Zmiany personalne w regionie Xiaomi - awansują Polacy!

Newsy
Opinie: 0
Andrzej Gładki

Od listopada 2020 r. Andrzej Gładki objął w Xiaomi stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich.

Łukasz Bieniek został zastępcą dyrektora zarządzającego Xiaomi Polska.

Andrzej Gładki awansował na stanowisko zastępcy dyrektora zarządzającego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Jest to pierwszy Europejczyk obejmujący tak wysokie stanowisko w strukturach Xiaomi. Z firmą związany jest od lutego 2019 roku. W tym czasie odpowiedzialny był za współpracę z operatorami w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich.

Xiaomi to niesamowicie dynamicznie rozwijająca się firma działająca globalnie, ale z siłą start-upu. Ten awans bardzo wiele dla mnie znaczy. W swojej dalszej pracy, oprócz dotychczasowych obowiązków, będę skupiał się na rozwoju sprzedaży w całym regionie i budowaniu harmonijnej pracy międzynarodowego zespołu. Nie bez znaczenia jest również mocna ekspansja technologii 5G w naszych urządzeniach, którą już rozpoczęliśmy i będziemy aktywnie kontynuować w roku 2021. Czeka nas kolejny bardzo ciekawy rok w naszej branży – powiedział Andrzej Gładki.

Od listopada 2020 roku Łukasz Bieniek objął stanowisko zastępcy dyrektora zarządzającego Xiaomi Polska. Z firmą związany jest od września 2019 roku i odpowiedzialny był za sprzedaż produktów w Polsce. Wcześniej pracował m.in. dla Samsunga i Fujitsu.

Wyniki pokazują, że Xiaomi ma silną pozycję na polskim rynku i w całym regionie Europy Środkowo - Wschodniej. Bardzo duże znaczenie ma wsparcie jakie otrzymujemy od wszystkich Mi Fanów. Będziemy nadal dostarczać niesamowite produkty, dzięki czemu coraz więcej osób skorzysta z innowacji i inteligentnych rozwiązań w przystępnych cenach - powiedział Łukasz Bieniek.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: