Darmowe wifi dla klientów Poczty Polskiej - wymagana zgoda na wyświetlanie reklam

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Poczta Polska poinformowała, że zrealizowała projekt darmowego wifi.

W połowie 2016 r. możliwość skorzystania z tej usługi była w 850 placówkach, pod koniec ubiegłego roku liczba ta wzrosła do 3 tys., teraz jest 3.8 tys. obiektów.  

Z bezprzewodowego dostępu do internetu mogą korzystać wszyscy odwiedzający placówki pocztowe w kraju.  Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hot spotów. 

Aby skorzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego sieć o nazwie „Poczta Polska”, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł.

Osoby korzystające w ten sposób  z dostępu do internetu, będą jedynie proszone o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

W ciągu dwóch lat z pocztowego wifi skorzystało niemal 230 tys. użytkowników.

W 2017 r. zakończył się proces wyposażania wszystkich kurierów w terminale płatnicze. Ponadto pocztowcy mają ok. 22 tys. tabletów i kilka tysięcy padów,  przeznaczonych do potwierdzania odbioru przesyłek awizowanych. Od  2017 r. roku przesyłki z elektronicznym potwierdzeniem odbioru, nadawane przez sądy są obsługiwane na terenie całego kraju.

W ciągu ostatnich dwóch lat Poczta otworzyła ponad 280 nowych punktów w całej Polsce. W tym roku planuje uruchomić ok. 100 nowych.

Opinie:

Rekomendowane: