Do Polski weszła nowa marka słuchawek z przewodnictwem kostnym i dźwiękiem kierunkowym

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Do Polski weszła nowa marka słuchawek z przewodnictwem kostnym i dźwiękiem kierunkowym

Na polski rynek wkracza nowa marka słuchawek OPN SOUND.

Oferuje słuchawki otwarte z przewodnictwem kostnym i dźwiękiem kierunkowym.

Marka należy to byłego szefa AfterShokz (aktualnie: Shokz), lidera rynku przewodnictwa kostnego. 

OPN SOUND ma w swojej ofercie rozwiązania dla biegaczy, rowerzystów, pływaków, kierowców, pracowników biurowych, fanów muzyki.

Produkty OPN SOUND w tej chwili są dostępne m.in. w Media Expert, x-kom, Avans oraz Electro.pl.

Polskim przedstawicielem OPN SOUND jest CEG Polska, a za dystrybucję odpowiada NTT System.

OPN SOUND to dwie kategorie produktów: słuchawki z przewodnictwem kostnym oraz dźwiękiem kierunkowym. Obie technologie pozwalają na wygodniejszy i zdrowszy sposób słuchania, dzięki utrzymaniu małżowin usznych otwartych. Szczególnie ważnym aspektem jest też świadomość otoczenia, która pozwala zachować czujność i słyszenie świata wokół. To cecha, którą szczególnie polubią sportowcy i amatorzy uprawiający bieganie, nordic walking, pływanie, jazdę na rowerze, sporty zimowe, jak i wszelkie inne aktywności wymagające pełnego kontaktu z otoczeniem.

Podstawowym modelem dla biegaczy jest OPN SOUND Osso z przewodnictwem kostnym, lekką ergonomiczną obudową 24 g i ceną 229,99 zł.

Dla osób, które wybierają treningi w trudnych warunkach lub wieczorową porą bardziej właściwy będzie model OPN SOUND Dashlyte z diodami led na tylnym łączeniu, które zapewnią lepszą widoczność podczas biegania czy spaceru.

Preferujących basen z pewnością może zainteresować OPN SOUND Swym wykonane ze stopu tytanu, z redukcją szumów mikrofonu i wodoodpornością w standardzie IP68.

Model SWYM+ wkrótce dołączy do polskiej oferty. 

Nieco inne podejście do tematu brzmienia oferują słuchawki z iteracją ucha otwartego, czyli tzw. dźwiękiem kierunkowym.

Modele OPN SOUND Aperto oraz Mercato zamiast przewodnictwa kostnego dostarczają skondensowaną, precyzyjnie zaadresowaną do kanałów usznych falę dźwięku, również bez odcinania nas od otoczenia.

OPN SOUND w tej kategorii oferuje 4 modele: oprócz wymienionych również CHAT+ z regulowanym mikrofonem na wysięgniku oraz Aria+, gdzie zamiast pałąka łączącego słuchawki z tyłu głowy, każdą ze słuchawek zakładamy osobno na małżowinach usznych.

 

 

OPN SOUND - premiera PL

OPN SOUND - premiera PL

OPN SOUND - premiera PL

OPN SOUND - premiera PL

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: