EMUI 9.0 z GPU Turbo 2.0

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Huawei zdradza zmiany w nakładce EMUI 9.0

Nowa nakładka będzie już działać z systemem Android Pie.

EMUI 9.0 jest obecnie dostępna w wersji beta. Zainteresowani użytkownicy mogą już sprawdzić jego działanie . Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową Huawei, aby zarejestrować się i pobrać plik instalacyjny.

Adres strony dla testerów to https://consumer.huawei.com/en/support/fut/

W wersji 9 kolejny raz zminimalizowano liczbę kroków, które trzeba wykonać, żeby włączyć żądaną funkcję.

EMUI 9.0 znacznie przyśpieszy korzystanie ze smartfona – o 12,9% w porównaniu do poprzednia wersji. Szybciej uruchamiać się też będą zainstalowane aplikacje – Instagram o 12% szybciej, a Spotify o 11% szybciej (w porównaniu do uruchomienia na EMUI 8.0 ). 

EMUI 9.0 obsługuje GPU Turbo 2.0. Aktualizacja poprawia wydajność smartfona aż o 60% oraz zmniejsza zużycie energii o 30%.

Kolejną funkcją oferowaną przez EMUI 9.0 jest HiVision. Kierując swój smartfon na obiekt, użytkownik otrzymuje informacje o historii czy ciekawych faktach o skanowanym miejscu.

EMUI 9.0 oferuje też nowego managera haseł. Użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać, szyfrować oraz uzupełniać pola logowania po autoryzacji za pomocą skanera twarzy lub czytnika linii papilarnych. 

EMUI 9.0 został wyposażony w nowy pulpit nawigacyjny Digital Balance, który rejestruje dane o zużyciu baterii i umożliwia użytkownikom ustalenie dziennego limitu czasu korzystania z każdej aplikacji.

Funkcja Wind Down pomaga z kolei użytkownikom zrelaksować się przed snem.

Smartfony są do tego stopnia naładowane nowymi funkcjami i licznymi aplikacjami, że ich mnogość może być przytłaczająca. EMUI 9.0 poprawi jakość obsługi smartfona. Nowa nakładka konsoliduje ustawienia menu, zwiększa wydajność pracy i znacząco poprawia komfort korzystania z telefonu – jest on bardziej przyjazny dla użytkownika. Huawei jest jednym z pierwszych producentów telefonów, który zaoferuje własną nakładkę systemową opartą na systemie Android Pie. To jasny sygnał, który mówi o naszych bliskich relacjach z Google – powiedział Dr Wang Chenglu, prezes ds. inżynierii oprogramowania w Huawei Consumer Business Group.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: