Nowa oferta BIZNES BOX PRO w PLAY

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowa oferta BIZNES BOX PRO w PLAY

Już od dzisiaj można wybrać nowe oferty PLAY dla Firm.

W BIZNES BOX PRO poza numerem z rozmowami do każdej oferty dodawany jest dostęp do internetu, który można wykorzystać w biurze.

Na kartach SIM do telefonu dostępne jest po 40 GB danych z pełną prędkością a na tej z internetem do biura 300 GB szybkiej transmisji.

Po wykorzystaniu tych paczek dalej można korzystać z internetu z prędkością do 1 Mbps.

W ofercie są także nielimitowane połączenia i SMS-y w Polsce oraz w roamingu UE.

Jako nowość dodano 250 minut miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.

Aby ułatwić zarządzanie połączeniami w firmie w ramach oferty znajduje się też dostęp bez dodatkowych opłat do usługi Wirtualna Centralka – dzięki niej można łatwo przygotować i wdrożyć komunikat powitalny, inteligentne przekierowanie połączeń, wirtualną recepcję czy nagrywanie rozmów.

W ramach BIZNES BOX PRO można mieć do 29 kart SIM.

Przy jednej miesięczny koszt to 70 zł, dwóch – 100 zł a trzech – 130 zł. Kolejne 5 kart będzie kosztować po 25 zł a od 9 karty za każdą opłata wyniesie 20 zł

Jako alternatywę, również z dodatkowym internetem do biura przygotowano BIZNES BOX.

Tutaj pakiety internetu wynoszą odpowiednio 30 GB na każdej z kart SIM do rozmów oraz 150 GB na dedykowanej karcie internetowej.

W tym przypadku za jedną kartę SIM opłata to 55 zł, za dwie – 85 zł a za trzy – 110 zł. Kolejne 5 kart wiąże się z miesięczną opłatą po 20 zł a od 9 – 15 zł za każdą dodatkową.

Jako trzecią opcję przygotowano BIZNES START, czyli ofertę, w której paczka na kartach to 17 GB.

Pierwsza karta wiąże się z opłatą miesięczną 40 zł, dwie – 65 zł a trzy – 90 zł. Kolejne 5 kart to po 20 zł każda a od 9 w górę – po 15 zł za sztukę.

Wybierając BIZNES BOX PRO z 2 kartami SIM można otrzymać 500 zł rabatu na smartfon – na przykład Samsung Galaxy Note 10.

Ceny podawane przy ofertach PLAY dla Firm to ceny netto.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: