Banki wspólnie promują przelew na telefon BLIK

Newsy
Opinie: 0
Przelew na telefon BLIK - reklama

Polski Standard Płatności w wspólnej kampanii z bankami zachęca użytkowników bankowości mobilnej do korzystania z przelewów na  telefon BLIK.

To pierwsza tego typu wspólna akcja, w której pojawiają się ambasadorowie różnych banków oraz znany z dotychczasowych przekazów marketingowych BLIKA raper MC Silk.

Przelew na telefon BLIK  dostępny jest obecnie w 7 bankach PKO Banku PolskiegomBankuBanku MillenniumAlior BankuING Banku ŚląskiegoSantander Banku Polska oraz Credit Agricole.

Wszystkie udostępniające usługę banki biorą udział we wspólnej kampanii.  

Dzięki usłudze użytkownicy mogą natychmiast przekazać sobie pieniądze wystarczy znać numer telefonu odbiorcy. Transakcja dokonywana jest za darmo. Usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Kampania w ramach której pojawią się spoty z bohaterami reklam banków udostępniających przelew na telefon BLIK realizowana będzie w internecie. Wspierana jest konkursem #BLIKchallenge, w którym użytkownicy będą zachęcani do przetestowania przelewu na telefon BLIK i pokazania czegoś co może być szybsze. 

Za strategię komunikacji i kreację odpowiada agencja Change Serviceplan, produkcją zajęła się agencja Media Ready – obydwie należące do Group One.

Media zaplanował i zakupił dom mediowy SMG sp z o.o. oddział Spark Foundry

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: