BlackBerry Presenter

Newsy
Żródło: RIM
Opinie: 1

Research In Motion przedstawił BlackBerry Presenter – najnowsze urządzenie peryferyjne dla smartfonów BlackBerry. BlackBerry Presenter jest małym akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint ze smartfonu BlackBerry.

BlackBerry Presenter pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować wyświetlane prezentacje – mogą nawigować po nich, mieć wgląd w notatki, przeskakiwać do kolejnych slajdów, a nawet, wyświetlając jeden slajd, mieć jednocześnie podgląd innego. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między smartfonem BlackBerry a urządzeniem BlackBerry Presenter (za pomocą Bluetooth), użytkownicy mogą także swobodnie poruszać się po pomieszczeniu w czasie prezentacji (w obrębie ponad 9 metrów od BlackBerry Presenter).

Specyfikacja techniczna

 Wymiary: 86 x 60 x 23 mm

 Waga: 140g

 Wsparcie formatów video: NTSC, PAL

 Wsparcie połączeń video: S-Video, VGA

 Wejście na zasilanie: Micro USB

 Wsparcie rozdzielczości wyświetlacza: 640x480 (VGA), 800x600 (SVGA), 1024x768 (XGA)

 Bluetooth Version 2.0 + EDR, Class 1.5

 Pokrowiec ze skóry syntetycznej

 Obsługa większości animacji i przejść programu PowerPoint

 Nie wymaga dodatkowego przetwarzania plików –urządzenie umożliwia prezentowanie plików bez konieczności przygotowania ich wcześniej na komputerze

 Obsługiwane języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański

BlackBerry Presenter będzie dostępny w ShopBlackBerry.com w cenie 199 dolarów. Będzie go można także kupić w wybranych sieciach sprzedaży detalicznej.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    max pisze: 2010-01-08 17:18
    Impatica robi cos takiego juz pare lat. Tu zaleta jest to ze chodzi na oryginalnych plikach PPT. Impatica wymaga konwersji. Podejrzewam ze i rowniez ten nie ma mozliwosci na puszczanie filmow ;(
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: