Audioteka w Plusie

Drukuj

Plus wraz z serwisem Audioteka.pl uruchomił specjalną usługę Audioteka w Plusie, która jest zintegrowana z systemem bilingowym.

Koszt audiobooka zostanie doliczony do najbliższego rachunku, natomiast w przypadku usług na kartę będzie automatycznie pobrany z konta.

Koszt usługi to 19,99 zł miesięcznie, a w ramach usługi klienci otrzymują:

 • pierwszy audiobook za darmo dla nowego użytkownika,
 • możliwość wybrania za darmo jednego dowolnego audiobooka w ramach miesięcznej opłaty subskrypcyjnej, z opcją „przechodzenia” nie wybranej pozycji na kolejny miesiąc,
 • możliwość zakupu kolejnych audiobooków nawet o 50% taniej, niezależnie od ceny katalogowej.

Audioteka w Plusie jest dostępna w Sklepie Google Play na urządzenia z systemem Android w wersji 2.3 i nowszej oraz w Windows Phone Store na urządzenia z systemem Windows Phone w wersji 7.5 i nowszych.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Footek pisze: 2017-04-13 01:20
  Stopy tej pani...
  0
 • Users Avatars Mini
  Widz pisze: 2017-04-24 22:16
  Widzę, że do co niektórych trafia wyłącznie pismo obrazkowe ;). A co do samej audioteki - dla czytających, Plus zrobił coś fajnego, praktycznego. Za to chętnie pochwalę operatora.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy