CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

W ramach prowadzonych działań monitoringu sekcja do walki z piractwem telewizyjnym CANAL+ trafiła na 62 serwisy internetowe, w których piraci zamieścili w sumie 2720 plików, linków oraz odnośników do nielegalnego pobrania lub obejrzenia czterech odcinków serialu „Żmijowisko”.

Zdecydowaną większość serwisów, w których doszło do wykrycia naruszeń, stanowiły serwisy pirackie, serwisy hostingowe i sieci torrent, jednak piraci zamieszczali odcinki serialu również w serwisie Chomikuj.pl.

Z całkowitej liczby 2 720 wykrytych naruszeń, CANAL+ doprowadził do skutecznego usunięcia z sieci 2 685 z nich.

Żmijowisko

Sekcja do walki z piractwem telewizyjnym CANAL+ powstała kilka lat temu w odpowiedzi na rosnący problem kradzieży własności intelektualnej.

Do głównych zadań sekcji należy ochrona praw autorów treści emitowanych na antenach CANAL+, wyszukiwanie i likwidowanie pirackich serwisów i źródeł udostępniających nielegalnie sygnał telewizyjny oraz walka z procederem tzw. „card sharingu”.

Członkowie sekcji aktywnie wspierają również organy ścigania oraz organy administracji państwowej w realizacji działań skierowanych przeciwko osobom naruszającym prawo autorskie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: