Era - otwarcie salonów dla klientów biznesowych

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 2
Opinie: 2

Era uruchomiła Centra Obsługi Klientów Biznesowych. PTC jako jedyny operator komórkowy w Polsce posiada sieć punktów specjalnie dedykowanych do obsługi przedsiębiorców.

Aktualnie są do dyspozycji Centra Obsługi Klienta Biznesowego w Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Wszystkie punkty są dogodnie zlokalizowane oraz dysponują bezpłatnym parkingiem dla klientów. Do końca roku Era planuje uruchomienie kolejnych tego typu placówek w wybranych miastach.

W Centrum Obsługi Klienta Biznesowego klienci załatwią szybko i sprawnie wszystkie sprawy związane z ofertą Ery, a dedykowany doradca biznesowy zaproponuje im ofertę dostosowaną do ich potrzeb. Na spotkanie z doradcą można umówić się wypełniając formularz dostępny na stronie www.era.pl w zakładce biznes, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod specjalny numer dedykowany dla wybranego Centrum. Każdorazowo pracownicy punktu skontaktują się z klientem i uzgodnią z nim najdogodniejszy termin spotkania. Na miejscu będzie on miał możliwość przetestowania wybranych usług Ery Biznes, zapoznania się z aktualną ofertą oraz najnowszymi modelami telefonów.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  r pisze: 2009-07-01 01:53
  w ktakowie tez niebawem bedzie =]
  0
 • Users Avatars Mini
  IKS pisze: 2009-07-01 16:40
  Korporacyjno PR-owskie ble, ble, ble. Pracuję dla innego opa ale mój też zatrudnia takich samych pajaców od ubierania wszystkiego w marketingową "nowomowę": szybko, sprawnie, specjalny, dedykowany, najdogodniejszy... Aż mnie zemdliło. Ma być tak cudownie a będzie jak zwykle.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: