Black Friday w T-Mobile i Heyah z podwójną paczką gigabajtów

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę - doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów

Z okazji Black Friday podwojono gigabajty otrzymywane po doładowaniu w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę.

Akcja trwa do 27 listopada.

Klienci T-Mobile na kartę (korzystający z taryfy GO!) oraz Heyah na kartę (korzystający z taryfy Dniówka), którzy do 27 listopada doładują konta przez aplikację „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah”,  otrzymają podwójną porcję gigabajtów.

Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Im wyższą sumą klient zasili numer, tym więcej dodatkowych GB otrzyma. Podwojeniu podlega suma tych GB, które użytkownik dostaje w ramach oferty promocyjnej GB po doładowaniu lub Gigabajty od Heyah.

Jak to dział?

W T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, można liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Week). Jeżeli na doładowanie przeznaczona zostanie kwota 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł, klient otrzyma promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę

Natomiast w Heyah na kartę przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Week). Jeśli użytkownik zdecyduje się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzyma 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę

Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

Liczbę przyznanych GB oraz czas ich ważności potwierdzi wiadomość SMS, którą użytkownik otrzyma po zasileniu konta. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: