Plus nie może podwyższyć cen, bo nie działa jeszcze nowa platforma informatyczna

Najważniejsze | Newsy
Żródło: rpkom.pl
Dodaj opinię
Opinie: 0
Plus zwleka z podwyżkami

Serwis RPKOM.PL twierdzi, że zapowiadane przez Zygmunta Solorza podwyżki cen w Grupie Cyfrowego Polsatu na razie nie są przesądzone.

Solorz zapowiadając wcześniej zmiany cenników jesienią wiązał je z uruchomieniem nowej informatycznej platformy billingowej.

Maciej Stec, wiceprezes Cyfrowego Polsatu pytany w czwartek o to, na jakim etapie są prace nad systemem zasygnalizował, że jej uruchomienie może zostać odłożone w czasie.

W ciągu kilku tygodni  zdecydujemy, czy platforma jest gotowa do uruchomienia, czy przesuniemy ten moment na początek przyszłego roku - powiedział Stec.

Podkreślał, że jest to bardzo duży i skomplikowany projekt informatyczny. Pytany, czy ewentualne przesunięcie należy wiązać także z przesunięciem decyzji o zmianie polityki cenowej powiedział, że nie jest to jednoznaczne.

Mirosław Błaszczyk, prezes Cyfrowego Polsatu, pytany później, czy jeśli platforma nie ruszy jesienią, to grupa i tak zmieni cenniki nie odpowiedział wprost. Z jego wypowiedzi wynikało, że w czasie testów systemu grupa nie chce  wprowadzać do niego nowych zmiennych.

Pełny tekst z serwisu RPKOM.PL jest tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: