Big Brother przez SMS w Idei

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 3
Opinie: 3

Codzienny serwis o wydarzeniach w Domu Wielkiego Brata poprzez SMS Idei.
Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea (GSM 900/1800) jest sponsorem i partnerem telewizji TVN przy programie Big Brother (Wielki Brat), który już wkrótce zgromadzi wokół telewizorów liczną widownię. Idea, będąca w Polsce liderem nowych usług, uruchomiła we współpracy z TVN możliwość głosowania poprzez usługę krótkich informacji tekstowych SMS.
Już od 24 lutego br. telewidzowie TVN, będący abonentami Idei mogli wysłać SMS na numer 7222 i dokonać wyboru kto pierwszy (2 osoby spośród 10) zamieszka w Domu Wielkiego Brata.
Obecnie każdy abonent Idei - chcący być na bieżąco informowany co dzieje się w Domu Wielkiego Brata - może wysłać SMS na nr *7922 (opłata 9 zł jednorazowo) i będzie otrzymywał codziennie 2 SMSy z informacjami o najciekawszych wydarzeniach. Deaktywacja usługi jest możliwa poprzez wysłanie SMSu na nr * 7022 (koszt 0,5 zł). Dostawcą zawartości serwisu jest TVN.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Misio_Dziuni pisze: 2001-03-05 19:05
  Niegdyś nie puszczało się bąków w towarzystwie. Teraz można zapłacić za informację kto puścił bąka w towarzystwie. To towarzystwo nazywa się "Big Brother". Ja do tego towarzystwa nie należę. I nie oglądam. Należącym i oglądającym współczuję.
  0
 • Users Avatars Mini
  alex pisze: 2001-03-05 23:32
  A ja oglądam... bo czemu nie??? I jakos sobie nie współczuje... Współczuję za to swojej siostrze- ma 16 lat i ogląda POKEMON! Big Brother to przy pokemonach film edukacyjny... przynajmniej (w jakiś sposób) pokazuje życie!
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-06 03:40
  DZIEWIĘĆ ZŁOTYCH za SMSa !!! Ciekawe, czy tutaj nie jest łamany jakiś punkt koncesji... bo Idea powoli się przekształca z firmy telekomunikacyjnej w firmę rozrywkową... ;-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: