e-faktury TP podpisane elektronicznie

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 7
Opinie: 7

Telekomunikacja Polska umożliwiła klientom otrzymywanie rachunków za usługi w formie elektronicznej. Jest jednym z pierwszych operatorów w kraju, którego e-faktury są zabezpieczone elektronicznym podpisem gwarantującym ich autentyczność.

Elektroniczne faktury wystawiane przez TP spełniają wszelkie prawne wymogi dotyczące dokumentów finansowych i zgodnie z prawem powinny być akceptowane przez urzędy skarbowe czy banki, tak samo jak ich papierowe odpowiedniki. Bezpieczny elektroniczny podpis na e-fakturze w pełni gwarantuje autentyczność jej pochodzenia i uniemożliwia niepowołanym osobom wprowadzanie jakichkolwiek zmian w treści. Prócz rachunków, elektroniczne wersje otrzymają też inne dokumenty tj. faktury korygujące i szczegółowe wykazy połączeń.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mattulko pisze: 2007-11-15 16:35
  Łał! Jaki ten nasz narodowy operator postępowy!
  0
 • Users Avatars Mini
  R pisze: 2007-11-15 23:13
  Za..dżabiście, chyba w końcu jako jedyna firma zdecydowała się na wersje elektroniczne faktur i oszczędność dla lasu. Płacę za prąd, gaz, czynsz, itd. a tu w końcu miła niespodzinaka we właściwym kierunku - WIELKIE BRAWA! BTW: Ciekawe jak zareaguje "przyjaciel" fiskus, jak przedstawię mu wydrukowaną fakturę do rozliczenia podatku rocznego i odliczenia za neo :-))) Będę miał prawdziwą satysfakcję jak uda mi się zaskoczyć US :-))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Camara pisze: 2007-11-16 02:23
  Postep narodowy to malo! Duzy plus dla TP :) Niestety obecnie to juz za malo, co moga zaoferowac. Ja juz zdecydowalem i wybieram lepsza perspektywe. To nie przypadek, ze ludzie emigruja do operatorow niezaleznych, takich jak Netia. Niska cena za solidne lacze jednak jest tutaj ogromnym atutem takich firm.
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2007-11-16 09:40
  Camar: chyba jesteś na haju. Co ma niska cena u niezależnego operatora do faktu wysyłania przez tepsę faktur z podpisem elektronicznym? Ale na pewno dla Ciebie to się łączy w logiczną całość. Razem z potworami siedzącymi w kranie i czarną dziurą w lodówce.
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzales pisze: 2007-11-16 12:42
  a ja mowie tyle, chce zaplacic za net w tepsie tyle ile bym zaplacil w netii...kurrrrrrrrrrrrrrrrrde!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  gorka pisze: 2007-11-19 22:29
  gonzales, to napisz do Streżyńskiej , zeby pozwolila TPSA na obnizenie cen jako operatorowi wiodącemu
  0
 • Users Avatars Mini
  Mikey pisze: 2007-12-16 20:59
  tepsa prędzej poziom swoich usług obniży niż ceny ;) e-faktury to tak jakby niezbyt nowoczesny pomysł. taka usługa, to powinna być jakieś 2 lata temu już wprowadzona. pomysłowości to się powinni od netii uczyć. Ci chociaż mają pomysły na kampanię reklamową.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: