Audioteka w Plusie

Drukuj

Plus wraz z serwisem Audioteka.pl uruchomił specjalną usługę Audioteka w Plusie, która jest zintegrowana z systemem bilingowym.

Koszt audiobooka zostanie doliczony do najbliższego rachunku, natomiast w przypadku usług na kartę będzie automatycznie pobrany z konta.

Koszt usługi to 19,99 zł miesięcznie, a w ramach usługi klienci otrzymują:

 • pierwszy audiobook za darmo dla nowego użytkownika,
 • możliwość wybrania za darmo jednego dowolnego audiobooka w ramach miesięcznej opłaty subskrypcyjnej, z opcją „przechodzenia” nie wybranej pozycji na kolejny miesiąc,
 • możliwość zakupu kolejnych audiobooków nawet o 50% taniej, niezależnie od ceny katalogowej.

Audioteka w Plusie jest dostępna w Sklepie Google Play na urządzenia z systemem Android w wersji 2.3 i nowszej oraz w Windows Phone Store na urządzenia z systemem Windows Phone w wersji 7.5 i nowszych.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Footek pisze: 2017-04-13 01:20
  Stopy tej pani...
  0
 • Users Avatars Mini
  Widz pisze: 2017-04-24 22:16
  Widzę, że do co niektórych trafia wyłącznie pismo obrazkowe ;). A co do samej audioteki - dla czytających, Plus zrobił coś fajnego, praktycznego. Za to chętnie pochwalę operatora.
  0
 • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

 • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

 • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy