CANAL+ online drożeje od 6 września

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Kup CANAL+ ONLINE z NETFLIX i HBO taniej

To ostatnia szansa na kupno CANAL+ online w niskiej cenie. Od 6 września ceny za pakiety dla nowych klientów będą wyższe. Obecną cenę będzie można jednak zachować. Wystarczy aktywować pakiet przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczną płatność. 

Pakiet CANAL+ z seriami, filmami oraz sportem na żywo kosztuje teraz 45 zł miesięcznie. Natomiast pakiet CANAL+ Seriale i Filmy możemy mieć za 29 zł miesięcznie gwarantuje on dostęp do tej samej oferty co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. 

Cena za pakiet łączony CANAL+ Seriale i Filmy z HBO to aktualnie 39 zł miesięcznie, a za pakiet CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 49 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą wybrać również pakiet łączony CANAL+ Seriale i Filmy z HBO i Netflix. Cena za taką paczkę to obecnie 59 zł miesięcznie.

Oferty łączone w dotychczasowych cenach będzie można zamówić wyłącznie do 5 września do końca dnia. Wtedy nastąpi aktualizacja cenników i wszyscy klienci, którzy po tej dacie zdecydują się na skorzystanie z oferty, będą musieli zapłacić więcej.

Wrześniowa aktualizacja cen

Nowa cena za ofertę łączoną pakietu CANAL+ Seriale i Filmy z HBO wyniesie 49 zł, CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix 59 zł, a CANAL+ Seriale i Filmy z Netflix i HBO 79 zł. Cena samego pakietu CANAL+ seriale i filmy pozostanie bez zmian i wyniesie nadal 29 zł.

Aktualizacja cennika obejmie również oferty łączone z pakietem CANAL+. Cena za pakiet CANAL+ z HBO wyniesie 69 zł, CANAL+ z Netflix 79 zł, a CANAL+ z HBO i Netflix 99 zł. Ceny paczek łączonych będą więc wyższe odpowiednio o 10 zł, 10 zł i 20 zł.

Osoby decydujące się wyłącznie na pakiet CANAL+ zapłacą po 6 września 49 zł (obecna cena wynosi 45 zł).

Wrześniowa aktualizacja cen nie obejmie dwóch pozostałych paczek – Eleven Sports & Polsat Sport Premium oraz Fun & News.

Jak zachować obecną ceną?

Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 5 września przed końcem dnia aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 5 września będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

Nowi klienci mogą kupić subskrypcję CANAL+ online na stronie kup.canalplus.com. Obecni klienci, którzy chcą aktywować dodatkowe pakiety i zachować ich starą cenę, mogą to zrobić po zalogowaniu do swojego konta na stronie canalplus.com w zakładce „Moje usługi”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: