Contributor Mix - nowy rodzaj playlist w TIDAL

Newsy
Opinie: 0
Nowa funkcja – Contributor Mix w TIDAL

Użytkownicy TIDAL zyskali dostęp do nowej funkcji pozwalającej w pełni odkryć twórczość ich ulubionych artystów.

Contributor Mix w TIDAL to playlisty oparte na wzorcach słuchania użytkowników, zawierające utwory wspólnego producenta lub autora piosenek.

Dzięki nowej funkcji użytkownicy TIDAL mogą odkryć twórczość autorów, którzy brali udział w powstaniu ich ulubionych piosenek.

Każde zestawienie może obejmować zarówno wielu artystów, takich jak Swizz Beatz, Max Martin, Tainy i Missy Elliott, jak i różne gatunki np. hip-hop, pop, jazz, rock, soul i R&B.

Wszystkie miksy będą zawierać od 25 do 50 najpopularniejszych utworów napisanych lub wyprodukowanych przez danego twórcę.

Aby zobaczyć dostępne plylisty Contributor Mix wystarczy wejść w sekcję Producenci & autorzy na stronie głównej aplikacji TIDAL. Są one także dostępne na profilach konkretnych artystów.

Contributor Mix nie jest pierwszą funkcją TIDAL, której celem jest wyróżnienie każdej osoby będącej częścią procesu twórczego. W ubiegłym roku serwis wprowadził zakładkę Twórcy, dzięki której subskrybenci serwisu mogą dowiedzieć się kto kryje się za ich ulubioną muzyką.

Oprócz Mix Contributor, TIDAL oferuje również zestawienia My Mix, My Video Mix czy Moja historia odtwarzania.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: