Doradca Biznesowy Plus - oferta pracy

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 0

Polkomtel S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Biznesowy Plus

Miejsce pracy: cała Polska

Nr. ref.: A/GSM03

Umowa o współpracy na podstawie własnej działalności bądź umowy o pracę z Partnerami Polkomtel S.A

Twoje zadania:

Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
Budowanie relacji z klientami biznesowymi
Prowadzenie negocjacji handlowych
Realizowanie wyznaczonych celów

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie we współpracy z klientami
Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
Możliwość rozwoju zawodowego
Narzędzia do pozyskania i opieki nad klientami
Wsparcie koordynatora ze strony Plus i Partnera
Możliwość otrzymania samochodu służbowego i notebooka
Możliwość posiadania telefonu komórkowego na atrakcyjnych warunkach

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego w języku polskim na adres: cvDoradcyHandlowi@polkomtel.com.pl z podaniem w tytule e-maila numeru referencyjnego: A/GSM03 oraz nazwy miasta/województwa, w którym chciałbyś/chciałabyś pracować.

Uwaga! Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883). Prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Partnerów Polkomtel S.A.