Darmowe testy nowej usługi "Głosem SMS" w Orange

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 1

Od dzisiaj do 5 lutego sieć Orange zaprasza do bezpłatnego testowania nowej usługi "Głosem SMS".

Usługa skierowana jest do wszystkich, którzy nie chcą pisać SMS-a na klawiaturze telefonu. Teraz można zadzwonić, nagrać wiadomość, a potem z pomocą techniki głos zostanie przerobiony na SMS-a i w takiej formie wiadomość trafi do adresata.

Aby skorzystać z usługi należy poprzedzić numer odbiorcy prefiksem *567, wówczas użytkownik uzyska połączenie z serwisem, gdzie nagrywa się wiadomość. Dla przykładu dzwoniąc pod numer *567 501 000 001  zarejestrowana głosowo informacja, w postaci SMS-a trafi do użytkownika numeru 501 000 001 itd.

Do testu można przystąpić w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić na wybrany numer, poprzedzając go prefiksem *567 i jednorazowo zaakceptować regulamin lub wysłać SMS-a o treści TAK, na numer 8092. Jednak w tym drugim przypadku usługa zostanie uruchomiona z lekkim opóźnieniem. Testować można od godz. 8.00 do 18.00. Wiadomości nagrane w innych godzinach będą dostarczane adresatom następnego dnia. Nagranie nie powinno trwać dłużej niż minuta, ani zawierać więcej niż 640 znaków.

Po zakończeniu testów, każdy uczestników będzie poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety. Dla pierwszych 20 osób, którzy to zrobią przygotowano w prezencie t-shirty.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: