Aplikacja Wyborcza.biz dla Windows Phone

Newsy
Opinie: 0

Od maja użytkownicy telefonów komórkowych z oprogramowaniem Windows Phone mają dostęp do treści serwisu Wyborcza.biz. Specjalnie dla nich została przygotowana aplikacja „Wyborcza Windows Mobile”, która pozwala na czytanie materiałów z serwisu i oferuje dodatkowe funkcjonalności.

Dzięki aplikacji użytkownicy uzyskują dostęp do informacji z 4 zakładek – kategorii: Wiadomości (artykuły dotyczące wydarzeń gospodarczych z serwisu Wyborcza.biz), Giełdy (dane o spółkach i indeksach z warszawskiej giełdy), Waluty (kursy walut NBP) oraz Twoja Giełda. W tej ostatniej kategorii jest możliwa personalizacja ustawień – użytkownik może samodzielnie wybrać spółkę, którą jest zainteresowany i śledzić jej notowania. Dodatkowo, będzie mógł czytać aktualne wiadomości, które ukazały się w Wyborcza.biz na temat danej spółki.

Nowa aplikacja posiada także kilka funkcjonalności ułatwiających jej użytkowanie – są to: zapisywanie już przeczytanych artykułów do „ulubionych”, przeglądanie artykułów offline, odznaczanie przeczytanych oraz opcja „powiadom znajomego” czyli przesyłanie wiadomości drogą mailową.

Z „Wyborcza Windows Mobile” mogą skorzystać użytkownicy telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Windows Mobile w jednej z następujących wersji: Windows Mobile 6.1 Professional, Windows Phone 6.5 Professional oraz Windows Mobile 6.1 Standard.

Pobranie aplikacji odbywa się poprzez SMS i kosztuje 1,22 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: