VOD CANAL+ dostępny na smartfonach z Androidem i iOS oraz telewizorach z Android TV

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
PREMIERY CANAL+ dostępne w aplikacji na Android, iOS oraz Android TV

Od dziś wszyscy mogą skorzystać z usługi PREMIERY CANAL+ za pomocą trzech nowych aplikacji, które rozszerzają dostęp do biblioteki VOD na platformach iOS, Android i Android TV. 

Do tej port użytkownicy mogli korzystać z usługi w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl

Aplikacje mobilne są dostępne dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS w wersji 11 i nowszych oraz Android w wersji 7 i nowszych. Użytkownicy korzystający z aplikacji dla urządzeń Android mogą płacić za wypożyczenie filmu bezpośrednio z poziomu aplikacji. Użytkownicy urządzeń z iOS płatności mogą dokonać na stronie premiery.canalplus.pl, która działa również w wersji responsywnej dla urządzeń mobilnych (RWD). Każdy wypożyczony film przypisywany jest do konta, a nie urządzenia czy platformy, na której dokonano płatności, dlatego odtwarzanie można rozpocząć na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną aplikacją lub przez przeglądarkę internetową. Za wypożyczenie filmu na stronie premiery.canalplus.pl można płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIK lub przelewem online pay-by-link. 

Logowanie na telewizorze z  Android TV nie wymaga od użytkownika podawania loginu czy hasła. Wystarczy zalogować się do aplikacji w swoim smartfonie, zeskanować QR kod wyświetlany na ekranie telewizora i autoryzować logowanie. Jeśli telefon nie umożliwia skanowania kodów QR, użytkownik może zalogować się na telewizorze, wykorzystując jednorazowy kod wpisywany w aplikacji mobilnej lub na stronie premiery.canalplus.pl. Aplikacja dla Android TV obsługuje płatności BLIK, a niebawem planowane jest udostępnienie płatności za pomocą zapisanej w aplikacji karty kredytowej na zasadzie tzw. one-click payment.

Aplikacje mobilne i Android TV obsługują dodatkowo funkcję „Kontynuuj oglądanie”, co pozwala na wznowienie odtwarzania na innym urządzeniu od momentu, w którym użytkownik przerwał seans.

Przy logowaniu do PREMIERY CANAL+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu CANAL+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto, odwiedzając stronę premiery.canalplus.pl.

Filmy można wypożyczać, nawet jeśli nie posiada się płatnej subskrypcji CANAL+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne.

Aplikacja dostępna jest obecnie:

Wkrótce usługa PREMIERY CANAL+ będzie dostępna również jako aplikacja na platformy Tizen (Samsung) oraz webOS (LG).

PREMIERY CANAL+ gromadzą w jednym miejscu produkcje największych studiów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, M2 Films, Kino Polska czy Telewizji Polsat.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: