Family Watch - smartwatch dla dzieci w T‑Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Family Watch

T-Mobile wprowadził do swojej oferty smartwatch przygotowany specjalnie dla dzieci - Family Watch.

Jedną z podstawowych funkcji, jakie posiada ten zegarek jest możliwość prowadzenia rozmów – zarówno w wersji audio, jak i video.

Zegarek Family Watch jest więc alternatywą dla telefonu. Dodatkowo jest od niego mniejszy, trudniej go zgubić lub zapomnieć, a dziecko zawsze szybko odbierze połączenie, bo będzie miało urządzenie na ręku.

Gadżet chroni dziecko również przed telefonami od nieznanych osób. Użytkownik może bowiem łączyć się za pośrednictwem zegarka wyłącznie z numerami, które zostały wcześniej zdefiniowane przez opiekunów.

Rodzice mogą także wysyłać swoim pociechom wiadomości SMS.

Ważną funkcją jest też monitorowanie miejsca pobytu dziecka, dzięki czemu w każdej chwili rodzice mogą sprawdzić, gdzie ono się znajduje.

Przytrzymanie przycisku SOS na zegarku przez 3 sekundy powoduje aktywację połączenia alarmowego – wówczas każdy z członków rodziny otrzymuje powiadomienie z aplikacji oraz wiadomość SMS, co umożliwia błyskawiczne zlokalizowanie zegarka.

Zegarek ma wbudowany moduł „Sport”, który pozwala na monitorowanie dziennej liczby kroków czy pokonanego dystansu. 

Zegarek został wyposażony w dotykowy ekran 1,3 cala z kolorowym wyświetlaczem.

Ma też wbudowany aparat.

Bateria (600 mAh) zapewnia nieprzerwaną pracę do dwóch dni lub do pięciu godzin rozmów. Urządzenie można naładować w ciągu 2 godzin przy użyciu dołączonego kabla micro USB.

Family Watch dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej i niebieskiej. 

Zegarek TCL MoveTime Family Watch dostępy jest w T‑Mobile w cenie 1 zł na start i abonamencie 24,99 zł miesięcznie – w ofercie z połączeniami na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i w Unii Europejskiej oraz pakietem 1 GB internetu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: