Bilety komunikacji miejskiej razem z rachunkiem w Play

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci Play na abonament mogą teraz płacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash i uregulować płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament.

Play jako pierwszy operator w Polsce wprowadza taką możliwość.

Usługa została wprowadzona we współpracy ze SkyCash i Digital Virgo.

Dzięki usłudze „Zapłać z Play” nie jest konieczne posiadanie konta w banku ani karty płatniczej, aby kupić bilet w komórce i uregulować płatności razem z kolejnym rachunkiem za abonament. Wydatki są chronione limitem miesięcznym do wysokości 800 zł

Żeby skorzystać z usługi należy pobrać aplikację SkyCash i założyć w niej konto. Następnie należy skonfigurować usługę „Zapłać z Play” w ustawieniach płatności. Musimy podać numer w Play na abonament i zatwierdzić dodanie metody płatności kodem wysłanym SMSem. Teraz można już dodać koszt zakup biletu do rachunku Play. Kupując bilet trzeba wybrać „Zapłać z Play” z listy metod płatności i zatwierdzić płatność PINem do aplikacji SkyCash.

Zakup biletu każdorazowo będzie potwierdzony SMSem i znajdziemy go w historii aktywności w aplikacji Play24. Zakupione bilety pojawią się następnie na rachunku Play w sekcji opłaty pobrane na rzecz osób trzecich i zostaną opłacone razem z abonamentem.

Dzięki usłudze z zakupu biletu w aplikacji SkyCash klienci Play skorzystają z komunikacji miejskiej w ponad 90 miastach.

Szczegółową listę miast jest tutaj.

W czerwcu w ramach tej współpracy została uruchomiona usługa Mobilny Parking, która pozwala na doliczenie opłat za pakowanie poprzez wysłanie wiadomości START/STOP na numer 80555. Szczegóły tutaj

W kolejnym kroku planowane jest dodanie płatności za kolejne kategorie biletów ofertowane przez SkyCash.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: