e-Muzyka dostarczy produkty multimedialne dla Play

Newsy
Żródło: e-Muzyka
Opinie: 1

Zarząd e-Muzyka poinformował o podpisaniu umowy pomiędzy P4 (operatorem sieci Play) a e-Muzyka i FM Solutions.

Przedmiotem umowy jest współpraca w zakresie dostarczania przez e-Muzyka produktów multimedialnych (dzwonków polifonicznych, dzwonków real music oraz pełnych utworów muzycznych i słowno-muzycznych tzw. fulltracków), wraz ze stosownymi licencjami w zakresie praw pokrewnych.

Partner technologiczny FM Solutions odpowiada ze obsługę techniczną Serwisów, za pośrednictwem których dystrybuowane są produkty multimedialne.

Warunki umowy odpowiadają standardowym warunkom oferowanym przez Spółkę dla tego typu umów. Wynagrodzenie nie odbiega od rynkowych warunków transakcji.

Zarząd e-Muzyka uważa podpisaną umowę za istotną ze względu na nawiązanie współpracy z kolejnym operatorem sieci telefonii komórkowej. Niniejszym e-Muzyka współpracuje już ze wszystkimi operatorami na rynku polskim. Przychody ze sprzedaży do operatorów sieci telefonii komórkowej stanowią przeważającą część przychodów e-Muzyka. Pozyskiwanie kolejnych wartościowych kanałów dystrybucji dla produktów multimedialnych z katalogu e-Muzyka stanowi element długookresowej strategii spółki.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    czyzyk pisze: 2010-01-12 12:37
    ciekawe czy beda dostepne lepsze utwory w tej usludze "muzyka na czekanie" czy jak to tam inaczej sie zwie bo obecne to porazka, mogli by jakies nowosci dac a nie sam chlam
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: