Blueconnect w T-Mobile

Drukuj

Promocje i regulaminy nowych ofert Blueconnect w sieci T-Mobile:

Załączniki do pobrania

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  marta pisze: 2011-06-08 15:46
  Szkoda, że nie przedstawili cennika dlam ofert biznesowych. Ciekawa jestem jak stawki przedstawiają się w stosunku do ofert konkurencyjnych - chociażby bussines everywhere Orange
  0
 • Users Avatars Mini
  aska pisze: 2011-06-09 00:37
  Wchodziłam teraz na strone to znalazlam oferty z netbookami ( Samsung N150 ,Samsung R540,Asus A52F )ale nie mogę znaleźć oferty bez laptopa. Są takie? Można tylko wybrać z netbookiem, tabletem etc. Z tych co tu wypisalam to chyba najlepszy jest ten r540, ceny od 1 zł, ale podsumowujac wszytsko to chyba mozna znalezc tanszy net.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy