Mobilne Lenovo traci szefa sprzedaży

Newsy
Żródło: Gazeta Wyborcza
Opinie: 6
Opinie: 6

Daniel Malak, dyrektor działu mobilnego Lenovo w Polsce (Mobile Business Group Country Leader), odchodzi z firmy. Uważam, że pozycja marki jest już na tyle stabilna, że ze spokojnym sumieniem mogę teraz zadbać o swój dalszy rozwój osobisty - mówi w krótkiej rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Obecnie sprzedaż smartfonów firmy na polskim rynku wynosi 9 proc., co daje jej czwartą pozycję. Malak założył, że do końca pierwszego kwartału 2018 roku Lenovo znajdzie się na 3 miejscu.

Malak nie zdradził do jakiej firmy przechodzi, ale potwierdził, że zgłosiła się do niego firma, która zaproponowała pracę na jeszcze wyższym stanowisku i z jeszcze szerszym zakresem obowiązków.

Nasz niedawny wywiad z Danielem Malakiem znajduje się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  patałach pisze: 2017-09-18 12:26
  Sory gregory,kogo to obchodzi?
  3
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-09-18 14:00
  Wreszcie !, panu Danielowi trzy w cztery (na drogę), miejmy nadzieję że następca spowoduje że będziemy mieli ceny na telefony Lenovo/Moto jak w innych krajach (a nie kilkaset złotych wyższe).
  2
 • Users Avatars Mini
  Kazik pisze: 2017-09-18 14:30
  @ Malleus przecież ich sprzętu nikt nie kupuje,najpierw niech zrobią serwis a potem mogą się dziennie zmieniać na stanowiskach.
  2
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-09-18 17:58
  @ Kazik, mam Moto Z Play (za 119 zł), odpukać do serwisu jej się nie chce (i dobrze, bo też słyszałem że lipa), ale mobilne rzeczy to nie tylko telefony. Całkiem fajny Yoga Book (i tak drogi jak zaraza) w dniu premiery kosztuje u nas 3.199 a w Czechach 2.700. To niech żałosny pajac nie wciska kitu że tyle kosztuje dostosowanie do rynku w PL, co to czeski łatwiejszy ?, czy więcej ludzi tam mieszka ?? :-) (pytałem na ich FB 3 razy, nie doczekałem się re.). Jak napisałem, 3 w 4 panu Danielowi na nową drogę życia, miejmy nadzieję że jakaś korzyść z nowego dyrektora będzie.
  1
 • Users Avatars Mini
  misiek pisze: 2017-09-26 21:06
  @Kazik, korzystałem z serwisu i naprawdę nie ma na co narzekać. Sprzęty się psują, ale tu akurat serwis działa sprawnie, naprawiają i po kłopocie. akurat ja lenovo lubię:)
  0
 • Users Avatars Mini
  AR pisze: 2017-10-21 14:36
  a ja d kilku tygodni walczę z telefonem. Awaria wystepuje jednak serwis trzykrotnie jej nie widział. Tragedia. CZekam jeszcze kilka dni i piszę skargę do Lenovo
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: