CANAL+ odkoduje dostęp do wyższych pakietów TV i kolekcji filmowej

Newsy | Promocje
Opinie: 0
CANAL+ odkoduje dostęp do wyższych pakietów TV i kolekcji filmowej

Platforma CANAL+ odkoduje dostęp do kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych lub kolekcji filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat, w zależności od posiadanego przez abonenta pakietu.

Kanały będą dostępne w tzw. „otwartym oknie” bez dodatkowych opłat od dziś do końca marca tego roku, a kolekcja filmów od jutra do końca marca.

Abonenci z pakietem Entry+ otrzymają dostęp do 22 nowych kanałów z wyższego pakietu Start+ (m.in. 2 kanałów dziecięcych, 3 informacyjnych, 6 filmowych, 11 tematycznych), posiadacze pakietu Start+ do 37 kanałów z wyższego pakietu Comfort+ (m.in. 7 kanałów dziecięcych, 6 filmowych, 3 informacyjnych, 21 tematycznych), a klienci z pakietem Comfort+ dopełnienie do pakietu Extra+ (m.in. 5 kanałów dziecięcych, 12 filmowych, 19 tematycznych).

Abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od jutra otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat w usłudze nc+ GO TV na dekoderze lub na dowolnym urządzeniu dzięki nc+ GO. Już jutro w kolekcji pojawią się kolejne nowe tytuły.

Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”

Już dziś wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł.

Otwarte okno na kanały nie dotyczy oferty ITI Neovision S.A. w Orange.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: