Blueconnect w T-Mobile

Drukuj

Promocje i regulaminy nowych ofert Blueconnect w sieci T-Mobile:

Załączniki do pobrania

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  marta pisze: 2011-06-08 15:46
  Szkoda, że nie przedstawili cennika dlam ofert biznesowych. Ciekawa jestem jak stawki przedstawiają się w stosunku do ofert konkurencyjnych - chociażby bussines everywhere Orange
  0
 • Users Avatars Mini
  aska pisze: 2011-06-09 00:37
  Wchodziłam teraz na strone to znalazlam oferty z netbookami ( Samsung N150 ,Samsung R540,Asus A52F )ale nie mogę znaleźć oferty bez laptopa. Są takie? Można tylko wybrać z netbookiem, tabletem etc. Z tych co tu wypisalam to chyba najlepszy jest ten r540, ceny od 1 zł, ale podsumowujac wszytsko to chyba mozna znalezc tanszy net.
  0
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy