Darmowe minuty w Unii Europejskiej dla klientów T-Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Darmowe minuty od T-Mobile w ramach Happy Fridays

Klienci T-Mobile, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, będą mogli wykorzystać 60 darmowych minut w obrębie Unii Europejskiej.

Minuty można także wymienić na bezpłatne SMS-y ważne przez 30 dni.

Prezent będzie czekał na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja do końca dnia.

W jaki sposób aktywować bonus?

Osoby zainteresowane dodatkiem mogą odebrać go od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Bezpłatne 60 minut lub SMS-y na 30 dni do krajów Unii Europejskiej zostaną aktywowane w ciągu 72 godzin od momentu włączenia promocji w aplikacji. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę.

Cotygodniowa inicjatywa T-Mobile, skierowana do klientów operatora, cieszy się dużą popularnością. Od momentu wprowadzenia rządowych ograniczeń związanych z COVID-19 firma oferuje użytkownikom darmowe paczki internetu. Z bezpłatnych pakietów danych udostępnianych podczas Happy Fridays w samym tylko kwietniu skorzystano blisko 2 miliony razy, a od początku roku klienci T-Mobile pobrali już ponad 4,5 mln prezentów, wśród których znajdowały się – oprócz paczek GB – m.in. vouchery na urządzenia w sklepie internetowym operatora.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: