FilmBox Live i CHILI za darmo na telewizorach Samsung

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
FilmBox Live i CHILI za darmo na telewizorach Samsung

Rusza kolejna edycja Programu Samsung Smart Pack, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV będą mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do filmów i seriali.

Tym razem do wyboru jest dostęp do FilmBox Live lub możliwość wypożyczenia filmów z serwisu CHILI.

W aplikacji FilmBox Live znajdziemy ponad 3 tys. materiałów VOD, w tym popularne filmy i seriale dla całej rodziny, wśród których znajdują się także filmy w jakości 4K, które są dostępne tylko dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV.

W ramach Programu Smart Pack pierwszy miesiąc dostaniemy w prezencie, a za kolejne zapłacimy 14,99 złotych.

Z kolei wybierając dostęp do oferty CHILI dostaniemy 30 złotych do wykorzystania na filmy i seriale wybrane specjalnie dla użytkowników Samsung Smart TV.

W aplikacji CHILI można wypożyczyć lub zakupić w wersji cyfrowej tysiące filmów i seriali. 

Oferta będzie aktualna do czasu wyczerpania puli kodów i voucherów.

Programem Smart Pack objęte są telewizory Samsung Smart TV z 2017, 2018 i 2019 roku, w tym modele z serii QLED 4K i 8K, na których dostępna jest aplikacja Samsung Smart Pack.

Pełna lista telewizorów objętych Programem Smart Pack dostępna jest na stronie www.smartpack.samsung.pl.

Można to też sprawdzić uruchamiając dedykowaną aplikację Samsung Smart Pack na swoim telewizorze. Jeśli aplikacja będzie dostępna, a Program aktywny, będziesz mógł skorzystać z oferty. Wystarczy aktywować ją zgodnie z instrukcją podaną w aplikacji. Jeśli dostęp do oferowanej usługi wymaga vouchera, należy go pobrać i aktywować na stronie dostawcy treści w ciągu 14 dni. Jeśli aktywacja oferty nie wymaga pobrania vouchera, należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w aplikacji lub na www.smartpack.samsung.pl.

Samsung Smart Pack

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: