Telewizja online bez opłat dla abonentów CANAL+

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
CANAL+ telewizja przez internet bez opłat dla abonentów CANAL+

Klienci oferty satelitarnej CANAL+ mogą od dziś korzystać z nowego serwisu CANAL+ telewizja przez internet bez dodatkowych opłat. 

Jest to serwis z wyselekcjonowanymi kanałami na żywo i treściami na życzenie uruchomiony przez CANAL+ w maju tego roku.

Do tej pory klienci operatora w ramach posiadanego abonamentu telewizyjnego otrzymywali dostęp do telewizji online w usłudze nc+ GO.

Klienci oferty satelitarnej otrzymają dostęp do kanałów i kolekcji, do których CANAL+ posiada prawa do rozpowszechniania w serwisie oraz które klienci posiadają w swojej ofercie. W tym momencie to dostęp do 76 kanałów na żywo oraz bibliotek zawierających ponad 37 000 treści na żądanie.

Klienci oferty satelitarnej będą mogli korzystać z nowego serwisu bez limitu godzin.

Użytkownicy CANAL+ telewizja przez internet mogą cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać wybrane treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.

W serwisie zaimplementowano wyszukiwarkę oraz system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca najciekawsze pozycje do obejrzenia.

W wybranych materiałach dostępnych w nowym CANAL+ można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu CANAL+ telewizja przez internet w ramach posiadanej oferty satelitarnej należy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Strefa CANAL+ oraz uzupełnić dane w formularzu.

Szczegółowa instrukcja jest dostępna tutaj.

Z serwisu można skorzystać w przeglądarce internetowej na stronie oglądaj.canalplus.pl, przez aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android i iOS, telewizory Android TV oraz Apple TV.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: