Test Ericsson T65

Recenzje
Opinie: 348
Opinie: 348

Ericsson T65, choć może trochę niezauważony, jest jednym z najnowocześniejszych telefonów sprzedawanym w najniższym segmencie rynku. Dla osób posiadających komputer przenośny T65 może stać się najtańszym sposobem na posiadanie "mobilnego Internetu". Oprócz dużego zaawansowania technicznego telefon ten większości osób będzie się też po prostu podobał.

 

 

Zestaw

 

Aparat sprzedawany w sieci Idea oprócz ładowarki nie posiada niestety żadnego dodatkowego wyposażenia, czyli np. niezbędnego do transmisji danych kabla lub prostego zestawu słuchawkowego. Możemy za to dokupić do T65 takie akcesoria jak: radio FM, kabel szeregowy lub USB, odtwarzacz MP3 lub kamerę pozwalającą na przesyłanie zdjęć poprzez e-mail. Zaletą dołączonej ładowarki jest jej mała wielkość - można ją zmieścić nawet w najmniejszej damskiej torebce.

 

 

Wygląd zewnętrzny

 

Telefon ma oryginalny śliwkowy kolor obudowy oraz elegancki srebrny kolor klawiatury i dodatkowych elementów. T65 jest stosunkowo lekki (waży 94 g razem z wbudowaną baterią) i mały (105x49x21mm). Pomimo niewielkich wymiarów ma duży ekran (101*67 pikseli), który pozwala na wyświetlanie wielu informacji jednocześnie (bez przewijania).

Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów - nic nie skrzypi i nie ugina się. Bateria jest na stałe przykręcona do obudowy. Kartę SIM wkłada się od góry do specjalnych saneczek. Wkładanie karty jest bardzo utrudnione, a cały mechanizm wydaje się być zbyt delikatny i narażony na wyłamanie.

 

 

Klawisze w Ericssonie są zbyt małe i twarde. Pisanie SMS-ów jest dużo wolniejsze niż w telefonach np. firmy Nokia. Podświetlenie klawiatury jest wystarczające, choć znaki liter są tak małe, że w ciemności prawie nieczytelne. Ekran za to podświetlony jest znakomicie na delikatny zielony kolor.

Obok wyświetlacza znajdują się standardowe klawisze regulacji głośności, które pełnią dodatkowe funkcje. Za nawigacje odpowiada zintegrowany przycisk kursorów. Do bezpośredniego dostępu do przeglądarki WAP służy niebieski klawisz pod ekranem.

 

 

Menu aparatu

 

Spis telefonów

 

Książka Ericssona T65 jest bardzo profesjonalną aplikacją, której często nie mają dużo droższe aparaty. Możemy w niej zapisać 300 kontaktów. Każdy z nich może składać się z:

 • nazwiska

 • imienia

 • numeru domowego

 • numeru do pracy

 • numeru telefonu komórkowego

 • adresu e-mail

 • rysunku - do każdego wpisu możemy przypisać ikonkę

 • sygnału dzwonka odrębnego dla każdego wpisu

 

Wpisy mogą być sortowane zarówno po imionach, jak i nazwiskach. Z menu mamy też dostęp do numerów zapisanych na karcie SIM. Kontakty możemy sortować w grupy, co ułatwi rozsyłanie jednakowych wiadomości do paczki znajomych lub pracowników z działu.

Wiadomości

 

 

SMS

 

Ericsson T65 jest prawdziwym centrum obsługi wiadomości różnego typu. Oprócz SMS-ów potrafi też wysyłać pocztę elektroniczną oraz EMS-y. Ten ostatni standard nie odniósł sukcesu i będzie wyparty w ciągu roku (dwóch lat) przez w pełni multimedialne wiadomości MMS. Oprócz zwykłego wysyłania SMS-ów T65 umożliwia też chat - jest to jednak również usługa, która nie cieszy się specjalną popularnością. Pisanie wiadomości SMS wspomagane jest poprzez angielski słownik T9 oraz dwa klawisze służące do regulacji głośności (kombinacja z wyższym przyciskiem regulacji wpisuje bezpośrednio drugą literę, kombinacja z niższym trzecią z wybranego klawisza).

 

 

Wiadomości SMS są posortowane w katalogach. Użytkownik może też stworzyć sobie specjalne szablony SMS-ów, które wysyła najczęściej. Z dodatkowych opcji związanych z SMS T65 obsługuje długie wiadomości (czyli dłuższe niż 160 znaków), raporty doręczeń oraz wspomaga opcję żądania odpowiedzi.

 

E-mail

 

Ericsson pozwala ściągać i wysyłać pocztę z maksymalnie trzech kont e-mail w standardzie POP3 i SMTP. Konfiguracja kont jest bardzo łatwa, ale należy pamiętać, że tak prosty klient nie zastąpi programu do poczty na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Gdy jednak czekamy na ważny e-mail "podejrzenie" swojego konta jest bardzo przydatną usługą. Oczywiście łącząc się z serwerem możemy wykorzystać transmisję GPRS (we wszystkich sieciach) lub HSCSD (w sieci Plus GSM). Operatorzy sprzedający T65 powinni zadbać o wstępną konfigurację różnego rodzaju połączeń - ustawianie wszystkich opcji jest dosyć żmudnym zajęciem (w sieci Idea ustawienia te są predefiniowane).

 

Sterowanie głosem

 

Ericsson T65 choć jest jednym z najtańszych telefonów może być w pełni sterowany głosem. Łącznie możemy zapisac 50 poleceń głosowych. Aktywacja funkcji głosowych polega na dłuższym przyciśnięciu klawisza YES. Głosem oprócz wybierania kontaktów z książki możemy także odbierać połączenia (poprzez zestaw HF, lub zestaw samochodowy) lub zmieniać wybrany profil. T65 umożliwia też nagranie magicznego słowa, które wyeliminuje konieczność wciskania klawiszy w ogóle. Po podaniu magicznego słowa np. abracadabra telefon od razu oczekuje na właściwą komendę głosową.

 

Profile

 

Telefon posiada 7 profili, które użytkownik może dowolnie edytować. Zmienić możemy głośność dzwonka, opcję narastającego dzwonka, alarm wibracyjny, dzwięk powiadamiający o połączeniu, sygnał nadejścia wiadomości, dźwięk klawiszy, opcję całkowitego wyciszenia aparatu. Oprócz tych standardowych opcji profili możemy też edytować filtry połączeń, przekierowania, tryb odbioru, podświetlenie, rozmiar czcionki. Możemy też zmienić nazwę profilu. Jest to najbardziej rozbudowana opcja profili dostępna obecnie w telefonach komórkowych. Najciekawsza jest opcja filtru połączeń, która pozwala automatycznie odrzucać połączenia od osób, z którymi w danej chwili nie chcemy rozmawiać, czyli np. w pracy możemy ustalić grupę pracowników, z którymi chcemy rozmawiać przy jednoczesnym odrzuceniu grupy znajomych , z którymi porozmawiamy po zakończeniu pracy.

 

Transmisja danych

 

Ericsson T65 (to jego spora wada) nie ma portu podczerwieni. Do transmitowania danych potrzebny jest zakup kabelka wraz z oprogramowaniem Wówczas użytkownik będzie mógł osiągnąć prędkość ściągania danych do 43,2 kb/s przy połączeniu GPRS lub do 28,8 kb/s przy łączu wykorzystujących szybką transmisję danych High Speed Data. Aparat po podłączeniu do komputera i zainstalowaniu oprogramowania będzie też mógł wspomagać odbiór faksów.

 

 

Synchronizacja

 

Ericsson zapewnia pełną sychronizację danych z kalendarza i książki z danymi zapisanym w pamięci komputera. Telefon obsługuje najnowszy standard w tej dziedzinie Sync ML. Ciekawą opcją jest możliwość synchronizacji danych z wirtualnym kalendarzem i kontaktami w wersji online poprzez WAP.

 

WAP

 

Przeglądarka WAP działa znakomicie. Nawigacja jest bardzo szybka (przy wyborze WAP over GPRS). Obsługa WTLS class 3 pozwala na bezpieczne zarządzanie swoimi finansami poprzez serwis WAP naszego wirtualnego lub zwykłego banku. WAP działa w najczęściej obecnie implementowanej wersji 1.2.1. Z poziomu przeglądarki możemy również ściągać bitmapy oraz dzwonki, które łatwo zapisujemy w pamięci naszego Ericssona. Wiele tego typu materiałów jest bezpłatnie dostępnych na firmowej witrynie WAP Sony Ericsson. Po zakończeniu połączenia typu data możemy sprawdzić ile danych zostało wysłanych i odebranych co pozwoli na kontrolę kosztów naszej zabawy lub pracy w mobilnym Internecie.

 

 

Skróty

 

Najczęściej wykorzystywane opcje z olbrzymiego menu Ericssona T65 możemy pogrupować na liście naszych skrótów. Lista ta, wspomagana przez funkcje głosowe, ułatwi częste wykorzystywanie wielu opcji tego terminala.

 

Dodatki

 

 

Gry

 

Aparat ma zaimplementowane trzy rozrywkowe aplikacje. Pierwszą jest biorytm rysujący wykresy naszej kondycji fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej w oparciu o naszą datę urodzenia. E-maze to stara gra znana z pierwszych komputerów, która polega na zjadaniu kropek i unikaniu kontaktu z poruszającymi się sprawnie potworkami. Trzecią grą jest znany wszystkim Tetris. Gry w T65 są bardzo proste i daleko im do aplikacji już coraz częściej obecnych w innych terminalach.

Kalendarz Ericssona T65 jest bardzo skomplikowanym organizerem. Taka wielość opcji nie jest spotykana w innych telefonach z tego segmentu rynku. Po wybraniu opcji dodaj termin możemy określić jego kategorię (spotkanie, randka, podróż, wakacje, telefon, rocznica, różne). Później precyzujemy temat, lokalizację, i dodajemy opis. Następnie określamy czas wydarzenia. Kolejnym etapem jest określenie kiedy telefon ma nam przypomnieć o zdarzeniu. Na końcu określamy jeszcze klasę zdarzeń (publiczne lub prywatne) oraz czy wydarzenie bedzie się powtarzać i co jaki okres. Wybór klasy pozwoli ukryć np. spotkanie z kochanką, którego termin nie będzie  wyświetlał się na ekranie naszego kalendarza (chyba, że włączmy wyświetlanie terminów z klasy prywatne).  Kalendarz możemy przeglądać miesiącami lub tygodniami.

 

Rysunki

 

Oprócz biblioteki gotowych rysunków (którą możemy uzupełniać także online poprzez WAP) w Ericssonie można się pokusić o stworzenie własnego obrazka przy użyciu edytora bitmap. Samo rysowanie jest żmudne i raczej nie należy oczekiwać zaskakujących efektów naszej pracy.

 

Pamięć kodów

 

Nokia nazywa tego typu aplikację elektronicznym portfelem. Pamięć kodów to po prostu zabezpieczony kodem folder, w którym możemy zapisywać nasze tajne numery PIN do kart lub innych aparatów.

 

Kalkulator, alarmy, minutnik, stoper

 

T65 jak większość aparatów jest wyposażony również w w/w aplikacje.

 

Bateria

 

Telefon ma wbudowaną baterię Li-Ion , która pozwala według producenta na 11h rozmów lub 300 godzin oczekiwania. W czasie testów telefon wytrzymał bez ładowania ponad 3 dni (prawie bez prowadzenie rozmów). Przy dużej ilości rozmów (około 1h dziennie) trzeba go ładować co dwa dni. Stan baterii podawany przez sam aparat (po wciśnięciu bocznego klawisza w trybie czuwania) jest bardzo nieprecyzyjny i zmienny, więc nie można na tych danych w pełni polegać.

 

 

Jakość dźwięku

 

Jakość dźwięku w trakcie rozmowy jest bardzo dobra. Krytykować można za to dźwięk dzwonków w Ericssonie, które już od wielu lat zatrzymały się na pewnym (b. niskim) poziomie jakości. Dzwonki w T65 są po prostu okropne.

 

Podsumowanie

 

Ericsson T65 jest naprawdę zaskakującym terminalem. Za bardzo niską cenę w promocji otrzymujemy telefon, który spełnia wymagania większości zaawansowanych użytkowników telefonów GSM. Aparat dystansuje inne tanie słuchawki konkurencji. Jego główną wadą jest trochę niewygodna klawiatura, która wyklucza raczej masowe rozsyłanie wiadomości SMS. T65 jest obecnie jednym z najlepszych zakupów w swojej klasie.

Opinie:

Opinie archiwalne (348):

Komentuj

Komentarze / 348

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-18 04:30
  Fakt, bardzo ciekawa propozycja, wreszcie coś za przystępną cenę z GPRS-em i to coś niezłego.
  0
 • Users Avatars Mini
  irzi pisze: 2002-06-18 04:45
  super
  0
 • Users Avatars Mini
  piwo pisze: 2002-06-18 04:45
  Telefonik rzeczywiscie przyjemny, ale klawisze dla krasnali. Poza tym szufladka na karte SIM jak w odtwarzaczu CD, moze kiedys zrobia wysuwanie na pilota..? ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  iaqbec pisze: 2002-06-18 04:46
  Bardzo ladny telefonik, posiada wszystkie wazne moim zdaniem funkcje, gdybym nie mial T68 zapewne kupilbym go sobie bez wahania ....
  0
 • Users Avatars Mini
  bajer pisze: 2002-06-18 04:54
  mam i polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2002-06-18 04:55
  telefonik ok ale test do kitu.autor robil test w 10 minut na pozyczonym telefonie ?. klawisze sa male ale miekkie .brak opisu licznika smsow co jest fajna sprawa. autorowi telefon trzymal krotko moze mial powlaczane wszystkie bajery ? bateria jest litowo polimerowa polecam torx6 . u mnie przy 40 minutach rozmow i 1h na wapie kilkunastu smsach wytrzymal 4 dni- po pierwszym ladowaniu. wskaznik moze nie jest doskonaly w r320 byl lepszy ale mysle ze telefon sie troche "nauczy" uzytkownika.dzwonki sa slabe hmm dziwne nigdy sie z takim stwierdzeniem nie spotkalem. warto wspomniec tez o mocnej wibrze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-06-18 04:56
  fajny telefon o sporych mozliwosciach. I to za naprawde niewielkie pieniadze. Sporo ciekawych rozwiazan. Np. szuflada na karte sim. Tylko jakos ta zintegrowana bateria mi sie nie podoba.
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-06-18 05:01
  Eryku, staniej troche na allegro
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-18 05:17
  nepomucen: nie możesz sobie wymienić w sieci?
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-06-18 05:26
  jeszcze nie moge.
  0
 • Users Avatars Mini
  Vezyrek pisze: 2002-06-18 05:28
  kochani a ile ten telefon miesci w sobie smsow? max?
  0
 • Users Avatars Mini
  6A88A pisze: 2002-06-18 05:36
  B. dobry telefon w swojej klasie. Przeczytalem multum recenzji na polskich i zagranicznych serwisach gsm i musze przyznac ze ten telefonik naprawde zasluguje na wielkie uznanie. Ale kazdy ma jakies wady: tu moim zdaniem najgorsza jest klawiatura... ciekaw jestem czy jak ojciec zamieni Nokie 3310 na Eryka t65 to bedzie sie meczyl z sms'ami czy nie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bakłażanista pisze: 2002-06-18 05:42
  szkoda, że nie ma polskiego t9, mam nadzieję, że ta szufladka na sim się zbyt łatwo nie poluzuje, klawiaturka faktycznie mało ergonomiczna, fajny ekranik, no i git że ma tak dużo funkcji, ale jakoś tak dziwne mam wrażenieże jakbym kupował tel. to bym tego eryka nie wziął... (nie wiem czemu, subiektywnie)
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-06-18 06:06
  t9 to kwestia softu, wiec moze bedzie. Ja poki mi sie samsung nie znudzi mam dosc zielonego swiatla :( niby malo wazne, a mnie drazni. Pewnie wrotce bede mial dosc niebieskiego :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kozand pisze: 2002-06-18 06:51
  CO TO TEKST SPONSOROWANY??? BO JEZELI TAK, A NA TAKI WYGLADA, TO TEN PORTAL STRACIL W MOIM MNIEMANIU WIELLE....
  0
 • Users Avatars Mini
  kozand pisze: 2002-06-18 06:53
  A sorry to jest test... Wybczcie nie zauwazylem...
  0
 • Users Avatars Mini
  Baldur pisze: 2002-06-18 10:44
  Jeden z najlepszych telefonów w tym przedziale cenowym. Szczerze mówiąc bardzo poważnie nad nim się zastanawiałem, ale mój wybór padł na SL42, gdyż nie będe ukrywał, że jestem fanem Siemensów, a GPRS mi niepotrzebny, bo ja w ogóle nie korzystam z Wapu. Baldur.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-06-18 11:53
  Test dobry, zdjecia tez dobre, a telefon bardzo dobry jak na cene w porownaniu z mozliwosciami! ;-0
  0
 • Users Avatars Mini
  Spre pisze: 2002-06-18 12:14
  co do baterii to o dziwo autor textu ma racje!!! mi tez tak trzyma,a a nawet mniej... :((((((( powiem wiecej jest juz w servisie bo zaczal mi sie zawieszać.... (po 5 dniach po kupnie trafil do servisu) zobaczymy co zawalcza!
  0
 • Users Avatars Mini
  snajper pisze: 2002-06-18 12:43
  dobry test do dobrego telefonu
  0
 • Users Avatars Mini
  sector pisze: 2002-06-18 12:53
  Autor mial z pewnoscia powlaczanych duzo rzeczy niepotrzebnych. Zreszta co z tego, ze sie nei rozmawia jak np. siedzie ciagle na WAP przez GPRS, a to zzera baterie. Przy normalnym, niezbyt intensywnym uzytkowaniu telefon ten trzyma okolo tygodnia! Tylko tzreba np. wlaczyc wygaszacz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Krzysiek pisze: 2002-06-18 12:58
  Autor testu miał włączoną skróconą książkę telefoniczna w wersji rozszerzonej można wpisać jeszcze więcej, przy każdym wpisie
  0
 • Users Avatars Mini
  eliop pisze: 2002-06-18 12:59
  Szkoda ze ten telefon nie ma notatek głosowych :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2002-06-18 13:19
  spre:mnie gubil zasieg -poszedl do serwisu w 1 dniu i nie wiem co zrobili bo soft nieruszany a nie gubi . dorzucili futeral i dokrecili srubke obudowy- lewa strona byla troszke ruchoma. vezyrek: 40 albi: bateria jest jak najbardziej wyjmowalna. troche drazni ten plastik : i faktycznie brak dyktafonu.
  0
 • Users Avatars Mini
  kosio pisze: 2002-06-18 13:26
  i r d a
  0
 • Users Avatars Mini
  korek pisze: 2002-06-18 13:44
  TEN TELEFON JEST LEPSZY NAPEWNO OD KAŻDEJ NOKII 33**! POLECAM!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  korek pisze: 2002-06-18 13:46
  A DZWONKI MOZNA WGRAĆ SAMEMU, LUB JE PRZESŁAĆ SMSEM!
  0
 • Users Avatars Mini
  harhacz pisze: 2002-06-18 13:54
  wada kalaendarza - terminy w lipcu sa nie pogrubione (w czeewcu i sierpniu owszem). wkurzajace. (mam go w IDEI soft v.R4A)
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2002-06-18 14:00
  wyczerpujący artykulik i ciekawy model fona
  0
 • Users Avatars Mini
  japa pisze: 2002-06-18 14:00
  jest to raczej opis niż test, ale myślę że najlepiej oceniający ten aparat. TEN TELEFON JEST OK.
  0
 • Users Avatars Mini
  regan pisze: 2002-06-18 14:11
  196906: ale za gprs w mt50 placisz 29pln i masz dodatkowo jave.... i tez litówka... no i polski t9... ale ladniejszy chyba eryk.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-18 14:58
  mateusch2: czytasz trochę i rozumiesz coś z tego?!?!?!? Czy oba wymienione przez ciebie soniaki mają GPRS????
  0
 • Users Avatars Mini
  van der Stypeks pisze: 2002-06-18 15:29
  no ja sie też niezgadzam z tym czasem czuwania, ale sądząc po zdjęciach testowali jakiś prototypowy model, niedopracowany no i z angielskim menu. A co do klawiatury to rzeczywiście jest twarda co jednak nieprzeszkadza tak bardzo, można sie przyzwyczaić
  0
 • Users Avatars Mini
  bodzio pisze: 2002-06-18 16:58
  telefon rewelacja z tego co czytalem, chcialbym go miec :)
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-06-18 17:58
  szkoda ze autor testu nie ustosunkowal sie do problemow ktore zglaszali uzytkownicy na stronie z danymi technicznymi. i czy to rzeczywiscie prawda ze jak sie ustawi dla danej osoby jakis dzwonek to ten sam dzwonek zabrzeczy gdy przyjdzie sms od tej samej osoby??? wookie, co ty na to?
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2002-06-18 18:08
  spiro:tak jesli tak ustawisz to ten sam dzwonek bedzie ,wibra bedzie sie zachowywac normalnie- przy telefonie ciagle przy smsie 3 razy
  0
 • Users Avatars Mini
  thomas pisze: 2002-06-18 19:30
  Całkiem fajny telefonik, tylko dlaczego on nie jest trzy systemowy??? To powinno być juz zdecydowanie standardem...
  0
 • Users Avatars Mini
  Franek pisze: 2002-06-18 19:46
  thomas: a do czego te trzeci system , zastanawiales sie moze ile osob jezdzi czesto do stanow z tych co maja 3 systemowe teleofny ? bardzo malo
  0
 • Users Avatars Mini
  ARTUR70 pisze: 2002-06-18 19:49
  Popieram większość tego, co zostało napisane w teście. Sam jestem posiadaczem tego telefonu i uważam go za jeden z najlepszych jakie posiadałem. Ma tylko jedną wadę, nazywa się Ericsson a nie Nokia. Więc gdyby na aparacie widniała nazwa fińskiego producenta, a nie szwedzkiego to jestem pewien, że sukces byłby pewny. Niestety w naszym kraju w dalszym ciągu panuje kult Nokii i dopuki tak będzie to inni producenci mają niewielką szansę na spektakularny sukces.
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-06-18 20:25
  pomimo kilku malych wad telefon naprawde warty polecenia
  0
 • Users Avatars Mini
  robert pisze: 2002-06-18 20:36
  Mam taki T65 do sprzedania - nowy, gwarancja na rok, działa w IDEI. Kontakt na e-mail. Tylko z terenu Warszawy.
  0
 • Users Avatars Mini
  timeport pisze: 2002-06-18 21:23
  low end tri band to troszke już zadużo i niepotrzebne skoro ten aparacik bedzie już pewnie niebawem w popie :) wystarczy mu to co ma : ) a i tak ma dużo !
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2002-06-18 21:33
  Widze, ze autor chcial sie popisac znajomoscia angielskiego (menu).
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-06-18 21:39
  Wiem ze jest tanszy,ale jednak wole dolozyc i z ERYKOW wziasc T68m/i.
  0
 • Users Avatars Mini
  606 pisze: 2002-06-18 21:44
  Dawno nie mialam w reku takiego Scheisse. Była to ostatnia szansa eryka w mojej firmie, niestety od nastepnego rozdania telefonów Ericssonowi już podziękujemy.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-18 21:53
  Dajcie sznse Nokii, jak trafi się błędny soft (na pewno się trafi) to zostaniecie w firmie bez telefonów.
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-06-18 23:17
  Nurtuje mnie jedno! Po co robic juz drugi raz test tego telefonu na lamach GOL??? Nie lepiej wziac do reki inny telefon? A moze po prostu nie ma innych, lecz cos trzeba bylo przetestowac, bo juz czas?
  0
 • Users Avatars Mini
  Arkadiuszoo pisze: 2002-06-19 00:59
  To chwyt marketingowy, firma Ericsson z całą pewnością zapłaciła portalowi GOL za raktamę tego aparatu (test aparatu). Pozdrawiam, Arek K.
  0
 • Users Avatars Mini
  major pisze: 2002-06-19 01:20
  A gdzie podzial sie polski T 9 (:
  0
 • Users Avatars Mini
  jkac pisze: 2002-06-19 01:59
  606, 196906 (ale nicki...): Na koniec w firmie zostanie tylko siemens s6 i jakis sagem. :) A tak swoja droga, to przeciez nie ma telefonow idealnych - dlatego trzeba wybierac aparaty zgodnie z przede wszystkim ich funkcja, a ptoem wygoda i przyzwyczajeniami. Ja zmienilem przyzwyczajenia dla s45 i nawet przez chwile nie zaluje. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Jamirq pisze: 2002-06-19 02:39
  Nie wiem czy ktos juz tego nie mowil ale nareszcie zdjecia sa na jakims poziomie, aby nie powiedziec, ze sa dobre ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-19 04:35
  jkac: to jest super nick!! miałem S45 cztery miesiące jest super, ale próbowałeś GPRS-u z komputerem który ma WindowsXP?
  0
 • Users Avatars Mini
  markas pisze: 2002-06-19 13:07
  Bateria jest Li-Polymer i kropka!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2002-06-19 13:10
  markas:wiem :) mowilem :) ale dobrze ze ktos potwierdza ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  markas pisze: 2002-06-19 13:13
  Gdybanie nic nie pomorze i jak się zobaczy zdjęcie to dopiero można rozwiać wątpliwości. Dzięki temu właśnie że bateria jest Li-Po, to ten fonik jest taki lekki. Naczytałem się tutaj różnych opinii, tych pozytywnych i tych negatywnych. Nie przeczę że zgłupiałem w pewnych momentach, ale najprawdopodobniej się zdecyduję na zakup tego fona właśnie. Bo pomimo kilku wad (a każdy fon je ma), to jest to nieprzeciętny terminal. Boli jedynie brak IRDA i dyktafonu, ale zgodnie z założeniami ma to być terminal dla niższego segmentu rynku. Eeeeee ....... idę sobie go kupić.
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-06-19 19:42
  wookie &luk23: bardzo dziekuje za informacje. takie zachowanie telefonu jest kiepskie - nigdy nie wiadomo czy ktos dzwoni czy to tylko sms. niby nic ale bardzo irytuje. w iinych telefonach dzwiek smsa ustawia sie globalnie. znowu programisci ericssona zawalili kolejna sprawe. szkoda, bo chcialem wziac ten fon w zr ale jak sa TAKIE sztosy to juz wole v50. stara ale wiadomo czego sie spodziewac :(
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2002-06-20 19:02
  Co mi tu nie gra! Hscsd wolniejszy od gprs? Chyba, że komuś się kilobity pomyliły z kilobajtami kb=kilobity kB=kilobajty, czyli osiem razy więcej!
  0
 • Users Avatars Mini
  xxx.xxx.xxx pisze: 2002-06-21 04:40
  całkiem niezły telefonik
  0
 • Users Avatars Mini
  mrowka33 pisze: 2002-06-22 14:52
  Z tym max czasem czuwania trochę chyba przesadzili. Po naładowaniu i wyłączeniu wszystkich bajerów telefon pokazuje czas czuwania ok 200 godz, a po paru godzinach spada do ok 150 i od tego poziomu maleje w miare proporcionalnie do upływu czasu.... Może to u mnie coś nie tak?? Przy niewielkich ilościach (ok 5 min dziennie) rozmów wytrzymuje 5-6 dni.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-06-22 15:31
  Co do baterii to u mnie od momentu pokazania się komunikatu: Bateria rozładowana, telefon wytrzymał jeszcze 5 godzin w tym 2 godziny rozmów.
  0
 • Users Avatars Mini
  iXi pisze: 2002-06-22 17:10
  Wymienilem stara 3210 na t65 w idei i mam mieszane odczucia niby wszystko fajnie, ale chyba nikt nie zauwazyl ze menu w t65 ma lekkie opoznienie, a skrzynka przy 20 smsach otwiera sie z 7-10 sekund a po skasowaniu znowy tyle! to jest smieszne, Po sksowaniu 5 smsow myslalem ze tel poleci przez moje niotwierane okno:) K lawisze sa za miekkie i maja za dlugi skok, pisze sie fatalnie, czas czywania o polowe mniejszy niz sciemniaja w tym tescie. Jednym slowem telefon calkiem fajny ale soft ma do bani, i dziwne ze nikt tego nie zauwazyl. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2002-06-22 19:12
  Mam ten telefon od tygodnia i co tu p-i-e-r-d-o-l-ą ze bateria trzyma 2 dni mnie wytrzymala 6 dni na 30 minut rozmow dziennie. Nie cierpie GOL
  0
 • Users Avatars Mini
  picio pisze: 2002-06-22 20:50
  Mam T65 - %#$@ tam a nie dobry telefon, zostawcie sobie 17 sms w pamieci - 20 sekund czekania na wejscie do spisu przychodzacych, skasujecie jeden i "zaczekaj" kolejne 20 sekund - idszie dostac kota. A ustawiliscie sobie tlo ? To juz loga sieci nie uwidzicie hahahaha, pomijajac fakt ze nie nadaza za stukajacym po klawiaturce uzytkownikiem :((, jak nie korzysta z GPRS i czesto stuka i czyta sms`y to niech go sobie odpusci BEZNADZIEJA
  0
 • Users Avatars Mini
  pnti pisze: 2002-06-23 06:09
  Jestem użytkownikiem GSMonline od niedawna i bardzo cenię sobie ten serwis. Czytając recenzję T65 miałem wrażenie, że tekst ten nie jest obiektywny, że jest napisany na zamówienie - jest ukrytą formą reklamy. Zasadniczo jest to dla mnie zrozumiałe, lecz z drugiewj jest nieuczciwe. Choć może jestem przewrażliwony. Pozdrawiam, w.
  0
 • Users Avatars Mini
  iarecki pisze: 2002-06-23 11:48
  Nie ma o czym mowic... facet nawet nie wie, ze chwilowe wskazania czasow czuwania i rozmowy zaleza od tzw. parametrow sieci. Dlatego tez sa zmienne ale za to cholernie miarodajne. Koles mial aparat trzy dni i mysli ze to wystarczy do napisania obiektywnego testu (nawet nie przeczytal w instrukcji ze bateria przez kilka pierwszych ladowan ma mniejsza pojemnosc od nominalnej...)
  0
 • Users Avatars Mini
  xxx.xxx.xxx pisze: 2002-06-24 09:10
  tel:
  0
 • Users Avatars Mini
  jaro pisze: 2002-06-24 11:47
  on naprawdę jest tak powolny czy to tylko złudzenie przewrażliwionych? miałem go przez chwilę w salonie ideii i rzeczywiście soft chodził wolniej niż w moim przedpotopowym eryku!? kupować czy nie.......??
  0
 • Users Avatars Mini
  BART pisze: 2002-06-24 12:13
  Po przeczytaniu tego wszystkiego interesuje mnie jedno CZy ktos moglby zweryfikowac opinie o wytrzymalosci baterii i czy rzeczywiscie sa problemy z przeladowaniem sms Kupowac czy nie...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Basu pisze: 2002-06-24 15:21
  z funkcjonalności dużo lepiej stoi nikia ale z wyglądem eryk, mam go od 2 tygodni i wolałbym go niemieć!!!!!!!1
  0
 • Users Avatars Mini
  p7778 pisze: 2002-06-25 01:43
  kurna mój panasonic się zalał i muszę sobie szybko sprawić coś nowego - może tego eryka, ale jeżeli to o baterii, sms-ach - ich kasowaniu, klawiaturze to prawda to dużo znaczy dla przeciętnego użytkownika. ciekawe jak to sie odnosi do reality, thx.
  0
 • Users Avatars Mini
  oliver pisze: 2002-06-25 13:54
  Czy znacie może koledzy i kolezanki jakis inny adres niz esato.com gdzie mozna znalezc gadżety do Eryka? Czy ktos wie co sie stało ze strona wapster.pl? A co do telefonu to kupilem go w idei wczoraj, w ofercie zostanmy razem. Moje uwagi to rzeczywiscie troche za mała klawiatura, troche gorzej z zasiegiem niz np. Sony J5, i zawiesil mi sie w WAP-ie na www.wap.esato.com. Sam telefonik, ładny, miły, dużo fajnych opcji ale oczywiście sa tez denerwujace sprawy jak np. dziwne i tylko 2 sygnaly przychodzacych SMS-ow, malo dzwonkow. Czy ktos wie ja przywrocic logo Idei ktore bylo w nowym telefonie??? pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  querrek pisze: 2002-06-25 15:07
  Właśnie: jak przywrócić logo operatora, które było przed włączeniem tła?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jelen pisze: 2002-06-25 23:05
  Telefonik nie jest głupi. Tyle że mój po 2 godzinach od zakupu stracił zasięg. Zaniosłe do salonu Plusa w Wawie, powiedzieli że dadzą nowy, tylko muszą sprawdzić, czy go np. nie utopiłem. Wpadam po 5 dniach do POK-u, paniusia przynosi telefonik, papierek z ekspertyzą i mówi, że NAPRAWA będzie w ramach gwarancji, a na nowy nie mam szans! Po kilkunastu minutach słownej przepychanki daje mi telefon, papierek i wysyła z POK-u do Salonu. Stojąc w kolejce w salonie czytem ekspertyzę i widzę, że czarno na białym napisane jest, że NIE MA MOŻLIWOŚCI NAPRAWY APARATU! Podchodzi jakiś koleś, bierze wszystko i znika na 15 minut. Wraca i mówi, że po dłuuugich naradach i wykonaniu czterech telefonów dostanę nowy! (cóż za wspaniałomyślność z ich strony!!!). Oczywiście koleś wypisujący nową fakturę pomylił IMEI aparatu i następnego dnia musiałem znowu stać poł godziny w kolejce!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-06-26 02:38
  Jelen: tylko pogratulowac ze wszystko sie dobrze skonczylo. Tylko czy zawsze trzeba sie tyle na zloscic, zeby wszystko zostalo zalatwione po mysli klienta.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-06-27 21:52
  telefon testuje od tygodnia nie zawiesilem go ale zbyt wolno chodzi sa male problemy z zasiegiem caly czas kreski wachaja sie miedzy 4 a 5 gdzie na nokii 6310i mam full zasieg gprs dzila poprawnie bateria ok i to co kocham w ericssonach sprawdzenie stanu baterii pozatym szybka wyswietlacz nie jest dobrze przyklejona do obudowy a tylna przykrecana klapka stuka podzcza szybkiego pisania smsow ksiazka telefoniczna ok i menu tez a gry sa nie potrzebne zamiast tego mogl by byc bluetooth.kto chce moj test wysle mu szczegoly poczta
  0
 • Users Avatars Mini
  halOOn pisze: 2002-06-27 22:31
  fajny ten telefonik
  0
 • Users Avatars Mini
  jurek pisze: 2002-06-28 02:36
  Mam takiego na Ere. Niestety bardzo wacha mi sie zasieg, czasami nawet nie mozna sie do mnie dodzwonic. W Nokii 6210 z ta sama karta zasieg jest na maxa. Wiecie moze co z tym zrobic?
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-06-28 15:26
  Miałem go przez długi czas. Super telefon. Ale ten test jest kiepski i nie odzwierciedla jaki to jest dobry telefon. Autor rzeczywiście się nie przyłożył do przeprowadzenia testu jak to już ktoś na początku powiedział.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-06-28 15:56
  moze ja bym swoj test wyslal do redakcji???????????? bateria po 1 ladowaniu dziala mi juz pelne 6 dni i przy rozmowach dosc czestych jest to dobry wynik mam nadzieje ze po kilku ladowaniach ten czas sie na pewno wydluzy o moze ze 2 dni........ ma tez male problemy z wyb glosowym nie zawsze wybiera porawnie przy cziszy w jakiej bylo nagrane to wybieranie maly mius u mnie
  0
 • Users Avatars Mini
  figur21 pisze: 2002-06-28 17:21
  nawet nawet
  0
 • Users Avatars Mini
  peewee pisze: 2002-06-28 19:01
  telefonik jest fajny funkcje a ok ale jak go obrócę czy przysłonię to BRAK ZASIĘGU wystarczy że go uniosę do góry jeden z boków mam też ot-511 i on też ma antenę wewnętrzną, ale działa bez zarzutu nie licząc tej wady telefon jest extra;)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Morph pisze: 2002-06-28 21:32
  Ktos cos pisal o wolnym odczytywaniu sms-ow. Przed chwila specjalnie zapchalem sobie skrzynke 20 smsami z netu, kazdy po 150znakow. Lista wiadomosci otworzyla mi sie w 2sek. Uzylem funkcji \"Usun Wszystko\" co rowniez trwalo 2sek. To znacznie szybciej niz w moim poprzednim telefonie Sony J5, gdzie usuwanie ponad 20smsow trwalo ponad 10sek. Tak ze ja jestem zadowolony jak na razie, telefon mam od godziny :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Novchyck_GSM pisze: 2002-06-29 14:43
  Mam ten telefon i bateria trzyma 7 dni, przy 10 minutowych rozmowach dziennie.
  0
 • Users Avatars Mini
  luki pisze: 2002-06-29 14:58
  Kupiłem ten telefon po raz pierwszy w marcu(MADE IN MALAYSIA) idealne wykończenie i bateria trzymająca od 8 do10 dni.Niestety kradną.....Tydzień temu kupiłem ten sam model , ale już niestety MADE IN CHINA-Idea.Maxymalny czas pracy to dni 4, wykończenie tandetne ,jakby składało toto dziecko,brak jednej z gier ,fatalny wyświetlacz, niedopasowana lub niedokręcona obudowa.Wybrałem najlepszy egzemplarz z 11 ,które miałem do wyboru....Szkoda,że wszystko musi schodzić na psy.....
  0
 • Users Avatars Mini
  aleks37 pisze: 2002-06-29 22:33
  SUPER TELEFONIK, MAM GO JUŻ DOŚĆ DŁUGO I MNIE NIE ZAWIÓDŁ ANI RAZU JESZCZE POLECAM GORĄCO
  0
 • Users Avatars Mini
  GRUBY pisze: 2002-06-29 23:45
  Pewien gość z salonu IDEA który pracuje w serwisie powiedział że ta słuchawka może konkurować z NOKIą 6210.
  0
 • Users Avatars Mini
  kpt.Hook pisze: 2002-06-30 15:57
  bateria przykręcona na stałe do obudowy???????????
  0
 • Users Avatars Mini
  kpt.Hook pisze: 2002-06-30 16:04
  z opisów, testów oraz własnych doświadczeń wychodzi mi niestety, że nadal ericsson ma nienajlepsze baterie... choć chcwali się że może czuwać 300 godzin... kto osiągnął taki rezultat niech da znać!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  telefonica pisze: 2002-06-30 17:37
  Telefon ten naprawde jest ciekawy ale niestety ja nie miałem możliwości sprawdzenia działania Funkcji filtracji połączeń, czy zostało poprawione to pod względem Ericssona R320. W modelu tym usługa ta nie jest dopracowana, dużo podróżuje po świecie i wszystkie wpisy które mam zaczynają się prefiksem +48, niestety aparat nie radzi sobie z tym jako że w Polsce wszystkie numery są identyfikowane jako 0..... Usługa ta działa po wpisaniu w Książce właśnie bez prefiksu i poprzedzając 0. Ciekawi mnie czy ktoś już T65, oraz inne modele tego producenta pod tym punktem testował. Prosze o Info
  0
 • Users Avatars Mini
  Adrian pisze: 2002-06-30 19:16
  Jestem szczęśliwym użytkownikiem tego telefoniku i uważam że jest naprawde super! Miałem bardzo dużo telefonów w życiu, ale ten to bomba! Na polskim rynku nieczęsto się trafia za pare złociszy telefonik tak nowoczesny, operatorzy często w promocji "za 1 zł" proponują poprostu stare modele telefonów - teraz zaczyna się to zmieniać. A na marginesie telefon przy ok. 15 min rozmów i ~ 1,5 h na Wapie (GPRS) trzyma mi prawie 4 doby - uważam że to dobry wynik! Uważam również że stan baterii podawany jest precyzyjnie trzeba jednak zrozumieć że dopiero po kilku minutach po rozmowie licznik można traktować poważnie (wskazanie idą w góre) - wg. mojego testu przy skrajnie rozładowanym telefonie czas pozostały na rozmowy jest podawany prawie co do sekundy (test ze stoperem - telefon się wyłączył dokładnie o czasie) :)))) Pozdrawiam i polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  arturiusz pisze: 2002-06-30 19:21
  mim skromnym zdaniem jedyna bolaczka jest uklad klawiatury - mam tu na mysli to jak telefon lezy w reku podczas pisania sms'ow - ciut niewygodnie - ale moze to moja wielka lapa?? poza tym super
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-06-30 21:16
  I tu potwierdza się prawda o baterjach, co użytkownik to opinia hmm...
  0
 • Users Avatars Mini
  Cypres pisze: 2002-07-01 18:04
  Bardzo fajny telefonik ale dzwieki troche kiepskie... jak w kazdym eric'u chyba. Pozdrawiam !
  0
 • Users Avatars Mini
  maximus pisze: 2002-07-01 23:07
  Moj syn uzywa tego telefonu od miesiaca mniej wiecej. Z poczatku zdarzylo mu sie pare razy zawiesic ale potem juz sie to nie powtorzylo. Bateria przy normalnym uzytkowaniu trzyma miedzy 5 a 6 dni, oczywiscie z wylaczaniem na noc. Telefon naprawde fajny, jedyna sprawa ktora mi sie nie podoba to Made in China. Jestem fanem ericssona, szkoda tylko ze produkcja pomalu przechodz do Azji, pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  MiMi pisze: 2002-07-03 16:50
  No więc mam tago fona od tygodnia kupilem go w Idei za 49zł.. Z tego co pisze na pudelku wynika iż telefon wyprodukowany zostal w Malaysia. Ludzie nie piszcie bzdur ten telefon jest ok, a co do bateri to mi trzyma 6 dni( po pierwszym ładowaniu, jest więc duże prawdopodobieństwo że czas ten może się powiekrzyć). Co do tych SMS-ów to nie macie racji przed chwilą zapełniłem skrzynkę do 22 SMS-ów i otwierała się 2.35 sekundy (mierzylem stoperem). Klawiatura jest może tylko troche gorsza od tej z N3310, ale mimo to pisanie SMS-ów jest dośćwygodne. Wskaźnik bateri jest chyba najdokładniejszy ze wszystkich tel. jakie spotkałem. Niestety ten telefon jak wszystkie inne, ma też swoje wady pierwszą z nich jest drogi koszt wymiany bateri(w serwisie Ericssona 149zł. -cena dotyczy bateri i jej wymiany), a drugą dla mnie ostatnią jest brak słownika t9 w języku polskim.
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-07-03 18:56
  z opinii ktore tu czytam wynika ze telefon jest bardzo dobry POD WARUNKIEM ze sie wylaczy gprs, nie wczytuje duzo smsow, nie dotyka za mocno, nie dzwoni za duzo... czyli to jest po prostu badziew! zreszta jak wiekszosc ericssonow z zakladkowym menu. wiem bo uzywam r310 i szlag mnie trafia za kazdym razem przy pisaniu smsa czy przy ogolnie przy poruszaniu sie po menu - mozna usnac. swoja droga w t20 tez jest takie samo menu i dziala ciut wolniej niz na starych erykach typu np s868. rozwoj regresywny?????
  0
 • Users Avatars Mini
  big.zbig pisze: 2002-07-03 20:12
  MiMi, bardzo proszę o odpowiedź. mam t65 już miesiąc, made in china, tylko raz(!) wytrzymał 128 h czyli 5 dni- bez rozmów- poza tym nie przekracza 96 h czyli 4 dni. szybka od wyświetlacza odłazi w lewym dolnym rogu, a obudowa skrzypi jak wieko sarkofagu, gdy wychodzi mumia. podane godziny to czysta próba czuwania- bez rozmów, telefon leży na półce. czy ktoś z ericssona mógłby się wypowiedzieć na tych łamach. kisnę z niecierpliwości.
  0
 • Users Avatars Mini
  odbo pisze: 2002-07-03 21:28
  Co zrobic, zeby miec spowrotem oryginalne logo opoertora, a nie tło ericssona? help!
  0
 • Users Avatars Mini
  ix1 pisze: 2002-07-03 22:17
  Mam pytanie jak to jest z melodyjkami/logo w tym telefonie (wysyłanie-dogrywanie) . Przymierzam się do kupna w idei.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gutek pisze: 2002-07-03 23:32
  Mi telefon trzyma jakies 6 dni z mala liczba rozmow tzn jakies 15 minut rozmow i 1,5h wapu. Obudowa skrzeczy to fakt. Soft ma kilka niedopuszczalnych wad (np. nie da sie zapisac pojedynczego numeru na simie). Ale uwazam ze fon jest oki
  0
 • Users Avatars Mini
  fruti pisze: 2002-07-04 01:19
  z tego co pisali bardziej doświadczeni użytkownicy tego telefonu to LOGO opa raz skasowane jest utracone, mogą je wgrać w serwisie, podobno odpłanie ja na wszelki wielki, znając te opiniie nie usuwałem loga operatora......moja bateria po drugim ładowaniu/romowy ok,10 minut dzienie i 5-10 sms-ów, trochę zabawy/ wytrzymała 7 dni i 6 h......bardzo przyzwoicie
  0
 • Users Avatars Mini
  fruti pisze: 2002-07-04 01:20
  ....nie wyłączałem aparatu na noc
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-07-04 04:44
  no wlasnie bateria b dobra z ladoania do ladowania coraz leprza
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-07-04 06:32
  polecam polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  trojan pisze: 2002-07-04 14:39
  a ja zapierdzielema po wapie po kilka godzin dziennie i trzyma mi bateria minimum trzy dni wiec nie narzekam:) pozdrawiam wszystkich posiadaczy :))
  0
 • Users Avatars Mini
  ix1 pisze: 2002-07-04 16:13
  A ktos wie jak jest z melodyjkami??? chce kupic t65!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Marek pisze: 2002-07-04 19:45
  Telefon może i OK. Mnie wcisneli go w Erze. Pierwszy egzemplarz zaczął się po 5 dniach zawieszać. Oddałem do serwisu, wgrli nowe oprogramowanie i wyminili styki bateri (nie wiem po co) po tym fakcie telefon Wyłaczył mi się 17 razy, straciłem cierpliwość i oddałem do reklamacji. Przekroczyli termin naprawy i musieli wymienic na nowy. Nowy zaczął mi się też po około 5 dniach wieszać. No cóż trochę poczytałem kodeks cywiliny i do salonu, oczywiście w ramach rękojmi a nie gwarancji ! dajesz fakture i sprzedawca ma 14 dni na usuniecie wady lub wymiane Art 560 k.c. . Poszedłem po 15 dniach telefon nie był zrobiony, z uśmiechem poprosiłem o nowy egzemplarz (nawet nie jękneli). Teraz mam juz 3-ci. Narazie sie nie wiesza, ale jak zacznie to ide rozwiązać umowe z winy operatora . Odstępuje od umowy sprzedarzy i umowy o świadczenie usług, bo naprawialem w ramach rękojmi, a sprzedawca w ramach rękojmi może naprawiać lub wymieniać tylko raz. TRZEBA CZYTAĆ I NIE DAWAĆ SIĘ ROBIĆ W TRĄBE.
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-04 21:34
  Dzisiaj podłączyłem T65 do laptopa i siedziałem tylko na Gadu Gadu. Za 1 godzinę czatowania w GPRSie z jedną osobą wyszło mi 0,60zł brutto. REEEEWELACJA!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ix1 pisze: 2002-07-04 23:10
  Powtarzam pytanie o dzwonik i jak to jest z tą awaryjnością(zwisy itd) ????
  0
 • Users Avatars Mini
  Czarny pisze: 2002-07-04 23:44
  Prosze o porade. Sprzedałem niedawno właśnie 3310 i chce sobie coś kupić nie wiem tylko co, zastanawiam sie nad tym erykiem i po przeczytaniu wszystkich komentarzy mam troche mieszane uczucia co tego telefonu. Teraz zastanawiam sie nad jego kupnem, prosze doradzcie mi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Bizon pisze: 2002-07-05 10:37
  Ja tez sie nosilem z zamiarem kupna tego telefonu. Stosunek mozliwosci/cena jest bardzo dobry. Ale nie mam pewnosci czy nie trafie na wadliwy egzemplarz, wiec aby nie miec klopotu nie kupuje go. Czy ktos moglby mi doradzic jaki tel kupic? Zalezy mi aby tel mial: 1. wibra 2. dlugi czas czuwania 3. organizer/terminarz? cos co pozwoliloby mi na wpisanie roznych dat i godzin i aby mi telefonik o tym przypominal.
  0
 • Users Avatars Mini
  triox pisze: 2002-07-05 11:56
  Wczoraj o kupilem (w plusie) i jestem naprawde zadowolony. Kolorek odpowiedni (cosmic blue), wyprodukowany malezji, WAPoverGPRS to zajebista sprawa. Sa i minusy - nie dziala mi polski T9 - chyba trzeba uaktualnic soft. Ale ogolnie polecam, szczegolnie za tak niewygorowna cene :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Krzyszto73 pisze: 2002-07-05 15:37
  ... wiec jaka liczbe zawieszen na/1-tydzien uzytkownia mozna przyjac za normalna ? Pytam bo rowniez mi sie zawiesil kilka razy i nie wiem czy mam sie zglosic do serwisu, czy tez nie ? Telefon kupilem tydzien temu w IDEI. Poza tym nie odbiega od standardu, tj. odstajaca w dolnym lewym rogu szybka, skrzypiaca obudowa, tecza na szybce... Wszystko jestem gotow zaakceptowac, ale te zawieszania mnie martwia ... Dzwonilem do "centrali" w Warszawie maja na dniach miec nowy soft (R5A). Pozdrowienia dla Wszystkich fanow T65.
  0
 • Users Avatars Mini
  sopel pisze: 2002-07-06 17:47
  mam teleofn od tygodnia ma pytanie jakie oprogramowanie uzyc i jak je skonfigurowac aby dzilaal gprs i net wprzez ten teleofn. Chodiz mi dokladnie o sprawdzanie poczty w teleofnie oraz laczneie sie z gg przez komputer pozdraiwam
  0
 • Users Avatars Mini
  triox pisze: 2002-07-06 21:01
  Wiesza sie podczas sesji WAP-GPRS. :(
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2002-07-07 16:01
  Cholera nie wiem czy go kupić!! dexkomrkowiedz: mógł byś mi przesłać ten test!! Please!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-07-07 20:17
  Mam ten telefon w erze i mi się nie zawiesza, także podczas sesji GPRS, wkurza mnie jedynie, że mi obudowa "skrzypi".
  0
 • Users Avatars Mini
  afek pisze: 2002-07-08 20:54
  Czytam, czytam i wnioskuje, ze ericsson T65 to shit! Za duzo negatywnych opisow poszczegolnych uzytkownikow 9(!!!). Moim zdaniem nie warto ryzykowac, ja tego telefonu juz nie kupie napewno (choc zamierzalem). Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-09 13:53
  A mój T65 nic a nic nie skrzypi. A skrzypiał i to bardzo. I co zrobiłem. Odkręciłem śrubki z tyłu obudowy i do zaczepów mocujących dodałem kawałek kartki tak aby zaczep nie miał luzu. Zrobiłem tak przy bocznych zaczepach w połowie wysokości obudowy i przy górnych. I po kłopocie. p.s. zastanawiam się tylko jak kurz dostaje się pod szybkę. Raz rozkręciłem całkowicie mojego t65 aby pozbyc się denerwującego pyłka. GG 2661806
  0
 • Users Avatars Mini
  karakum1 pisze: 2002-07-09 18:32
  Jak to czytam , to wszyscy biorą informacje z gazet albo ulotek . A tak naprawde jest to jedno wielki...... Oprogramowanie wymieniane 3 razy i dalej do bani -:)
  0
 • Users Avatars Mini
  marcelian1 pisze: 2002-07-10 15:51
  bardzo podoba mi sie nowa linia telefonow zaproponowana przez erika.
  0
 • Users Avatars Mini
  Elvis pisze: 2002-07-10 16:39
  nie kupuje brak PL menu i duzo pierdoł związanych z netem w tel. tego tez nie potrzebuje chyba wybiore Soniaka
  0
 • Users Avatars Mini
  PiTER pisze: 2002-07-11 14:49
  Niech mi ktos powie ile kosztuje kabelek do tego eryka i gdzie go mozna kupic, lub ewentualnie niech ktos da schemat takiego kabelka.
  0
 • Users Avatars Mini
  khosis pisze: 2002-07-11 15:02
  afek: no i po co liczysz ile razy ktos pisal negatywnie? wszyscy przeciez wiedza ze jak wszystko dziala to cisza a jak cokolwiek nie dziala to ludzie od razu narzekaja... a prawda jest taka: ile % ludzi uzywa irdy? a ile blootootha? sladowe ilosci... poza tym, dzwonki nie pasuja? no coz, to nie discman... bateria zle ze przymocowana srubkami? za rok docenisz jak ci nie bedzie latala jak w nokiach starszych... JEDYNE minusy to brak polskiego T9 i bledy w oprogramowaniu - obie rzeczy z czasem beda poprawione... poza tym telefon sie zwraca w mniej niz miesiac... hint: SMS over WAP over GRPS ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  fruti pisze: 2002-07-11 22:46
  bateria po 3 ładowaniu wytrzymała 6 dni i 14h i jeszcze działała mimo, że wskażnik cyfrowy i graficzny pokazywał zero, sms- 25 sztuk usnąłem w jednej sekundzie czyli natychamiast......
  0
 • Users Avatars Mini
  PiTER pisze: 2002-07-11 23:47
  Mam tego eryka i sie zastanawiam, gdzie mozna znalesc jakis licznik tego ile sciagnalem przez sesje WAP over GPRS. Czy da sie to jakos wlaczyc ? No a co do tego kabelka to znalazlem taki za 75 zl. Ale jednak wolalbym schemat, wtedy bylo by duzo taniej.
  0
 • Users Avatars Mini
  mpal pisze: 2002-07-12 09:41
  Kupiłem to scheisse i po miesiącu nie mogę odżałować. Chwalili ten telefon za to, że dzięki schowanej wewnątrz obudowy baterii jest bardzo sztywny. Bzdura, skrzypi jak dzrzwi od szafy mojej babci. Wymienili mi tylną klapkę i dalej skrzypi, tylko inaczej. Już nie mogę patrzeć na to ścierwo.
  0
 • Users Avatars Mini
  KMNSK_return pisze: 2002-07-12 16:16
  Kupic, nie kupic. Nie wiem co mam zrobic, telefon mi sie podoba, ale jesli tydzien po zakupie mam chodzic do salonu i pokazywac im artykuly z kodeksy cywilnego celem wymiany na nowy ( sprzedawcy bywaja oporni ) to nie jestem przkonany. Z drugiej strony on jest taki wpsanialy...... :) / KMNSK
  0
 • Users Avatars Mini
  shanianin pisze: 2002-07-13 16:24
  Co lepsze? To w promo za 49 zł + VAT czy Alec OT511 za 1 zł + VAT? Oba telefony mi się podobają. GPRS od razu można wyeliminować, bo z tego nie będę NA PEWNO korzystał. Dla mnie najważniejsza stabilność, dobra bateria no i wymiary oraz waga. W następnej kolejności idzie czytelny wyświetlacz. Co mi polecacie?
  0
 • Users Avatars Mini
  pablo80 pisze: 2002-07-14 14:00
  Jaki telefon mam kupic - ericssona t65,siemensa s45 czy siemensa me45(siemensy te maja te same funkcje ale bardziej mi sie podoba s45).Kuplibym tego ericssona t65,ale jak jest taki wadliwy.Prosze o rade.dzieki
  0
 • Users Avatars Mini
  savan pisze: 2002-07-15 11:45
  no wreszcie eryki zaczynaja mi sie podobac! ale jeszcze nie testowalem ;] -pablo80: ja mam s45 i jestem bardzo zadowolony. krotko mowiac polecam siemensa z tej serii bo jest na prawde ok; me45 tez jest cool. czy s45 czy me45 to juz kwestia gustu no i potrzeb, bo me45 jest odporniejszy na ciezkie warunki (woda, kurz). napisalem krotki test swojego telefonu na www.4student.prv.pl w dziale gsm - lookinj sobie. pozdrawiam! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  krystek pisze: 2002-07-15 14:31
  Telefonik super dotego niska cena w promocji i GPRS szkoda tylko że IDEA ma wysokie ceny GPRSu. Jedyna wada jak dla mnie brak portu podczerwieni no ale nie można mieć wszyskiego!
  0
 • Users Avatars Mini
  kmc pisze: 2002-07-15 21:11
  shanianin: jeżeli ja miałbym wybierać, to wlasciwie nie byłoby żadnego wyboru : od razu biore Ericssona T65. moi koledzy maja oba te telefony i widze ze Alcatel jest bardzo... tandetny. po kilku miesiacach uzytkowania w alcatelu wytarła sie z tyłu obudowa na dosc duzym obszarze. parodia. do tego wyswietlacz nie jest za bardzo czytelny, eryk jest w tym wypadku duzo lepszy.
  0
 • Users Avatars Mini
  JW pisze: 2002-07-16 17:57
  Dwa lata używałam T10s. Pewnie bym go nie wymieniała, ale w moim egzemplarzu były zbyt luźne styki baterii i przy wstrząsie lubił się wyłączać. To doświadczenie przkonuje mnie do idei baterii wbudowanej. Poza tym eryki to solidna firma. Od miesiąca mam t65. Super telefonik. Rekord przeżycia na jednym ładowaniu to ponad 180 godzin. Jeśli komuś skrzypi, to może powinien zmienić dźwięk klawiszy?
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-18 11:36
  12 lipca kupilem t65 (Era, Made in China). 13 lipca poszedl do serwisu. Zawiesil sie nieomal po wyjsciu z salonu. A jeszcze w salonie skopiowalem karte sim i wykonalem telefon... No coz, daje mu szanse. Podobno od 12 lipca serwis Ericssona dysponuje nowym softem i wszystko ma byc w porzadku. Licze na to, bo jezeli nie, to... :) Dotychczas intensywnie uzytkowalem marke Siemens i nie mialem powodow do narzekania. Ale chcialem sobie zaoszczedzic zdenerwowania w zwiazku z wiecznie wyladowana bateria :) Pozdrawiam! viki.
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-07-18 13:13
  wreszcie pozadny telefon, mam juz od paru dni po drugim ladowaniu z cylku formowaia baterii trzyma mi juz 4 dzien i zanosi sie na kolejne minimum 3 (przy okolo 4 minutach rozmow dziennie i do 10 smsow). Nic nie skrzypi nie lata bateria (NOKIA welcome to). Duzy wyswietlacz i duza ilosc funkcji a do tego za przystepna cene, do tej pory mialem N6210 i juz nigdy nie wroce do tej badziewnej firmy. Z mojej strony patrzac moge go polecic z czystym sumieniem. Ekstra telefonik, tylko mogliby w zestawie dodawac od razu kabel i soft bo odzdzielnie to dodatkowy wydatek (okolo 120 zl). Pozdrawiam SmP
  0
 • Users Avatars Mini
  alter__Ego pisze: 2002-07-18 14:56
  ??? dlaczego nie ma *portu IrDA* ???
  0
 • Users Avatars Mini
  kamilt68i pisze: 2002-07-20 17:00
  Następny ZłomEnd...
  0
 • Users Avatars Mini
  kamilt68i pisze: 2002-07-20 17:00
  Ale funkcje nie takie najgorsze.
  0
 • Users Avatars Mini
  maciass pisze: 2002-07-21 18:24
  Wedlug mnie ten telefon z wygladu taki sobie a funkcjie ma wmiare
  0
 • Users Avatars Mini
  maciass pisze: 2002-07-21 19:19
  I cena niska
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-22 13:54
  Mój telefon ma właściwie tylko jedną wadę w wyświetlaniu kalendarza, a tak chodzi w porządku pod warunkiem że nie ma w nim karty SIM Extra
  0
 • Users Avatars Mini
  Arkadiuszoo pisze: 2002-07-24 03:43
  Ericsson T65 ? NIE, DZIĘKUJĘ !!!!!!! Szajs, jeśli telefon w tej cenie to z całą pewnością lepszym rozwiązaniem jest Siemens MT50, broń Boże nie Alcatel 511 i nie jakaś Nokia, no i oczywiście nie T65. Brrrrryyyyy !
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawel pisze: 2002-07-24 13:47
  No tak ja kupi³em go swojej żonie i jest bardzo zadowolona, w teście jest coś dziwnego podobno wytrzymuje bez ładowania tylko 3 dni a to dziwne bo żonie trzyma 7 dni i ona potafi pogadać i ciągle coś smaruje SMSem w czasie wyjazdów trzyma do 6 dni. A Arkadiuszo jeśli cena 1 zł jest wysoka to sorki.
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2002-07-24 15:17
  Telefon SUPER!!! Trzeba tylko (na gwarancji gratis ! ) wgrać nowego softa R 5 A 010 i WSZYSTKO GRA ! Nie wiesza się i nie resetuje. Zabezpieczone połączenia z WAP (certyfikaty bezpieczeństwa na stronie wap.sonyericssonmobile.com w zakładce programy ) i można spokojnie łączyć się np. z e- bankiem , e- sklepem itp. Bez błędu działają EMS-y ( np. w Siemensie S 45 nawet w najnowszym sofcie animacje są niestety nieruchome ) no i te długie SMS-y ( w opcjach SMS ustawić -długie ) Udało mi się napisać i wysłać jednorazowo tekst , animację i dżwięki złożone z 7 SMS-ow !!! Która NOKIA to potrafi ! Jedyny minus to słabe dzwonki , ale na szczęście można wgrać 8 własnych . Ale wiadomości E-mail REWELACYJNE !!! Z pozycji menu telefonu można pisać , wysyłać i odbierać E-maile . Jest to świetny telefon za tak niską cenę !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-24 16:52
  Czyzby tekst powyzej byl sponsorowany? :) Niemniej wlal troche otuchy w moje serce. Jutro odbieram nowego t65. Ma byc z najnowszym softem. Jezeli sprawdzi sie powyzsza recenzja nie omieszkam o tym poinformowac. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  marek63 pisze: 2002-07-25 21:14
  Jak mozna zmienic tlo telefonu (poza ''fabrycznym'' )
  0
 • Users Avatars Mini
  Momel pisze: 2002-07-25 22:04
  Mam go kilka dni jest super. Mam pytanie jak sprawdzic jaką wersje softu mam???? iczy idzie wrzucic jakies gry przez kabel????
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-07-26 02:27
  jeszcze jedno jesli wejdziecie w menu rysunki i obrazki podczas ich przegladania po przycisnieciu niebieskiego przycisku od netu mozna dowolny obrazek z galerii (np otrzymany ems-em) ustawic na tapetke. to tak jakby ktos niewiedzial (przepraszam wtajemniczonych) Pozdro SmP Mam tylko jedno pytanko jak uzywac maili mam tel w idei i nie moge sie polaczyc z serwerem (wszystko jest ustawione mam gprs) czy potrzebna jest usluga przesylania danych???
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-26 11:32
  Arkadiuszo: w życiu bym nie wziął MT50. Nie wiem co Ci się nie podoba w tak rewelacyjnym telefonie jak T65. Ale każdy ma swoje zdanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2002-07-26 14:22
  marek63: wejdz na wap.sonyericcsonmobile.com w zakł."background picture" wybierz rysunek(polecam "old car") naciśnij"yes", telefon spyta gdzie zapisać-wybierz "tło" czy ustawić tło-"yes" i koniec. smp: potrzebna jest usługa przesyłania danych momel: wersja softu to: *** service info - najnowszy to R 5 A 010 a za ok. 3 tyg. będzie nowszy ! Pozdrawiam wszystkich z a d o w o l o n y c h posiadaczy T 65 , a niezadowolonym zalecam cierpliwość i zmianę softów na najnowsze - starsze mają "chorobę wieku dziecęcego" Tak dużo funkcji nie miał do tej pory żaden ERICSSON (oprucz T 68 m/i )
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2002-07-26 18:18
  momel: nie przeszły strzałki . Powtarzam : strzałka w prawo,*,lewo,lewo.*,lewo,*. service info ,yes,inform. o oprogramowaniu. Koniec.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rylo pisze: 2002-07-27 01:16
  Witam – mam dwa pytania i mam nadzieje ze ktos będzie mi wstanie odpowiedziec 1) dlaczego jeżeli lacze się przez GPRS przegladam stronki (np. www.onet.pl), gdy biore MORE zawsze wywala blad, nie moze się połączyc (na wszystkich stronach to samo) 2) w BOA ERY powiedziano mi ze jeżeli chce używać fona jako modemu polaczonego z kompem to będę płacił za kazde odebrane 10 kb danych (a nie 10 zl za miesiąc – jak w przypadku GPRS) – to prawda????? - mieszkam na prowincji i miałem nadzieje ze będę miał nareszcie konkretny przesyl…. Za grosze….. Za odp dzieki wielkie – 3majcie sie
  0
 • Users Avatars Mini
  QQryQ pisze: 2002-07-27 16:29
  Bateria, niewiem wogule o co chodzi wy sie podniecacie 6 dniami, każecie włączac wygaszacz, co jes qrde !! 300 h ma trzymac !! Mam eryka t28s i w opisie ma czas 50 h i tyle trzyma !! wiec co to za lipa że podaja czas gotowości 300 holernych godzin a telefon trzyma ledwo połowe ???!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2002-07-28 03:14
  I w końcu go kupiłem !!!!! Nie żałuje jest zajebisty!! W ogóle mi sie nie wiesza!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Allen3 pisze: 2002-07-28 15:40
  Witam wszystkich posiadaczy T65. Ja swój egzemplarz posiadam od miesiąca (dokładnie) Oto moje uwagi z użytkowania: klapka odrobinke skrzypi (dokręcenie jej poprawiło sprawę), odrobina kurzu dostała się pod szybkę wyświetlacza, bateria trzyma 7 dni, zawiesił się raz podczas WAP over GPRS. To wszystkie uwagi co do tego telefonu, jakie zarejestrowałem w ciągu tego miesiąca. O ewentualnie innych błędach będę informował gdy takowe zaistneiją. Ogólnie telefon jest świetny. P.S Mój egzemplarz jest "made in CHINA" cosmic blue. PEACE!
  0
 • Users Avatars Mini
  Allen3 pisze: 2002-07-28 15:42
  P.S. Nr2 Wersja sofu mojego fona to R4A***
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-29 01:25
  Z tego co przeczytałem, znalazłem i na krótko zobaczyłem (troche wiecej niż jeden dzień) mogę powiedzieć że to całkiem niezły telefon ten mój był w Idei i Made in China bateria trzymała rzeczywiście ok 4 dni (opinia własciciela!), sam aparat niegłupi i łatwo się nim posługować, jedna drobna wada: nie mogę się przyzwyczaić do menu ericssona! Aha i muszę powoedziećże ma rzeczywiście rewelacyjny kalendarz-organizer. Za to duże plusy. Z przytoczonych powyżej opinii wynika chyba że to trochę kwestia szcześcia - jaki egzemplarz się trafi.
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-29 17:15
  Witam! Informacji ciag dalszy. Po wielu zabiegach i podchodach odbieram dzisiaj nowego t65 z serwisu. Dla przypomnienia: zakup 12 lipca, calkowity zwis niemal natychmiast po zakupie, przekazanie do serwisu w dniu 13 lipca. Dzisiaj przetestuje nowy egzemplarz, przeprowadze formatowanie baterii (co prawda jest polimerowa, ale...) i pewnie jutro lub pojutrze napisze cos wiecej. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-29 20:13
  viki: bateria polimerowa?
  0
 • Users Avatars Mini
  Vince pisze: 2002-07-30 02:55
  no wlasnie, jak to jest z ta bateria ? litowo jonowa czy litowo polimerowa ? Tak w ogole to zastanawiam sie nad kupnem tego eryka lub siemensa mt50, ktory lepszy ? biorac pod uwage wytrzymalosc telefonu, funkcjonalnosc i zaawansowane opcje jak rozbudowana ksiazka adresowa, organizer, java, wybieranie glosowe itp. prosze o porade... p.s. wie ktos kiedy wchodzi do promocji nokia 3510 ? Moze to kupic ?
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-30 10:05
  Hmm... Sam juz nie wiem :) Na klapce z tylu jest napisane "Li-ion"... Nie mam instrukcji obslugi, ale tam chyba zapisano "polimerowa". Sprawdze i napisze. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-30 10:25
  Rozkręcałem ten telefon i z tego co pamiętam to w jednym miejscu jest napisane li-pol, a w dugim li-ion. Muszę rozkręcić jeszcze raz bo nie pamiętam jak to dokładnie było. Teraz mam aparat cyfrowy to porobię od razu zdjęcia.
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-07-31 04:13
  ja juz nie wiem co z ta bateria napisane li-ion a mowia ze li-pol
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-07-31 04:15
  ps wlasnie zaczal mi troche skrzypiec ale pozatym ok. Czy ktos wie czy tecza na ekranie jest podstawa do oddania fona do serwisu?????
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-07-31 04:15
  ps2 znacie jakis fanklub eryka??
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-31 09:51
  Ja nie znam. Jeśli nie ma to może założyć???
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-31 11:34
  Bateryjka jest jednak \\\"Li-ion\\\". Przynajmniej tak wynika z orginalnej istrukcji obslugi i napisie na telefonie. Jak jest w srodku nie wiem, nie rozkrecalem. Co do telefonu, to na razie dziala bez zastrzerzen. Ale to dopiero 2 dni :) Zobaczymy co bedzie dalej. Co do skrzypienia, to moge potwierdzic. Moj egzemplarz skrzypi niewiele, ale jednak. Tecza na wyswietlaczu oczywiscie wystepuje - nie wiem czy jest to powod do oddania aparatu do sewisu.
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-07-31 11:35
  c.d. Wczoraj przeprowadzilem drugie formatowanie baterii (pierwsze nastapilo zaraz po zakupie, ale potem telefon trafil do serwisu na 2 tyg. i dostalem nowy aparat ze \\\"stara\\\" tj. z tamtego egzemplarza bateria - ciekawe czy tak rzeczywiscie bylo?) i wskaznik baterii wskazywal nastepujaco: oczekiwanie: 115h, rozmowa: 3h5m i nastepnie 162h i 3h6m, 173h i 5h22m, 180h i 5h20m, 191h i 5h18m, 192h i 5h18m... Teraz (ok. 2 godziny od odlaczenia od ladowarki) 202h i 5h18m. Jakas godzinke temy przeprowadzilem 2 minutowa rozmowe i troszke bawilem sie menu, ok. 15 min. Dobrze! na razie tyle wystarczy! :) Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  wysior pisze: 2002-07-31 22:42
  Sporo kontrowersji budzi faktyczny czas gotowości do pracy T65. Podziele się więc swoimi obserwacjami. Mam w domu dwa T65: 1. Made in Maleysia - wytrzymuje 5-6 dni bez wyłanczania na noc, przy ok 30 min roznów tygodniowo i GPRS 2. Made in China - mam go dopiero tydzień ale bateria jest w nim ewidentnie gorsza - o około dobę, mimo iż podawane przez telefon szacunkowe czasy pracy są wyższe niż w egzemplarzu z Malezji!!. Wniosek - ODRADZAM kupna Chińskich Eryków
  0
 • Users Avatars Mini
  wysior pisze: 2002-08-01 10:23
  P.S. Podkreślam, iż swoją opinię opieram wyłącznie na porównaniu dwóch konkretnych telefonów - więc może nie być reprezentaytywna dla wszystkich T65 z Chin czy Malezji(choć pobne uwagi słyszałem od zaprzyjaźnionego sprzedawcy) LEPSZA MALEZJA
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-08-01 11:35
  Witam! Ja rowniez slyszalem, ze Malezja jest lepsza. Takze pod wzgledem jakosci materialow z jakich jest wykonany aparat. Czy mozesz napisac o swoich wrazeniach w zakresie jakosci wykonania obydwu telefonow? Jak wypada porownanie? A co do czasow czuwania i dlugosci rozmowy, to w tej chwili mam odpowiednio: 135h i 2h42. Wczoraj, w ciagu calego dnia, wykonalem ok. pieciu 2-minutowych rozmow i sporo bawilem sie menu (mysle, ze zebraloby sie tego z 60 min). Aparat jak na razie sprawuje sie bez zarzutu (soft R5A 010) i oby tak dalej. Nie traci zasiegu, nie ma "cichego zwisu", wap dziala bez zarzutu. GPRS jeszcze nie sprawdzalem - nie mam abonamentu i w ogole niespecjalnie sie na tym na razie znam. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Ania+ pisze: 2002-08-01 14:57
  jest polskie menu?
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-08-01 16:09
  Alez naturalnie Aniu! :) Natomiast uprzedzajac pytanie, ktore byc moze chcialas zadac T9 niestety nie ma... :( Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  kola pisze: 2002-08-01 17:02
  Czy ktos wie jaka jest roznica między softem R3A i R5A. W plusie mam soft R3A i są np 4 gry a nie 3 i nie wyświetla za cholere czasu połączenia tylko koszta??? Przez 2 dni miałem z idei i były 3 gry i wyswietlał czas rozmowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  MONDAY pisze: 2002-08-01 23:29
  A ja na pewno zostane wyklety, poniewaz uwazam ze T65 to totalny zlom... A dlaczego??? Oto odpowiedz - kupilem 4 m-ce temu T65 i... i sie co jakis czas wylączal. Oddalem do serwisu 3 razy - wymiana oprogramowania, resety, dzialali, dzialali a sytuacja sie nie zmienila. W koncu wymiana (czekam na nowy). Napisalem do Ericssona zeby mi dali T39m. Niestety, jak sie sami przyznali w pismoie T65 maja wadliwe oprogramowanie (nie ukrywaja tego - mam czarno na bialym) ale wiedzac ze sytuacja z nowym T65 bedzie podobna nie wymienia mi na T39. Powiem Wam szczerze - chyba juz wole Nokie. Pozdrawiam...
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-08-02 10:08
  Wyklinam Cie! :) A tak powaznie, to doskonale rozumiem, ze jestes rozczarowany tym aparatem. Ja jeszcze nie mowie ostatniego slowa, ale w tej chwili coraz bardziej sie do niego przekonuje. Chciaz gdy zaraz po zakupie zawiesil sie calkowicie, bardzo zalowalem, ze wybralem wlasnie ten model. Wczesniej uzywalem siemensa M35 i przez dwa lata bodajze raz mi sie sam wylaczyl. A moj t65 poszedl do serwisu po niecalej godzinie uzywania... Pisalem o tym wyzej. Teraz nie mam do niego zadnych zastrzezen. Ale to dopiero 5 dzien... :) Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  wysior pisze: 2002-08-02 17:41
  Viki postaram się porównać "Chiny" z "Malezją"... Są niemal identyczne: - materiały te same, - niedokładność spasowania plastików ewidentana i niemal identyczna (nierówna szczelina między srebraną obwódką wokół wyświetlacza i resztą panala czoławego), - smugi na wyświetlaczach bardzo subtelne, ale są w obu telefonach, - przyginanie się plastików (tylko górny lewy róg panela) wyraźne w obu tel. - ale zupełnie nieszkodliwe. - klawiatura chodzi tak samo (choć ten z Malezji zaczyna mieć kłopot z 4 - doskonale wnet go wymienię na nówkę!!), - szybkość działania softu identyczna,
  0
 • Users Avatars Mini
  wysior pisze: 2002-08-02 17:41
  Różnice: - Bateria - CHINY ZDYSKWALIFIKOWANE (juz o tym pisałem) - Szufladka na SIM - CHINY ZDYSKWALIFIKOWANE, próba otwarcia w tym egzeplarzu jest równoznaczna ze złamaniem paznokcia - bez spinacza lub śróbokretu nie da rady!! A w Malezyjskim chodzi OK. TEN OPIS wad i usterek może przestraszyć ... Ale ja lubię ten model, uważam że to obecnie zdecydowanie najlepszy Low End, z aspiracjami (GPRS i mnogość funkcji) do Midle End. Choć jakość wykonania nie powala. Dotychczas nie miałem jakichkolwiek problemów z softem w rzadnym z nich i generalnie jestem dobrego zdania o tych tel. Osobiście polecam, ale raczej \\\"Malezję\\\"
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2002-08-04 03:30
  mozna go wzic za bezcen i odbic sobie na wolny, rynku, dobre przebicie, ciekawe czy nowe eryki beda trzymac cene? dlugo?...
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryf wsi pisze: 2002-08-04 10:06
  Kórwa wasza w_dupę jego mać! Czytam że ten model ma same wady i nadziwić się niemogę ! Ja mam T65 od dwóch miesięcy i ni w ząb żadna z wad jakie tu opisaliście nie wystąpiła w moim modelu poza tęczą na wyświetlaczu. Wyłlączyłem sobie jedynie GPRS bo i tak nie korzystam. Jakie wolne menu ??? Jakie wolne czytanie SMSów ??? Jakie wieszanie się i wyłanczanie ???? Musiałem się jedynie przyzwyczaić do klawiatury bo trochę za mała i zasięg u mnie w chałupie jest na 2 góra 3 kreski. Nie wiem czego się w tym modelu czepić?? W mordę kórwa mać wszystko mi działa dobrze - może mam farta albo tak zajebisty egzemplarz.!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-08-05 16:17
  Szeryfie! Cieszymy sie Twoim szczesciem. Tylko po co te bluzgi? Wysior! Dziekuje za kompleksowa informacje. Jak pisalem wczesniam mam "chinczyka". Szufladka na sima dziala ok. Tecza na wyswietlaczu jest obecna. Telefonik skrzypi - najmocniej w polowie swojej dlugosci na prawej stronie (pod klawiszem "no"). Poza tym zero problemow. Soft zbiera sie szybciutko. Lekki przystanek ma wylacznie przy wczytywaniu sms-ow otrzymanych i to wylacznie wtedy gdy jest ich wiecej niz 10. Nie jest to uciazliwe, jakies 3-4 sek. oczekiwania. Poza tym spoko. W dalszym ciagu nie uzywam GPRS i chyba raczej nie bede. Na WAP-ie dziala bez zarzutu. Bateryjka po drugim ladowaniu wytrzymala rowne piec dni. Nie wylaczalem telefonu na noc i w tym czasie dostc duzo rozmawialaem i ostro grzebalem w menu (ustawienia). W mojej ocenie aparat jest naprawde spoko. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  wysior pisze: 2002-08-05 18:04
  Czy ktoś z obecnych moze mi powiedzieć jak bardzo powinienem sie zmartwić faktem, że na wyświetlaczu T28 coraz częściej w miejscach słabego zasięgu pojawia się komunikat 'SIEĆ ZABRONIONA' - czy jakoś tak... Co siada układ radiowy czy płyta? I jaka jest nadzieja na to że będę go mógł jeszcze trochę poeksplatować bez naprawy? Z góry dzięki za informacje...
  0
 • Users Avatars Mini
  fruti pisze: 2002-08-05 20:55
  OD 19 CZERWCA MAM DWA t 65, OGÓLNIE DZIAŁAJ ŚWIETNIE, CHOCIAŻ BYŁ MOMENT NA SAMAYM MPOCZĄTKU,że JEDEN ZAWIESIŁ SIE W DRUGI I TRZECI DZIEŃ UYTKOWANIA/skojarzyło mi się z windows:)/, A DRUGI EGZ. NIE ODBIERAŁ POŁĄCZĘŃ/PO CICHU FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄC NA SPRAWNY!.To było w pierwsze dni od tamtej pory oba aparaty działają świetnie, bateria wytrzymuje minimum 4.5 do nawet 7 dni i 12 H.WAPi GPRS nie użwałem. Dzisiaj odnowiłem znajomość z siemensem poprzez MT 50 - cóż wyświetlkacz malutki,kiepsko się wpatrywać w użytkowniu T65., kontrast gorszy, funkcje skromniutkie przy T65 to .................nie ta klasa,lubie siemensy,użytkowałem C35 i S 35, ale wole eryczka
  0
 • Users Avatars Mini
  olewicz pisze: 2002-08-06 16:37
  Witam. Czy ktos moze mi powiedziec co jest ciekawsza oferta t39 czy t65, pomijam oczywiscie "+" i "-" antenki, aktywnej klapki i ceny. Z gory dziekuje. Olo.
  0
 • Users Avatars Mini
  marek63 pisze: 2002-08-07 02:00
  Czy wszystkim dziala bez zarzutu wybieranie glosowe bo u mnie kiszka,1 raz na 20 prob.Moze wina softu?
  0
 • Users Avatars Mini
  Marko pisze: 2002-08-07 03:42
  jednak nie kupie eryka wole sony j 70
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysiek pisze: 2002-08-07 14:34
  Marko: wez eryka !! soniak wymieka (podswietlanie i wibra) nie jest zly (np pl t9!) ale eryk lepszy,moj dziala ok :)
  0
 • Users Avatars Mini
  viki pisze: 2002-08-07 16:18
  Wybieranie glosowe jest takie sobie. Moze nie 1 na 20 ale ze trzy razy trzeba sprobowac :(
  0
 • Users Avatars Mini
  KoRnIS pisze: 2002-08-07 20:16
  Wie ktos jak zdjac blokade telefonu z T65 ???
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryf ws pisze: 2002-08-09 02:37
  Marko no to powodzenia z Soniaczem J70 i mocnych nerwów ci życzę oraz cirpliwości. Baj baj.
  0
 • Users Avatars Mini
  wojtooz pisze: 2002-08-10 00:07
  szczerze mowiac to ten telefon nie ma nic co by mnie skusilo do jego kupna.brak irdy(co dzisiaj powinno byc podstawa i o jej zaletach nie trzeba nikogo przekonywac kto mial z nia do czynienia),brak polskiego slownika t9!!! nie bede kupowal produktow kogos kto polski rynek traktuje niepowaznie no i brak mozliwosci wgrywania melodyjek i logo.ogolnie wolalbym kupic nokie3330
  0
 • Users Avatars Mini
  krzychoo pisze: 2002-08-10 15:46
  wojtooz - chyba nie lales :) logosy 100x lepsze od nokiowych (malych i pasudnych 1 kolorowych) i dzwonki tez - wsio da siw wgrac kabelem (i to nie podlaczanym do jakiegos posranego zlacza serwisowego !!!! jak w 33xx) irda nie ma trudno, a slownik to racja i mysle ze go zrobia !
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryf wsi pisze: 2002-08-10 17:05
  Do tego panie wojtoz można se samemu komponować melodyjki i to aż 8.
  0
 • Users Avatars Mini
  wojtooz pisze: 2002-08-12 01:10
  z ta nokia to byl zart.1irda jest fajna bo przy kazdej zmianie telefonu nie trzeba wydawac kasy na nowy kabel.2widzialem ten telefon,faktycznie jakas tecza na wyswietlaczu.3bateria z jednej strony spoko ale jakby sie nie zawieszal.w noki tylko wyjecie bateri ratuje,ciekawe czy tu tez bo jak tak to kiszka,trza rozrecac.a krzychoo nawet jak zrobia t9pl to myslisz ze za darmo ci go ktos wgra w serwisie?jak zrobisz to sam to gwarancja pojdzie sie je.......c
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2002-08-12 21:50
  Najlepiej oddać do serwisu i ściemnić że się zawiesza!! Tylko ciekaw jestem czy wogóle bedzie ten T9.
  0
 • Users Avatars Mini
  mls pisze: 2002-08-13 00:27
  Mam eryka drugi dzien, i niestety musze stwierdzic, ze wiesza sie on czesciej niz Sony cmd-j5 :) Z tego co tu czytalem, to podobno "gorsze" sa te modele z Chin. A moj fonik jest z Malezji, i nie dziala tak jak powinien - najczesciej objawia sie to tym, ze po prostu albo przestaje reagowac na jakiekolwiek klawisze (czasem z wygaszeniem wyswietlacza), albo "tylko" sie resetuje (do "Podaj PIN")... Brakuje mi mozliwosci latwego wyjecia baterii, co by moze czasem przyspieszylo ponowne uruchomienie telefonu. Aktualnie "pomaga" wyjecie karty sim, ale i tak zdarzylo sie juz, ze telefon przez ok. 10 minut nie chcial sie w ogole wlaczyc... :( Jesli zas chodzi o plusy (bo i tak do wieszania sie telefonow jestem juz przyzwyczajony ;)), to swietnie dziala wap over gprs :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-08-13 01:11
  Ja mam model z Chin i się w sumie nie wiesza, więc to raczej nie jest kwestia pochodzenia danego aparatu.
  0
 • Users Avatars Mini
  koszar pisze: 2002-08-13 15:39
  ogólnie telefon jest ładny i dobrze się prezentuje. posiada ciekawe funkcje (tj, klient e-mail) i jest to model który wyposażony jest w gprs. także dobry telefon za przystępną cenę (promocje u operat.) ogólnie mi się podoba!
  0
 • Users Avatars Mini
  Azagus pisze: 2002-08-14 10:37
  Generalnie telefonik bardzo fajny....ale.... trafił mi się zepsuty egzemplarz. Niby działa, a czesto nie chce mi odbierac rozmów i dzwonić, blokuje sie czasami. Poza tym nie ma dyktafonu, czemi osobiscie mi brakuje !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Raul pisze: 2002-08-14 12:24
  Mam go; kupilem wczoraj. Przesiadlem sie z Nokii 5110 i po pierwszych chwilach uzytkowania wrazenia jak najbardziej pozytywne. Niestety; Nokia nie zaproponowala niczego podobnego w takiej cenie wiec wybor padl na Eryka. Na plus telefonu mozna zaliczyc duzy, czytelny wyswietlacz. Telefon chyba pozbawiony problemu zawieszania sie podczas korzystania z WAP; model z Chin ale solidnie wykonany. Szczerze polecam tym, ktorzy sie wahaja lub tym ktorzy chca czekac na Nokie; naprawde fajny fon...
  0
 • Users Avatars Mini
  Waterloo pisze: 2002-08-14 13:41
  Ja byłem napalony na T65, ale po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi straciłem na niego apetyt. Chyba kupię 3510, chociaż nie ma tego co bym chciał mieć: dyktafon, e-mail (na POP i SMTP tak jak ma T65). A siur tam, pal go licho! nie wiem nic !
  0
 • Users Avatars Mini
  Qle Bele pisze: 2002-08-15 01:32
  Mam go jest superancki. Mam tylko jedno pytanie jak i czym odkręca/dokręca sie te śrubki. WIem że to głupie pytanie ale prosiłbym o odpowiedz:)))POzdrawiam wszystkich.
  0
 • Users Avatars Mini
  kwiku pisze: 2002-08-15 03:50
  gdyby sie nie wieszał i instrukcja z opisem funkcji była adekwatna do stanu rzeczy byłoby oki. poza tym telefon za tą cene posiada sporo funkcji
  0
 • Users Avatars Mini
  dino2000 pisze: 2002-08-16 17:46
  W tej chwili mamnokie 8210 lecz ją sprzedaje i kupie sobie coś nowszego, pomużcie mi proszę wybrać coś dla mnie, jestem osobą młodą, rozrywkową i potrzebującą telefonu bardziej do SMSów i zabawy niż do rozmowy. Jednak może być ciężko się przestawić z nokii 8210 ważącej 79 g. na 5510 ważącą 150 g. :) Ja bym bardziej wolał tą nokie 5510 ale jeszcze nie mam pewności... PORADŹCIE COŚ dzieki
  0
 • Users Avatars Mini
  pintus pisze: 2002-08-17 21:16
  Mam ten telefon od paru dni, i jak dotąd nie zawiesił się i nie mam z nim żadnych problemów. Wybieranie głosowe działa bez zarzutu, bateria świetnie trzyma, połączenia też bez zarzutu. Jedyne co mnie osobiście bardzo w tym telefonie razi, to fakt, iż dzwonki są absolutnie do niczego - okres przedpotopowy! Ale poza tą jedna wadą telefonik działa bardzo dobrze. Za te pieniądze nie znajdziecie nic lepszego. Aha - i kalendarz jest po prostu SUPER!!!! Polecam wszystkim. Dla tych co się Nokią interesują - darujcie sobie. Ta marka jest bardzo przereklamowana. Kiedyś - owszem - były to bardzo dobre telefony, ale obecnie nie warto na nie tracić pieniędzy i czasu. To po prostu BADZIEW. Nokio co się z tobą stało?
  0
 • Users Avatars Mini
  pablo80 pisze: 2002-08-17 23:57
  Jak można zapisać obcy numer?Numer którego nie mam zapisanego w telefonie i z którym nie rozmawiałem. Proszę o odpowiedż.
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysiu pisze: 2002-08-19 01:31
  kupuj t65 , super maszynka - ma EMS co dla mlodych ok :) P.s naucz sie pisac po POLSKI - pomÓż !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ziolo pisze: 2002-08-19 13:17
  Sam mam taki telefon i musze powiedziec że jest naprawde super. Zamieżam właśnie go sprzedać wiec jeżeli są chetni to prosze o kontakt...
  0
 • Users Avatars Mini
  ziolo pisze: 2002-08-19 13:17
  aha mail to jasam3@wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  skrayny pisze: 2002-08-19 13:36
  Mam kilka pytan. 1) kiedy wychodzi nowy firmware do t65? 2)jak skopiowac na karte sim tylko pojedynczy kontakt z pamieci telefonu(bo jak na razie to znalazlem tylko kopiowanie wszystkich na raz) ? 3)ksiazka telefoniczna-opcje-ustal rozmiar listy-krotka lub pelna... przy zmianie na ktorakolwiek z tych opcji nic sie nie zmienia. Co powinno byc inaczej? 4)czy w najnowszym firmwarze mozna dodawac kontakty prosto z listy polaczen? (to by znacznie ulatwilo wspolzycie z aparatem? Dzieki za odpowiedzi:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Piter pisze: 2002-08-20 11:59
  Ciekawe czy dziala tak samo wolno jak inne eryki.
  0
 • Users Avatars Mini
  biT.MP pisze: 2002-08-21 00:45
  taka plastikowa zabawka,niepodoba mi sie, jakis dziwny ten fone.
  0
 • Users Avatars Mini
  pawel pisze: 2002-08-21 00:48
  jak dodac kontak z numerem wprost z listy polaczen - wchodzisz do spis telefonow|dodaj kontakt. Po podaniu imienia i nazwiska itp, przechodzisz do konkretnych numerow telefonow, jakie chcesz przypisac do tego kontaktu. Dla przykladu wybierasz numer DOM - telefon poprosi cie o konkretny numer, ty go nie znasz ale jest zapisany w liscie polaczen, wiec klikasz strzale w lewo i pojawi sie menu opcji i z niego wybierasz pozycje 3, czyli Numery Niezapisane. Tam sa wszystkie numery z listy polaczen, ale nie przypisane do kontaktow
  0
 • Users Avatars Mini
  elias pisze: 2002-08-22 03:52
  Mam ponad miesiac , nie powiesil sie ani raz wiec nie wiem czy trafilem na extra egzemplarz bo faktycznie komentarze porażaja :D , Plusy : Moja bateria zalezy od sieci i trzyma okolo tygodnia, wiec po one touch Club jest to wyborne i ilosc numerow w skrzynce takze jest bb positiv, kalendarz jest mily, licznik sms i w sumie nie powiem zlego slowa o nim. Minusy: rzeczywiscie zdaza mu sie poskrzypywac i bastion jesli chodzi o wykonanie to on nie jest ( jakowys cien na wyswietlaczu )- ale nic coby mi przeszkadzalo z niego korzystac. Jeden minus ktory faktycznie mnie boli - w spisie połaczen za zeszle dni nie pokazuje o ktorej godzinie byly wykonane i tego mi brakuje, - co dziwne w OTClub bylo wiec wydawaloby sie ze tu powinno, ale widac tak sobie go chlopcy wykombinowali albo gdzies sie to wlacza - choc nie wydaje mi sie bo to dziwne by bylo.... wiec.. ja polecam - jak zmienie zdanie to dam znac - pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  marko pisze: 2002-08-25 02:11
  czy eryk czy ot 511 sam juz nie wiem
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-08-25 15:25
  ERYYYYK!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  odii pisze: 2002-08-25 18:43
  Czy da sie z niego sciagnac simlock-a??? bo chce kupic ten telefon , ale ja mam plusa a on jest w idei. HELP!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  v3n0m pisze: 2002-08-25 23:40
  hmm telefonik nafet fajny tylko mi sie menu niepodoba... jak we wszystkich ericcsonach mam nadzieje że jak się połączył z sony to coś wyjdzie fajnego.. a co do telefonu to ma ładny kształt i klawisze...
  0
 • Users Avatars Mini
  Plum pisze: 2002-08-26 13:36
  Ciekawe opinie , mam ten model od dwóch tygodni niestety dopiero niedawno znalazłem czas na zgłębienie tajników menu (to mój pierwszy ericsson) i wpadłem w szok ponieważ przy próbie wybrania z listy sms odbierz następny zawiesił się mi na ok pół godziny nic nie pomogło (podłączenie zewnetrznego zasilania ,zestawu hf , wyjęcie karty sim , bo oczewiście reakcja na klawisze była żadna).Niedługo potem zrobił to ponownie . Mam równiez tęczę na ekranie jednakowoz nie zauważyłem skrzypienia.Klawiatura w stosunku co Simensa C35 i S6 oraz Motoroli T192 niewygodna niestety - dla dość dużych męskich palców ;-). CZy przypadkiem któś posiada informacje lub wie gdzie je znaleźć o nowej wersji oprogramowania R5A 010 (lub nowszej zdaje się miła sie pojawic pod koniec sierpnia) ? Jak można sprawdzić wersję zainstalowanego firmware z menu telefonu ?
  0
 • Users Avatars Mini
  bigi pisze: 2002-08-26 19:33
  kto mi powie jak w tym cudzie sprawdzić wersje softu
  0
 • Users Avatars Mini
  Plum pisze: 2002-08-27 09:48
  Wstukujesz po prostu *** W moim terminalu (z 14 sierpnia made in China) R4A 007 . Ostatnia wersja to R5A 010 ale słyszałem pogłoski o mającej sie ukazać (zapewne we wrześniu) wersji nowszej.Niestety nikt nie znalazł jeszcze pliku z opisem zmian poczynionym w tej wersji firmware'u.
  0
 • Users Avatars Mini
  Allen3 pisze: 2002-08-27 20:46
  Hej właśnie bawiłem się na wap.esato.com i ściągałem tło i animację i mi się zawiesił chyba ze 3 razy. Jutro ide wymienić soft. A jak dalej bedą takie problemy to wymieniam fona na nowego i nie ma sie co pierdzielić. PEACE
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojteh pisze: 2002-08-28 02:27
  Jestem z nim od 3 miesiecy i zawieszanie nastepuje jesli nastepuje w wapie (sony robil podobnie) - full opcji ktore w innych telefonach nie znajdziesz a ksiazka to istne zbawienie dla zapominalskich. Tylko gdzie najtaniej kupic kabelek?
  0
 • Users Avatars Mini
  Areczek_k pisze: 2002-08-28 22:34
  Ja też się przychylam do odpowiedzi : SPOKO tylko na razie drogie jest zdejmowanie sim locka i wielki jest problem z zakupem kabelka , a gdy już to rozgryziecie -TO SIE DOPIERO ZACZYNA FAJNA JAZDA TYLE FUNKCJI ŻE HEJ...
  0
 • Users Avatars Mini
  Zeef pisze: 2002-08-29 13:54
  nie znalazłem nigdzie tej informacji :-( czy ten telefon ma własną pamięc na smsy?
  0
 • Users Avatars Mini
  iceman76 pisze: 2002-08-29 18:15
  spoxx wole t68i
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-08-29 19:18
  Zeef: u mnie jest 15 smsów na sim + 40 smsów w telefonie. Pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  remedy pisze: 2002-08-30 04:15
  Kochani współ/od dzisiaj/uzytkownicy ! Mam nadzieję ,że nie będę żałował dzisiejszego sprzedania s35 /moim zdaniem był żadki jak kompot/ na t65.Proszę,niech ktos napisze wreszcie wyraźnie jak sprawdzić wersję softu bo "wystarczy wpisać ***" nic mi i chyba wielu innym nie mówi.Z góry dziękuję ,formatuję i ....oby było dobrze ,bo jak nie ,to będzie już3 (!!!) mój wadliwy telefon w Erze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-08-30 12:31
  remedy: soft sprawdzasz w menu serwisowym: *** ("" - strzałka w lewo, "" - strzałka w prawo, "*" - gwiazdka). Pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-08-30 12:35
  hehehe coś to forum zamieniło mi wszystko na ***. :( Więc napiszę inaczej: 1. strzałka w prawo 2. gwiazdka 3. strzałka w lewo 4. strzałka w lewo 5. gwiazdka 6. strzłka w lewo 7. gwiazdka powinno działać, pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  zbigol pisze: 2002-08-30 14:48
  Mam Eryka 2-miesiące Jest OK - ale bywa, że zawiśnie, raz na 1-2 tygodnie. Szukam schematu kabla do niego, bo testowałem już 3 i nie udało mi się nawiązać połączenia. Testowałem na sofcie Ericssona - kombinowałem w ustawieniach PC i nic. Mam kabel na którym jest napisane for T39... - czy ktoś wie, czy jest to dobry kabel - i jak w końcu uruchomić połączenie i na jakim sofcie. Robiłem próby na Win 98 i XP. Prosiłbym o odp. na e-maila
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-08-31 13:01
  SLUCHAJCIE! ZNALAZLEM KOLEJNY BUG W t65!!! PROSZE WSZYSTKICH O SPRAWDZENIE TEGO SAMEGO + WERSJI SOFTU I ODEZW NA STRONIE. A MIANOWICIE W WAP'ie JAK SIE WEJDZIE NA JAKAS STRONE I SA JAKIES RUBRYKI DO WYPELNIENIA (NP. LOGIN I HASLO), A NA DOLE LINK NP. LOGUJ BEZ HASLA, TO JESLI SIE WEZMIE TEN LINK, WYSWIETLA SIE OD RAZU NA CALY EKRAN NAPIS: "Tu trzeba wpisac jakies dane". Pytam o to, bo ustawilem sobie w bramce SMS'owej ksiazke tel. i sa rubryki: numer tel. abonenta, ksiazka tel. (ktora sie ma na serwerze tego danego portalu) i tresc. Wiadomo, ze numer wybiera sie w z ksiazki, zeby bylo latwiej, tresc sie wpisuje, ale wyslac nie mozna, bo zostaje nieuzupelnione pole "nr tel. abonenta" i wyswietla sie: "Tu trzeba wpisac jakies dane". Wiem, ze ten bug nie wystepuje w mt50. Prosze wszystkich o sprawdzenie tego! Pzdr/doriandz (mam soft R3B)
  0
 • Users Avatars Mini
  mops pisze: 2002-09-01 00:25
  a tak sobie przecietny ten telefonik
  0
 • Users Avatars Mini
  mops pisze: 2002-09-01 00:26
  jezeli chodzi o ericssony to lubie te tylko z klapkami :)
  0
 • Users Avatars Mini
  fixxxer pisze: 2002-09-02 19:05
  Moim skromnym zdaniem telefon jest do kitu (choc i tak w swojej kategori bije wszystko). Mam T39m i smiem twierdzic ze jest to najlepszy Eirck jakiego stworzono. Wszystko podobnie jak w starszych kochanych T20/28/320 + mozliwosci 520m no i zamkniete w opakowaniu mniejszym niz T28/29 !!! To jest telefon a nie jakas tam zabawka !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  smp pisze: 2002-09-04 14:56
  nadal twierdze ze jest to ekstar telefon ale po wymianuie softu na nowszy troche jakby mi zwolnil, nie wiem moze takie wrazenie mam.
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-09-04 18:17
  smp: A na jaki soft z jakiego wymieniles? Tez sie przymierzam i nie wiem czy warto... Pzdr/doriandz
  0
 • Users Avatars Mini
  total pisze: 2002-09-05 19:53
  czy menu w tym fonie jest po polsku czy po angielsku????
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-09-05 23:11
  Jasne, ze i po polsku i po angielsku!
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarbol pisze: 2002-09-06 01:12
  Wlasnie oddalem swojego T65 do salonu, a oni do serwisu. Powod: odklejająca się szybka w lewym dolnym rogu i czasami przy GPRS potrafil sie resetowac (soft v. R3A010). Zastanawia mnie jak sobie poradza z ta szybka...
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarbol pisze: 2002-09-06 01:40
  Wyslalem swoje uwagi do ///. Dzis dostalem odpowiedz: Na usterki wystepujace w Pana aparacie powinna pomoc zmiana oprogramowania na nowsze. Jesli chodzi o odklejajaca sie szybke to autoryzowany serwis Ericssona powinien sobie z tym poradzic, chociaz jest Pan pierwsza osoba ktora zglasza taki problem. Z powazaniem Beata Gorecka. Ciekawe... nie zglaszaliscie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Karola pisze: 2002-09-06 15:10
  własnie dzis kupiłam ericssona t65 i jestem zadowolona, mam pytanie skad do ericssona mozna sciagnac dzwonki??
  0
 • Users Avatars Mini
  doriandz pisze: 2002-09-06 16:41
  KAROLA: Z wap.sonyericsson.com i wap.esato.com. Pytasz o rzecz, ktora byla tutaj juz tysiac razy! Przejrzyj sobie wszystkie posty, a dowiesz sie wiele wiecej niz tylko, skad sciagnac dzwonki! Pzdr/doriandz
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-10 01:07
  nie ma jak NOKIA
  0
 • Users Avatars Mini
  marr pisze: 2002-09-10 02:09
  do kosza ......wyglada ladnie na dnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarbol pisze: 2002-09-11 01:43
  Wlasnie odebralem z serwisu swego T65. Wgrali mi nowy soft R5A010 i wcielo jedna gre. Teraz zamiast 4, mam tylko 3. Ciekawi mnie kto z was mial podobna sytuacje?
  0
 • Users Avatars Mini
  Kuba Qba pisze: 2002-09-12 23:00
  Kolega tez o czyms takim mowil. Wedlug mnie nie warto kupowac tego Fona.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarbol pisze: 2002-09-13 03:08
  Ale mi wisi ta gra, bardziej mnie ciekawi - dlaczego. Domyślam się że zabrakło miejsca w pamięci na program... poprostu po modyfikacji softu zrobiło się trochę ciasno. A telefon jest OK.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bolo pisze: 2002-09-15 19:45
  Jarbol a ja od począdku mam 3 gry biorytm,e-maze,tetris a ty jaką jeszcze miałeś?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarbol pisze: 2002-09-16 21:53
  Właśnie te trzy mi teraz zostały. Była jeszcze GAME, której celem było zestrzeliwanie najeźdźców z kosmosu, zanim porwą wszystkich ludzi. Latało się takim stateczkiem wyposażonym w działo i bomby. Coś rodem z Comodore C64. Trochę jej szkoda bo była całkiem, całkiem. Mogli wywalić BIORYTHM... ale jak powiedziałem, przy kupnie telefonu nie kierowałem się grami.
  0
 • Users Avatars Mini
  mat pisze: 2002-09-16 22:44
  Powiedzcie czy mam kupować ten telefon czy nie? Dwa lata w idei to kawał czasu. Czy może poczekać na Siemensa ME45 w promocji - ciekawe kiedy sie doczekam? ;) może wcześniej będzie Ericsson T39? CO o tym sądzicie?
  0
 • Users Avatars Mini
  byq pisze: 2002-09-16 23:55
  Telefon jest OK, ale ma spieprzone oprogramowanie. Do kosza!
  0
 • Users Avatars Mini
  Chazar pisze: 2002-09-19 23:58
  Kupilem dzis T65 wszystko by bylo ok, tyle tylko ze przed chwila wylaczyl mi sie i pojawilo sie zapytanie o pin a po w prowadzeniu tegoz pinu okazalo sie ze sie zresetowala data i czas. Ktos to mial? Moja wersja softu R5A010 Made in China. Chcialbym by byl to tylkopojedynczy incydent ale obawiam sie ze tak pieknie nie bedzie :(
  0
 • Users Avatars Mini
  remedy pisze: 2002-09-23 02:55
  No i ku**a nie jest wcale pięknie.Odebrałem słuchawkę w sobotę z naprawy /czyt.wymiany softu/ a juz za chwile okazalo sie ,ze jest jeszcze bardziej spieprzona niż była.Wersja softu to R5dziesiątka a więc już mi softu nie wymieniąa eryk oszalał.Wyłącza /resetuje do "podaj pin" /się kilakdziesiąt (!!!) razy dziennie ,nie da sięz niego korzystać ,wiesza się ,traci sieć ,pisze,że telefon jest nielegalny i inne takie"szczegóły".To skandal ,że dzieją się takie rzeczy w telefonach tak reneomowanej firmy.Jestem jednak zdania ,że gdyby się nie je**ał ,to byłbu spox ,a nawet bardzo spox ale niestety jest niesamowicie usterkowym aparatem i jużżałuję ,że go kupiłem ,bo nie po to płacęza WAP ,żeby miećjakiśzakichany tel. zastępczy i z WAPu nie móć korzystać.Zastanówcie się 3 razy przed kupnem t65.
  0
 • Users Avatars Mini
  no name pisze: 2002-09-24 00:36
  remedy: oddaj go z powrotem do serwisu, zarządaj wymiany telefonu na nowy. I rób to tak długo aż trafisz na dobry egzemplarz. Ja za 3 razem trafiłem w końcu na sprawną słuchawkę. Za pierwszym razem serwis trochę przegiął bo trzymali mojego t65 ponad 1,5 miecha a najgorsze jest to że w końcu przysłali mi NOWY totalnie schrzaniony telefon z walniętym wyświetlaczem. 3 słuchawka była już sprawna, ale nie usłyszałem od nich nawet zasr.... przepraszam, a użerałem się z nimi w sumie 2,5 miesiąca. Ale trzeba przyznać że sprawny t65 jest po prostu miodzio.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiler79 pisze: 2002-09-24 23:50
  Dzwonki i loga możesz ściągać bez problemu z wielu stron wap za darmo.
  0
 • Users Avatars Mini
  Chazar pisze: 2002-09-27 01:29
  Ma ktos jakies ciekawe adresy stron z dzwonkami? Bo na estato czy sonyericsson dzwonki sa cholernie krotkie i przez to nie mozna nawet rozpoznac co to za melodia. Po prostu sa tragiczne. Z gory thx
  0
 • Users Avatars Mini
  sylwester_cz pisze: 2002-10-08 00:38
  fajny telefonik, wszystko w jednym, polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  gogigogi pisze: 2002-10-08 14:01
  Czy ktos czasem nie wie co oznacza czasami pojawiajacy sie paseczek nad zasiegiem?
  0
 • Users Avatars Mini
  IceMan pisze: 2002-10-10 00:18
  Pojawiajacy sie pasek nad zasiegiem sygnalizuje zasieg uslugi GPRS oraz jej dostepnosc.
  0
 • Users Avatars Mini
  mariusz19 pisze: 2002-10-11 20:49
  Podoba mi sie ten telefonik, jego jednym z atutów jest wielkość
  0
 • Users Avatars Mini
  zip pisze: 2002-10-14 16:00
  Mam (od 4 miesięcy) i wszystkim polecam naprawde świetny telefon za małe pieniądze. Wbrew temu co mówią ludzie, nie wiesza się i zasięg łapie jak wszystkie inne telefony(może nawet lepiej).
  0
 • Users Avatars Mini
  lemur pisze: 2002-10-16 02:22
  Od kilku dni jestem szcześliwym posiadaczem T65. Chętnie poleciłbym wszystkim ten telefon gdyby nie to, że moi rozmówcy narzekają na denerwujący pogłos w czasie rozmowy ze mną. Winna jest prawdopodobnie moja słuchawka. Podobno słychać mnie jakbym rozmawiał z"ze studni" :) Dla ścisłości - problem ten pojawia się tylko gdy znajduję się w zamkniętym pomieszczeniu czyli może być związany z zasięgiem. Jeśli ktoś zna przyczynę albo miał podobny problem z T65 - ktory jak wiadomo telefonem bezawaryjnym nie jest :) - bardzo prosze o informację. Z góry dziękuję P.S. słuchawka made in Malaysia., soft 4RA, Idea.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sz pisze: 2002-10-22 16:50
  powinno sie zrobic sprawe idei za to ze nie ma jednej gierki [najeźdźcy] - i ta mala bateria - trzyba srednio 160godzin- reklamacje
  0
 • Users Avatars Mini
  peka pisze: 2002-10-23 20:30
  mam fona od 6 miesiecy. poprzednio miałem nokie 62. cóż z zamiany jestem zadowolony , telefonik działa super. ale do czasu. tzn. od miesiąca wimieniłem karte z Popa na Start Optimę i zaczęly sie kłopoty. zawieszanie, nie włączenie telefonu, bądź nie wyłącza się. kurde jeszcze troche i go wymienie. wiem ze jest mozliwosc serwisowej naprawy w ramach gwarancji ale jak wiem z autopsji jak sie zacznie grzeba to ..... wiadomo. myslałem o wymianie na panasonica gd96 ale ta bateria mnie przeraza, albo na siemensa sl45 (ten troszke już starszy. i mam kłopot
  0
 • Users Avatars Mini
  schakal pisze: 2002-10-24 00:25
  Powiedzcie mi na jakiej zasadzie ,mozna wladowac mp3 do tego telefonu i ile to kosztuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  fiksum pisze: 2002-10-28 20:37
  peka:w moim T65 jest ostatni soft z piątką z przodu i na starej karcie ery chodził super, po zmianie na simextra telefon padał i znowu mi dali za free stary typ karty?! i teraz znowu super!
  0
 • Users Avatars Mini
  gulash pisze: 2002-11-02 19:27
  Parę uwag co do telefonu: ogólnie po trzech miesiącach uzytkowania sprawuje sie dobrze, tyle że- 1) wiesza sie soft, szczególnie przy kopiowaniu konktaktów z karty sim do telefonu 2) wiesza sie przy pisaniu sms-ów i wpisywaniu kontaktów do książki telefonicznej (wychodzi do kodu pin i prosi o podanie go) 3) szybka sie odkleja od obudowy, niepokojące zjawisko, ale na razie zostawiam to w spokoju 4) bateria w zamierzeniu producenta miała wytrzymywać 300 godzin, powedzmy że w "realnych" warunkach to 250 godzin, tyle że telefon bez ładowania w moim wypadku wytrzymuje maksymalnie 3 dni, to nawet nie 200 godzin, tej baterii im nie wybacze. Poza tym jest oki.
  0
 • Users Avatars Mini
  gulash pisze: 2002-11-02 19:31
  schakal: przystawkę mp3 z wbudowanym 32 mb ramu możesz zakupić w sklepach internetowych (np. www.telefon.gsm.pl) tam był chyba w cenie 369 zł. Dostajesz do tego kabel, słuchawki, itp. Doczepiasz to do dolnej części fonu (tam gdzie masz ładowanie) i... muzyka gra.
  0
 • Users Avatars Mini
  mhaj pisze: 2002-11-09 12:17
  22 września w Gdyni ukradziono mi t65 niebieski nr seryjny 350316451254730. Wdzięczny byłbym za jakąś pomoc. Piotrek
  0
 • Users Avatars Mini
  gogigogi pisze: 2002-11-10 15:38
  mam do sprzedania T65 z pokrowcem wszystkimi papierami oczywiscie pudelkiem.Kupiony w Sosnowcu w komisie 4 pazdziernika.Dali mi 12 miesiecy gwarancji.Idea, soft R4A007.Na POPie chodzi bez zadnych problemow.Stan idealny.Lub zamienie na N5510 bo potrzebuje miec co robic w pracy! gogigogi@hoga.pl lub 503995814.Pozdrawiam. :o))
  0
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2002-11-10 19:03
  Witam, czy ktos wie jak naladowac ta komorke tak by wytrzymala chociaz 200-250godz. -moja bowiem maksymalnie laduje sie do 150 godz. ?pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  flopik pisze: 2002-11-20 19:47
  Uwazam ze jest to naprawde udany telefon - ma wszystko co potrzeba , no moze z wyjatkiem jakiejkolwiek lacznosci z PC w standardzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  big.zbig pisze: 2002-12-05 20:48
  cześć mam go 6 m-cy, na początku zawiesił się ze 4 razy później już nie. Na początku bałem się bo trzymał tylko 96 h czystego testu. teraz ludzie UWAGA !222 GODZINY CZYSTEGO TESTU CZYLI LEŻENIE NA PÓŁCE BEZ DZWONIENIA, RUSZANIA MENU itp. POWTARZAM, 222 GODZINY! CZY KTOŚ MIAŁ TAK SAMO? AHA PO NAŁADOWANIU WŁAŚNIE POKAZAŁ, ŻE BĘDZIE TRZYMAŁ 222 H. NA RAZIE!
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-06 18:08
  Witam Dzisiaj mialem okazje pobawic sie ta sluchawka. Sprawila mile wrazenie, niestety nie wiem jak z bateria czy stabilnoscia, ale to juz napewna poruszyli przedmowcy
  0
 • Users Avatars Mini
  casano pisze: 2002-12-07 15:25
  ten telefon to porażka. zacina sie gubi zasięg i nie ma mozliwości znalezienia do niego dzwonków w skali od zera do 10 wystawiam ocene 1
  0
 • Users Avatars Mini
  zikozz pisze: 2002-12-19 04:20
  Gdzie można znaleśc dzwonki do t65 bo jak wklepuje ręcznie te do ericów to nie działają prawidłowo
  0
 • Users Avatars Mini
  eloelo pisze: 2002-12-25 21:48
  elo! mam pytanko: czy warto wymieniac soft na nowszy? mam R4A007... fonik zawiesil sie pare razy i mialem taki okres ze przez paredni z rzedu nie dalo sie dzwonic (wybieral numer i nagle przerywal) potem pare dni bez problemu, potem znowu nie... ale to jush raczej minelo nie wiem czemu ale minelo :) to jak z tym softem? i czy to cos w ogole znaczaco zmienia? aha, zapomnialbym-telefon jest dosc powolny, pisze smsa i ja juz koncze a na ekranie braqje jeszcze 2-3 slow...
  0
 • Users Avatars Mini
  r pisze: 2002-12-26 16:53
  przeczytalem w tescie ze do T65 mozna dokupic odtwarzacz mp3, czy to prawda? ile taka przyjemnosc kosztuje? i jak to sie sprawdza w praktyce. z gory dziekuje za info!
  0
 • Users Avatars Mini
  TarzaN pisze: 2002-12-27 15:32
  Jak sprawdzić wersje softu, kraj produkcji i baterie, trzeba go rozkręcić? Która jest lepsza li-pol czy li-ion? Mam do kupienia ten telefon i musze dowiedziec się na co mam zwracać uwagę podczas kupna.
  0
 • Users Avatars Mini
  brock14 pisze: 2002-12-29 11:10
  Naprawdęfajny telefon, tylko raz mi sięzawiesił a mam go już od 3 miesięcy. Bateria też super.
  0
 • Users Avatars Mini
  Croolik pisze: 2002-12-29 14:12
  dla czego to male \"cacko\" samo wylacza sie w kieszeni? klawiaturka zablokowana a i tak po przytrzymaniu \"czerwonej sluchawki\" sie wylacza... :( na wazny telefon mozna czekac do usr.... smierci (a i tak nic to nie da jesli go sie nie wlaczy) SZCZERZE ODRADZAM
  0
 • Users Avatars Mini
  Croolik pisze: 2002-12-29 15:31
  ps dlaczego
  0
 • Users Avatars Mini
  jarojak pisze: 2002-12-30 02:21
  Ludzie jak coś wiecie o tym, czy pojawił się (albo pojawi) już polski T9 to napiszcie coś prosze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawcio pisze: 2003-01-05 12:54
  miałem mozliwosc kozystac z niego przez jakis czas-albo trafilem na jakis walniety model albo wszystkie so takie-nie nadarzajace menu, wieszajacy sie ,szczegolnie przy smsach.za to jakosc dzwieku w sluchawce ekstra:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jack the Ripper pisze: 2003-01-11 15:48
  Telefon bardzo fajny, w takiej cenie Ericsson oferuje dość dużo. Dla mniej wymagających użytkowników jest idealny. Bateria jest na 100% polimerowa. Mi się bardzo podoba :)
  0
 • Users Avatars Mini
  putyfar pisze: 2003-01-18 23:26
  Ludzie!!!!Już jest w Tak- Taku!Do dzieła!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  diverse pisze: 2003-01-31 23:45
  Nio fajny ten telefon ale sa juz lepsze 4
  0
 • Users Avatars Mini
  nitek pisze: 2003-02-01 14:57
  b. dobry ale teraz juz troche za stary
  0
 • Users Avatars Mini
  ALARMO pisze: 2003-02-01 16:36
  TEN ERICSON - FAJNIE SWIECIL SZEGOLNIE W NOCY - ALE WIECIOE CO NIEPODOBALO MI SIE W NIM BEZ PRZERWY MIGAJACA DNODA SZALU MOZNA PRZEZ NIA DOSTAC
  0
 • Users Avatars Mini
  zip pisze: 2003-02-01 21:46
  Mam go od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony wszystko chodzi idealnie. Jedynom rzeczom do której można się przyczepić to trzeszcząca obudowa.
  0
 • Users Avatars Mini
  wolny pisze: 2003-02-02 02:10
  ponoc ma mwyswietlacz skopany, jakies plamy na nim sa
  0
 • Users Avatars Mini
  wolny pisze: 2003-02-02 02:11
  jak dla mnie to jest troszke za szareko, w upalne dni mozna sobie powachlowac niom ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  wolny pisze: 2003-02-02 02:13
  bateri samemu nie da rady wmienic jest zamonotowana na stale :(( co jest jego minusem
  0
 • Users Avatars Mini
  GSMistrz pisze: 2003-02-04 02:07
  Bardzo szybko się psują. W serwisie odmowili mi jego zakup.
  0
 • Users Avatars Mini
  pipes pisze: 2003-02-10 14:24
  Mi bateria trzyma ok 4 dni-przy srednim urzytkowaniu( ok 10-20 smsów dziennni i 2-3 min. rozmowy) Niby stan gotowosci ma bys 300 godz, a mi sie ładuje do 180 i dale ni h...
  0
 • Users Avatars Mini
  au_rel pisze: 2003-02-10 19:20
  telefon w porzadku ale ten 4- kierunkowy joystick troche dziwnie sie naciska, z jakiegos dziwnego plastiku jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  parys pisze: 2003-02-10 21:24
  bardzo popularny telefon. Ostatnio pojawil sie w tak taku.
  0
 • Users Avatars Mini
  sysop2 pisze: 2003-02-17 22:45
  szufladka śmieszna...ale fon całkiem poważny..w taktaku jest
  0
 • Users Avatars Mini
  grone pisze: 2003-02-28 11:47
  uzywam 9 m-cy, na poczatku male rozczarowanie, ale w miare uzywania coraz bardziej mi sie podoba.
  0
 • Users Avatars Mini
  smokeWEED pisze: 2003-03-10 23:51
  kolega ma ten telefon i specjalnie nie narzeka.. telefonu ericsson sa porzadne i solidne.. duzy wyswitlacz ulatwia jego oblsuge.. a szeroko rozstawione klawicze ulatwiaja pisanie smsow
  0
 • Users Avatars Mini
  javorus pisze: 2003-03-11 14:31
  telefon jest spoko, i nie ma co narzekac = POLECAM=
  0
 • Users Avatars Mini
  borysj pisze: 2003-03-18 09:52
  telefon fajny tylko jakby wyswietlacz mial wieksza rozdzielczosc
  0
 • Users Avatars Mini
  borysj pisze: 2003-03-18 09:53
  on nie ma wymiennych obudow ?
  0
 • Users Avatars Mini
  ar2ro pisze: 2003-03-24 14:30
  bardzo misie niepodoba, nie dla chłopa, ba rdziejkobiecy
  0
 • Users Avatars Mini
  ar2ro pisze: 2003-03-24 14:31
  miałem go kiedyś w łapce i niewygodne ma przyciski - niewygodny i niepraktyczny , jak dla mnie to 6 na 10
  0
 • Users Avatars Mini
  ar2ro pisze: 2003-03-24 14:32
  dobrze że chcociaż ten klapki niema, zaletą sa jego rozmiary i gobra bateria
  0
 • Users Avatars Mini
  khalon pisze: 2003-04-04 21:31
  Dobry telefon, tylko trochę ma toporne klawisze...
  0
 • Users Avatars Mini
  Tyski Boss pisze: 2003-05-31 18:51
  A mnie sie podoba i jest zajebisty mam go juz rok i działa bez zarzutu polecam go wszytskim ma zajebiste funkcje super bateria i ma gprs mozna se fajne dzwonki i tapetki za grosze posciagac ogolnie super co do klawiszy tez sa fajne wcale nie toporne!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Martinho pisze: 2003-06-03 01:50
  Nie podoba mi się wygląd tego telefonu,klawisze brzydkie..itd
  0
 • Users Avatars Mini
  Martinho pisze: 2003-06-03 01:56
  Sprawdzałem jego fukcje i też nie przypadły mi do gustu.Może za mało testowałem
  0
 • Users Avatars Mini
  gizmo21 pisze: 2003-06-03 02:18
  fajnei wyglada ale nie jest fukcjonalny
  0
 • Users Avatars Mini
  Kenner pisze: 2003-06-03 02:35
  Co plusow to nalezy jeszcze dodac obsluge GPRSa
  0
 • Users Avatars Mini
  Inforek pisze: 2003-06-05 18:23
  ten telefon jest bardzo ładny i bardzo fajny tylko szkoda że ericsson już odchodzi w zapomnienie
  0
 • Users Avatars Mini
  miloszf pisze: 2003-06-06 13:08
  jest po prostu super, ale już powoli zaczyna odstawać od najnowszych fonów np. N7250 czy Sagema My-x5m
  0
 • Users Avatars Mini
  rafalecitoplus pisze: 2003-06-07 03:17
  eche ericsson ...juz prawie zapomnialem o tej firmie...
  0
 • Users Avatars Mini
  kolczatka2 pisze: 2003-06-15 16:29
  ladniutkii:)
  0
 • Users Avatars Mini
  IHAA! pisze: 2003-06-25 23:12
  Dobry telefon, jednak jakość głosu w słuchawce pozostawia wiele do rzyczenia..
  0
 • Users Avatars Mini
  Kenner pisze: 2003-06-30 15:55
  IHAA!*: mialem okazje bawicsie t65 i jakos nie zauwazylem aby jakosc glosu w sluchawce byla slaba? Bardziej narzekam na mojego S55, w ktorym po psortu bardzo slabo slysze rozmowce :(
  0
 • Users Avatars Mini
  kompas pisze: 2003-07-06 23:29
  Z mego doświadczenia eryki maja wadę - wolno myślą-z opóźnieniem poruszają się w menu i smsach. Czy w tym modelu też to jest?
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-11 17:19
  no troche mulowato wchodzi skrzynka odbiorcza, i w ogóle obsługa smsów , ale poza tym działa bez zastrzeżeń. dla mnie w tej cenie to najlepszy telefon obecnie. jedyny minus to zintegrowana bateria. nie można jej nigdzie kupić. chyba że ktoś ma jakieś dojśćia to prosze o info
  0
 • Users Avatars Mini
  kac.2 pisze: 2003-07-12 02:30
  kompas masz rację. Mam go pół roku i nadal czasem mnie to denerwuje. Nie wiem jak to działa w aparatach produkowanych gdzie indziej niż w Malezji (mój zdiełano właśnie tam), bo z tego co się orientuje to kraj produkcji ma ogromne znaczenie. Aparaty z Malezji chyba są mniej awaryjne i bateria dłuzej trzyma. Mój był po miesiącu od zakupu w serwisie ale odpukać od tej pory jest bezawaryjny.Ogólnie jeden z lepszych w tej cenie.
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-13 00:05
  ja mam chińczyka, wcześniej też malezja(ukradli) .różnica jest taka że tamten miał baterie li -io, a ten li-pol. chociaz na telefonie pisze li-io, ale moja chęć obejrzenia go dokładnie spowodowała, że rozkręciłem tel na części pierwsze i na baterii pisze li-po. trzyma tydzień, a nawet dłużej. ale gdzie ja kupie nową jak ta zacznie padać za rok???
  0
 • Users Avatars Mini
  danieln pisze: 2003-07-15 14:03
  Mam aparat od ponad roku i jak do tej pory nie mialem z nim problemu. Godny polecnia chociaz przy wyborzez w aktualnych promocjach mozna znalezc duzo lepsze i z wieksza iloscia bajerow
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-15 22:40
  no z monochromatycznych to jest jedyny telefon jaki bym kupił. może z kolorowym bym wybrał nokie, ale tak to tylko t65.
  0
 • Users Avatars Mini
  zip pisze: 2003-08-10 13:51
  Mam telefon od ponad roku. Bardzo miło mie ten telefon zaskoczył, przez rok użytkowania bateria trzymała mi 7 dni a teraz trzyma mi 10 (nie wyłączam na noc). Rekord to 14 dni bez ładowania (telefon made in Malesya). Widocznie miałem szczęście bo mój T65 jeszcze się nigdy nie zawiesił a menu chodzi szybko i nie musze czekać by dostać się do skrzynki SMS lub pokasować wiadomości. Mój kuzyn ma taki sam ale jego rzeczywiście się troche muli przy wchodzeniu do skrzynki a najbardziej podczas kasowania SMS, czasami trzeba czekać 5 sek.
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-08-19 20:48
  no z tym że nie musisz czekać to ciężko mi wierzyc. ale jak to prawda to może i mój się wreszcie obudzi :-))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Ded pisze: 2003-09-25 20:42
  Fajny telefon ale nigdzie nie moge do niego kopic tego odtwarzacza Mp3 jakby ktos cos wiedzial to niech da znac- z gory dzieki :))) dedmaster@o2..pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Flo pisze: 2003-09-29 01:24
  Zazdroszczę tym, którym ta słuchawka działa bezproblemowo. W przeciągu 14 miesięcy padło mi kolejno 6 (sześć) egzemplarzy (wszystkie oryginalne z SonyEricsson Poland serwis Liberty Bytom) przy czym z ostatniego pomimo trzech napraw (aktualnie w trakcie czwartej) nie wykonałem ani jednego połączenia. Wszystkie egzemplarze zawieszały sie, samoczynnie wyłączały lub wyświetlały "dziwne" symbole. Nie wspomnę o zawieszaniu PC przy synchronizacji. Aktualnie używam T39m i różnica jak pomiędzy maluchem, a mercem. Wszystkie telefony pochodziły z seri zaczynającej sie na 35031645........
  0
 • Users Avatars Mini
  Diamantez pisze: 2003-10-01 14:40
  Przez jakiś czas byłem zdecydowany na zakup tego telefonu w pre-paid ale po zapoznaniu się z opiniami użytkowników (podobnymi do tej, którą wyraża Flo), zmieniłem zdanie i nie żałuję :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kamcio pisze: 2003-10-13 17:47
  moim zdaniem telefon jest spoko chociaz osobiscie nie lubie ericsonów ten przypadl mi do gustu gdyby mial jeszcze tylko kolorowy wyswietlacz
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-11-17 09:12
  no ja tylko ericsony. najbardziej funkcjonalne low endy na rynku
  0
 • Users Avatars Mini
  swieczka pisze: 2004-01-26 20:34
  Miałem go przez długi czas. Super telefon. Ale ten test jest kiepski i nie odzwierciedla jaki to jest dobry telefon. Autor rzeczywiście się nie przyłożył do przeprowadzenia testu jak to już ktoś na początku powiedział.
  0
 • Users Avatars Mini
  hellnet_ pisze: 2004-02-01 16:00
  hmm mam tego eryka T65 chinczyka i na karcie sim+ mega2 sie wieszal resatrowali i inne tego typu wymienilem karte na sim+ mega3 i chodzi cacy:) hmm a co do kasowania smsów to mam opuznienia jesli smsy sa zapisane na sim a jesli w pamieci telefonu to nie mam zadnych problemow telefonik moj posiada najnowszy soft i bateria przy intensywnym urzytkowaniu trzyma 5 dni zakupiony byl 10.2003. telefonik jest taki sobie miaem do wyboru n 3330 i tego eryka i bardziej eryk mi sie podoba. chociaz na poczatku malo go mlotkiem nie roztrzaskalem ale co sie okazalo wszyskie problemy byly zwiazane z karta sim i karte sim roztrzaskalem:).
  0
 • Users Avatars Mini
  hellnet_ pisze: 2004-02-01 16:00
  A co do bateri to jest to temat tabu:) a jesli chodzi o ten czas czuwania to jest to rozwiazane za pomoca specialnego algorutmu totez gdy go uzywamy intensywnie (poloczenie sesyjka wap) wskazik pokazuje mala ilosc czuwania a kiedy przestajwmy uzywac telefon polezy sobie jakis czas bez dotykania:) lapskami to wskaznik idzie w gure:) i czas czuwania jest wikszy niz po intensywnym uzytkowaniu np. po wapie mialem 120h a potem po nietykaniu telefonu rzez 3h wskaznik pokazywal 150h. wiec wskazik jest ustosunkowany do uzytkowania telefonu. hmm a na komunikacie rozladowana bateria trzyma mi jakies 20h jeszcze. a gdy wskazik poazuje oh gotowosci pociagnie mi jeszcze 2h:) ale tylko na czuwaniu. do telefoniuku trza sie przyzwyczajic tak jak do dziewczyny:) gdy juz to zrobimy bedziemy zadowoleni z jego uzytkowanua:D macie jakies dodatkowe pytania to na meila albo na gg2910101
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-04-17 20:09
  extra telefonik ale glupio ze guziki sa z gumy :/ mogly by byc z plastkiu lepiej by sie pisalo smski
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-05-27 19:39
  jeden z najlepszych telefonow z erykow ;]
  0
 • Users Avatars Mini
  młody-1 pisze: 2004-07-21 21:24
  popieram mooby"iego i pozdrawiam. mądrze muwi (pisze) i trza go słychać
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2004-07-31 17:30
  powiedziałbym że najlepszy eryk, ale nie miałem w ręce t39
  0
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2004-09-06 01:23
  heheh mój 3 telefonik kupiony w czasie oczekiwania na T68m (a i później T68i) ... naprawdę polecam szczególnie grę Tetris ...
  0
 • Users Avatars Mini
  orko1990 pisze: 2004-09-15 20:40
  chyba się skuszę
  0
 • Users Avatars Mini
  mat-lis pisze: 2004-10-12 11:22
  fajny telefon teraz może wydawać się słaby ale za 150 zł jest spoko napewno lepszy od n3310
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysiek pisze: 2005-04-06 22:41
  Mam na sprzedaż nowego ericssona t 65.
  0
 • Users Avatars Mini
  marcin b pisze: 2005-05-31 17:27
  jesen z dwóch fajnych ericsonów.
  0
 • Users Avatars Mini
  nofate pisze: 2006-03-10 16:50
  Jeden z najlepszych telefonów Ericssona z niższej półki. Wiele przetrwało do czasów obecnych i to w dobrym stanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  mechatron pisze: 2007-01-24 20:33
  MAm taki i jestem bardzo zadowolony :D
  0
 • Users Avatars Mini
  lodziara pisze: 2012-03-19 11:51
  chcesz mnie zerżnąć to dzwoń 722289395 lublin
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: