Duthoit zamiast Chopin

Newsy
Opinie: 1

W dniu 1 lutego 2001 roku Rada Nadzorcza TP S.A. odwołała panią Martine Chopin z funkcji członka zarządu TP S.A. ds. handlu i marketingu.Równocześnie Rada Nadzorcza TP S.A. powołała Pana Bruno Duthoit na stanowisko członka zarządu TP S.A. ds. handlu i marketingu.
Życiorys :
Pan Bruno Duthoit ma 47 lat. Jest absolwentem Politechniki Paryskiej oraz Wyższej Szkoły Telekomunikacyjnej (Ecole Nationale Superieure des Telecommunications). W 1978 roku rozpoczął pracę na stanowisku inżyniera w departamencie Sieci Lokalnych i Kablowych France Telecom. W latach 1979-83 pełnił funkcję zastępcy dyrektora regionalnego France Telecom w regionie Basse Normandie. Od roku 1984 do 1986 roku był odpowiedzialny za placówkę DATAR (instytucja rządowa zajmująca się polityką regionalną) gdzie pracował jako zastępca komisarza ds. industrializacji regionu Normandii, a od roku 1986 był odpowiedzialny za lokalizację przedsięwzięć przemysłowych we Francji. W 1991 r. utworzył biuro France Telecom na Czechy i Słowację, w którym pracował do 1996 r. Od 1996r. pełnił funkcję dyrektora generalnego spółki GLOBTEL GSM (Słowacja). Od roku 1999 pracował w Dyrekcji France Telecom na Europę Środkowo-Wschodnią, gdzie kierował projektem dotyczącym oferty zakupu przez France Telecom akcji TP SA oraz czeskiego operatora GSM. Bruno Duthoit biegle włada językiem angielskim. Zna też czeski i słowacki oraz polski w stopniu podstawowym. Bruno Duthoit nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności TP SA.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:20
    Nadzorcza TP S.A. powołała Pana Bruno Duthoit na stanowisko członka zarządu TP S.A. ds. handlu i marketingu. Życiorys : Pan Bruno Duthoit ma 47 lat. Jest absolwentem Politechniki Paryskiej oraz Wyższej Szkoły Telekomunikacyjnej (Ecole Nation
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: