Buds Pro 2 - najlepsze słuchawki OnePlus

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Buds Pro 2 - najlepsze słuchawki w ofercie OnePlus

OnePlus wraz ze swoim flagowcem wprowadził do sprzedaży swoje najnowsze słuchawki premium OnePlus Buds Pro 2. Łączą świetny dźwięk i elegancki design z najnowszymi i najmodniejszymi funkcjami, takimi jak śledzenie ruchów głowy i tworzenie spersonalizowanego brzmienia specjalnie pod kątem naszych uszu.

Najważniejsze jest brzmienie – pomogli Duńczycy

Jakość dźwięku jest kluczowa dla przyjemności słuchania. Dlatego w słuchawkach Buds Pro 2 zastosowano podwójne przetworniki MelodyBoost 11 mm i 6 mm opracowane przy współpracy z kultową dla audiofili duńską firmą Dynaudio. Duńczycy zajmują się dźwiękiem od 1977 r., więc mają już „pewne” doświadczenie w tym temacie.

Dzięki zastosowaniu dwóch przetworników możliwe jest odtworzenie głębokiego, nisko schodzącego basu oraz szczegółowego brzmienia tonów średnich i wysokich. Każdy kto zmieniał kiedyś słuchawki na lepsze wie, ile przyjemności płynie z odkrywania brzmienia ulubionych i dobrze znanych utworów na nowo – ze szczegółami, które wcześniej były w ogóle niesłyszalne. OnePlus Buds Pro 2 to teraz jedne z najlepiej brzmiących słuchawek TWS na rynku.

Zero kompromisów – najnowszy kodek i Bluetooth

Jeśli jednym elementem jakości muzyki są możliwości słuchawek, to drugim jest jakość źródła dźwięku. Ważne jest, aby nie pogorszyć jakości dźwięku podczas przesyłania go do słuchawek z powodu stratnej kompresji i słabych kodeków. Dlatego OnePlus w swoich słuchawkach zastosował nowy kodek LHDC 4.0 o wysokiej przepustowości do 990 kbps. Dzięki niemu jakość dźwięku dostarczonego do słuchawek będzie bezkompromisowa. Dodatkowo kompatybilność z najnowszym standardem łączności Bluetooth 5.3 zapewnia niskie opóźnienia. To jest najistotniejsze, gdy gramy lub oglądamy Netflixa.

ANC zmiata z planszy

Niezbędnym uzupełnieniem świetnej jakości dźwięku jest redukcja szumu. Bez niej nie usłyszymy w pociągu lub samolocie najdrobniejszych detali, bo zwyczajnie zostaną zagłuszone hałasem otoczenia. Redukcja szumu pozwala odciąć się od otoczenia i zrelaksować. W OnePlus Buds Pro 2 eliminacja hałasu otoczenia ma skuteczność 48 dB. Producent poszedł jednak dalej i daje nam możliwość dostosowania stopnia redukcji hałasu do okoliczności i naszych preferencji. Dostępne są trzy tryby tłumiące hałas do wyboru.

OnePlus wie o naszym słuchu wszystko

Każde ucho jest inne, dlatego w słuchawkach OnePlus Buds Pro 2 jest możliwość dopasowania brzmienia do indywidualnych cech. Słuchawki zarówno dostosowują się automatycznie, skanując brzmienie wewnątrz kanału słuchowego wbudowanym mikrofonem, jak i oferują możliwość sprofilowania słuchu. Najpierw użytkownik ustawia w kreatorze profilu różne częstotliwości na granicy słyszalności. Następnie aplikacja utworzy automatycznie taki profil equalizera, który uwzględni indywidualne cechy słuchu właściciela słuchawek.

Wszystkie funkcje dostępne są w aplikacji HeyMelody służącej do obsługi słuchawek. W przypadku telefonów OnePlus nie trzeba nic instalować i wszystkie funkcje są zintegrowane od razu z systemem w telefonie. W przypadku sparowania słuchawek z telefonem innej marki można zainstalować dedykowaną aplikację do ich obsługi.

Hit tego roku - dźwięk przestrzenny w Android 13

Najnowszy system mobilny Google dodał nową funkcję obsługi dźwięku przestrzennego. Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 pozwalają w pełni wykorzystać nowość i dzięki sześcioosiowemu sensorowi IMU dokładnie śledzą ruch głowy użytkownika, modyfikując brzmienie tak, jak byśmy faktycznie zmieniali położenie względem zewnętrznego źródła dźwięku. Pozwala to na większą immersję podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

Tak jak w kinie

W trakcie projektowania słuchawek OnePlus Buds Pro 2, marka nawiązała współpracę z najbardziej znanym kompozytorem muzyki filmowej Hansem Zimmerem. Każdy zna takie produkcje jak „Król Lew”, „Diuna”, „Mroczny Rycerz”, „Helikopter w ogniu”. Zimmer to także ścieżka do „Call of Duty: Modern Warfare 2”. To właśnie on pomagał tworzyć dla słuchawek OnePlus Buds Pro 2 korektor dźwięku Master EQ, dzięki któremu można usłyszeć jeszcze więcej niuansów muzyki filmowej. Chyba lepszej rekomendacji już nie potrzeba.

Maraton w deszczu im nie straszny

Użytkownicy OnePlus Buds Pro 2 nie muszą obawiać się, że z powodu wilgoci słuchawki mogą ulec uszkodzeniu. Buds Pro 2 są uszczelnione według normy IP55, a ich etui spełnia normę IPX4. Dzięki temu możemy bez obaw korzystać ze słuchawek w deszczu i podczas intensywnego, długiego treningu.

Najlepsze na najdłuższe loty międzykontynentalne

Słuchawki OnePlus działają do 39 godzin, gdy nie korzystamy z redukcji szumu i doładowujemy je w etui. Pozwoli to na ponad 5 godzin słuchania dziennie, przez cały tydzień. Na jednym ładowaniu, bez chowania do etui słuchawki działają do 9 godzin, więc i tutaj nie powinno być problemu, nawet w długiej podróży. Gdyby jednak miała nas zaskoczyć rozładowana bateria wystarczy 10 minut ładowania, aby móc później słuchać muzyki przez następne 3 godziny.

Polecamy dla najbardziej wymagających

Nowoczesne smartfony spowodowały, że wymagamy od akcesoriów takich jak słuchawki o wiele więcej niż kiedyś. Używamy ich częściej, bo mamy nieograniczony dostęp do muzyki, podcastów i seriali. Dużo pracujemy też zdalnie. Chcemy, aby były wygodniejsze i w pełni bezprzewodowe. Chcemy lepszego komfortu. Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 powstały właśnie po to, aby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom, szukającym produktów klasy premium. Dzięki podwójnym przetwornikom MelodyBoost oferują brzmienie najwyższej klasy, uzupełnione przez kodeki dostarczające najlepsze źródło dźwięku. Oferują skuteczną i dostosowaną do użytkownika redukcję szumu otoczenia, jak i możliwość dostosowania brzmienia do słuchu i ucha użytkownika. Na koniec łączą to z długim działaniem na baterii, uszczelnioną obudową i dopiero wprowadzoną na rynek funkcją śledzenia położenia głowy użytkownika. Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 powinny trafić w gust najbardziej wymagających miłośników dobrego dźwięku i wygody.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy OnePlus.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: