Blueconnect w T-Mobile

Drukuj

Promocje i regulaminy nowych ofert Blueconnect w sieci T-Mobile:

Załączniki do pobrania

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  marta pisze: 2011-06-08 15:46
  Szkoda, że nie przedstawili cennika dlam ofert biznesowych. Ciekawa jestem jak stawki przedstawiają się w stosunku do ofert konkurencyjnych - chociażby bussines everywhere Orange
  0
 • Users Avatars Mini
  aska pisze: 2011-06-09 00:37
  Wchodziłam teraz na strone to znalazlam oferty z netbookami ( Samsung N150 ,Samsung R540,Asus A52F )ale nie mogę znaleźć oferty bez laptopa. Są takie? Można tylko wybrać z netbookiem, tabletem etc. Z tych co tu wypisalam to chyba najlepszy jest ten r540, ceny od 1 zł, ale podsumowujac wszytsko to chyba mozna znalezc tanszy net.
  0
 • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

 • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy