Darmowe minuty do UE w T-Mobile

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Darmowe minuty do UE w T-Mobile

W kolejnej odsłonie akcji Happy Fridays klienci T-Mobile mogą skorzystać z 60 darmowych minut do Unii wymiennych na SMS-y. Bonus można aktywować od 2 do 4 października – będzie on ważny przez 30 kolejnych dni.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać wyłącznie w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 2 października do niedzieli 4 października do końca dnia. Aktywacja darmowych minut wymiennych na SMS-y nastąpi w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Dodatkowe informacje o trwającej promocji oraz innych akcjach Happy Fridays można znaleźć na stronie tutaj.

 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: