FeiyuTech wprowadza nowy gimbal do smartfonów

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Na targach Photokina 2018 firma FeiyuTech zaprezentowała swój nowy gimbal do smartfonów SPG2, wyposażony w mocniejsze silniczki i nowy algorytm zapewniający lepszą stabilizację.

Po połączeniu ze smartfonem możliwe jest nie tylko sterowanie ustawieniami nagrywania (za pomocą wielofunkcyjnego pokrętła Magic Ring), ale np. podpięcie mikrofonu dla uzyskania lepszej jakości dźwięku.

Gimbal pozwala także na łatwe przełączanie pomiędzy nagrywaniem w pionie i poziomie. Nagrania w pionie są coraz bardziej popularne w social mediach (dla urządzeń mobilnych).

Szczegółowe informacje o SPG2tutaj.

SPG2

W ofercie FeiyuTech pojawiły się także dwa nowe gimbale przeznaczone dla profesjonalistów: AK4000 o udźwigu 4 kg i AK2000 współpracujący z aparatami o wadze do 2,8 kg. Wyposażone zostały one w nowe silniki o dużej mocy, nowy wydajniejszy chip i oprogramowanie.

AK4000 i AK2000 to także nowe możliwości kontrolowania gimbala, aparatu lub kamery za pośrednictwem panelu sterowania oraz rozbudowy całego zestawu. W przypadku kompatybilnych urządzeń możliwa jest obsługa ustawień ostrości, zoomu, balansu bieli, czy ekspozycji. 

Urządzenie wyposażone zostało w dotykowy ekran LCD, gniazdo USB umożliwiające podłączenie zestawu do kontroli ostrości, a także wielofunkcyjne pokrętło Magic Ring i dodatkowe przyciski umożliwiające szybki dostęp do poszczególnych funkcji – np. tymczasową zmianę czułości gimbala. Konstrukcja dopasowana została do wagi i wymiarów szerokiej gamy aparatów, obiektywów i kamer używanych przez profesjonalnych operatorów. W pełni naładowana bateria pozwala na 12 godzin pracy z gimbalem (czas ten zależy oczywiście od wagi i wyważenia sprzętu oraz warunków).

Szczegółowe informacje o AK4000 są tutaj

AK4000 

Opinie:

Rekomendowane: