogramowaniu zaczęła "grzebać" firma AMG,NET z każdą kolejną wersją jest coraz gorzej. Aplikacje działają beznadziejnie. Podstawowe błędy funkcjonalne nie mówiąc już o merytorycznych. O help desku lub choćby odpowiadaniu na maile nie wspomnę. Dobrze że firma AMG.NET przestaje istnieć – boje się tylko że firmie ATOS przejęcie tak „wysokiej” klasy „specjalistów” nie wyjdzie na zdrowie.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: