Fitbit Ace - nowa opaska fitness dla dzieci

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Fitbit Ace

Fitbit zaprezentował opaskę Fitbit Ace. Fitbit Ace został zaprojektowany jest dla dzieci od 8 roku życia. Automatycznie monitoruje kroki, minuty aktywności i sen. Żywotność baterii sięga 5 dnii.

Ace wyposażony jest w regulowaną, wodoodporną opaskę na rękę dostępną w dwóch kolorach. Nowe konto rodzinne Fitbit umożliwia rodzicom kontrolowanie z kim dzieci łączą się przez aplikację Fitbit. 

Ace jest dostępny w przedsprzedażyna Fitbit.com w cenie 99,95 euro. Będzie dostępny w sklepach na całym świecie w drugim kwartale 2018 roku.

 

Funkcje opaski:

  • spersonalizowane przypomnienia o 250 krokach co godzinę i powiadomienia, gdy dziecko będzie zbyt długo siedziało bez ruchu na kanapie lub przed ekranem.
  • nagradzanie wiadomościami z gratulacjami i zabawnymi odznakami do zbierania, do sprawdzenia w aplikacji Fitbit w telefonie.
  • dzieci mogą rywalizować w gronie rodziny lub znajomych (już wkrótce), w dziennych i weekendowych wyzwaniach. Dostępna jest też opcja Family Faceoff - nowe, 5-dniowe wyzwanie kroków. Wszyscy członkowie konta rodzinnego mogą ze sobą rywalizować i motywować się nawzajem (już wkrótce).

Nowe konto rodzinne Fitbit zostało zaprojektowane zgodnie z Ustawą o ochronie prywatności dzieci w Internecie (COPPA) i innymi obowiązującymi przepisami o ochronie prywatności, pozwalając rodzicom zarządzać tym, z kim ich dzieci się łączą i jakie informacje widzą w aplikacji Fitbit:

  • Ustawienie widoku rodzica: Pozwala na nawigację między twoim widokiem a widokiem dziecka, aby sprawdzać jego aktywność, postępy i akceptować zaproszenia od członków rodziny i znajomych (już wkrótce) w aplikacji Fitbit. Ace automatycznie synchronizuje się z większością urządzeń Android i iOS; Urządzenia Windows - już wkrótce.
  • Ustawienie widoku dziecka: Ogranicza dane widoczne dla dziecka w aplikacji Fitbit, np. statystyki, zaproszenia, odznaki, tarcze zegara i inne.

Opinie:

Rekomendowane: