Drugie urodziny Amazon Prime w Polsce – będą specjalne promocje

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Drugie urodziny Amazon Prime w Polsce – co i kiedy kupimy taniej?

10 i 11 października klienci Prime będą mogli skorzystać z promocji Wielkie Okazje Amazon Prime.

Podczas dwudniowego wydarzenia pojawi się wiele okazji na produkty najlepszych marek z różnych kategorii, w tym na elektronikę od: Sony, Bose, DJI, Marshall, Logitech, Philips produkty do domu i kuchni od: Tefal, Braun, Bosch, De'Longhi, Kenwood, Vileda, Gerlach, Finish, Lovela, Bryza, Woolite, Ariel, Vizir, Lenor i Fairy, zabawki od: Mattel, Lego, Playmobile i Hasbro oraz kosmetyki i środki higieny osobistej od: Oral-B, Braun, Pampers i Gillette.

Wszystkie promocyjne produkty znajdziemy na dedykowanej podstronie www.amazon.pl/wielkieokazjeprime.

Każdy, kto nie jest jeszcze klientem Prime, może wypróbować Prime za darmo i skorzystać z oferty, rejestrując się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Po okresie próbnym usługa kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie.

Klienci Prime mają dostęp do darmowych dostaw produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, katalogu filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do promocji Prime przez cały rok. Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie amazon.pl/prime.

Amazon Prime zadebiutował w Polsce w październiku 2021 roku. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: