Polski Standard Płatności wystartował z kampanią BLIK

Newsy
Opinie: 9
Opinie: 9

2 grudnia 2016 r. rozpoczęła się kampania reklamowa  systemu płatności mobilnych BLIK

Kampania, która od początku grudnia komunikowana będzie w mediach ma za zadanie przedstawiać najważniejsze funkcjonalności BLIKA - szybką wypłatę gotówki z bankomatu, błyskawiczne przelewy na numer telefonu (P2P) i ekspresowe płatności online. 

Multimedialna kampania marki BLIK będzie emitowana w najbardziej zasięgowych i precyzyjnie sprofilowanych kanałach mediowych - w telewizji, internecie, social mediach, a także w wewnętrznych kanałach banków.

Za koncepcję kreatywną i realizację kampanii odpowiada Change, a planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom.  

Spot reklamowy:

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  m-a-t pisze: 2016-12-02 12:29
  Przelewy na telefon i płatności w sieci to super sprawa, ale słowa uznania dla kogoś, komu uda sie zapłacić tym w sklepie normalnym.
  1
 • Users Avatars Mini
  pk pisze: 2016-12-02 12:43
  mi się udało. Korzystam z blika zwłaszcza potrzebuje pieniędzy z bankomatu, a nie mam przy sobie karty. Super sprawa
  2
 • Users Avatars Mini
  dudaka pisze: 2016-12-02 12:48
  jest to bardzo wygodne rozwiązanie, niestety nie zawsze działa poprawnie. kilka razy podczas próby płatności na allegro albo pyszne.pl w aplikacji na telefonie nie pojawił się komunikat z prośbą o potwierdzenie transakcji i operacja została anulowana. po kilkukrotnej próbie skończyło się na tym, że i tak musiałem zapłacić kartą...
  0
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2016-12-02 12:48
  platnosci blikiem w sklepie sa upierdliwe...dlatego nawet ich nie pokazuja w spocie
  0
 • Users Avatars Mini
  Rob pisze: 2016-12-02 15:26
  W sklepach moze i faktycznie sa upierdliwe, zwłaszcza jeśli alternatywa jest płatność zbliżeniowa, ale w przypadku wypłat z bankomatów całość transakcji przebiega sporo szybciej niż przy użyciu karty, zwłaszcza, ze uruchomić aplikacje zeby mieć gotowy kod mozna zanim sie do bankomatu podejdzie.
  1
 • Users Avatars Mini
  nazca pisze: 2016-12-02 23:10
  @Rob Dodatkową zaletą BLIKa jest to, że nikt nie skopiuje karty
  1
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-12-03 18:44
  Dokładnie tak, wypłaty z bankomatów są po prostu wygodne i ratują tyłek w podbramkowych sytuacjach (acz warto pamiętać niejako w charakterze uzupełnienia, że mając naklejkę zbliżeniową np. gdzieś w etui telefonu można nie tylko zapłacić zbliżeniowo, ale i wypłacić przy okazji takiej płatności pieniądze (poprzez cashback, max 200 zł - oczywiście tylko stacjonarnie ; istotne o tyle, że naklejka/brelok/etc. nie potrzebuje zasilania ; ) Natomiast reklamowane w spocie płatności P2P (bezpośrednie) nie są obsługiwane w każdym banku - np. nie ma ich w Aliorze. Ostatnia kwestia - brak informacji w spocie o tym, że BLIKa wspierają także Orange Finanse i TMUB, bo nie jest to wcale takie oczywiste (mimo że Orange Finanse jest na systemie mBanku) - do niedawna duży Alior miał BLIKa, a TMUB - nie.
  0
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-12-03 18:45
  Ach, wspominając o bankach wspierających przelew bezpośredni P2P ("na telefon"): na aktualną chwilę są to mBank, PKO BP, Menelium, BZ oraz ING.
  1
 • Users Avatars Mini
  Ochlaniec pisze: 2016-12-04 11:10
  Wojciech pozycz dyche
  1

Rekomendowane: