ASTER: telefon za 1 zł i 500 darmowych minut na wakacje

Newsy
Żródło: ASTER
Opinie: 0

500 darmowych minut miesięcznie do wszystkich sieci i telefon Nokia 1661 za 1 zł – taką ofertę przygotował ASTER z okazji drugich rocznicy wprowadzenia w sieci usługi telefonii komórkowej.

Z propozycji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy dwa lata temu podpisali umowę z operatorem. Dodatkowo, zarówno dotychczasowi, jak i nowi abonenci mogą aktywować bezpłatnie pakiet danych na komórkę (45 MB) i otrzymać 100 darmowych minut na połączenia wykonywane w okresie wakacyjnym.

Aby skorzystać z oferty i otrzymać telefon komórkowy Nokia 1661 za 1 zł oraz pakiet 500 darmowych minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych, należy zgłosić się do jednego z punktów obsługi klienta ASTER. Z preferencyjnych warunków mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę na telefonię komórkową w czerwcu lub lipcu 2008 r., a pakiet 500 minut można wykorzystać przez cały okres wakacyjny - zarówno w lipcu, jak i w sierpniu br.

ASTER przygotował także ofertę skierowaną zarówno do dotychczasowych, jak i nowych klientów ASTER. Abonenci mogą w lipcu i w sierpniu aktywować 100 darmowych minut miesięcznie na połączenia do sieci ASTER i Orange, a po zakończeniu tego okresu, z pakietu można zrezygnować, bądź też dalej z niego korzystać. Wówczas opłaty będą naliczane według standardowej stawki - 15 zł / miesięcznie.

Dodatkowo z okazji jubileuszu, wszyscy klienci ASTER mogą aktywować pakiet internetowy 45 MB, z którego będzie można korzystać bezpłatnie w okresie wakacyjnym – w lipcu i sierpniu. Po zakończeniu tego okresu, abonenci będą mogli z pakietu zrezygnować. Jeśli zdecydują się dalej z niego korzystać, opłaty będą naliczane według standardowej stawki 9 zł / miesięcznie.

Usługa telefonii komórkowej ASTER została wprowadzona w czerwcu 2008 r. i obecnie korzysta z niej ponad 55 tys. abonentów. ASTER jest pierwszym operatorem usług quadruple play w Polsce. Spółka jako pierwsza zaoferowała pakiet czterech usług: telewizji kablowej, Internetu, telefonii stacjonarnej oraz komórkowej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: