Smartwatch Fitbit Versa z Fitbit OS 2.0

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Fitbit Versa

Fitbit zaprezentował zegarek Fitbit Versa. 

Fitbit Versa jest dostępny w przedsprzedaży na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców internetowych w cenie 199,95 euro w kolorze czarnym z czarną aluminiową obudową, szarym ze srebrną aluminiową obudową lub brzoskwiniowym z różowo-złotą aluminiową obudową.

Fitbit Versa Special Edition jest dostępny w cenie 229,95 euro. Cena akcesoriów wynosi od 29,95 do 99,95 euro. Versa będzie dostępny w sklepach na całym świecie w kwietniu 2018 roku i u lokalnych sprzedawców.

 

Smartwatch Versa został wyposażony w system Fitbit OS 2.0.

Zegarek oferuje m.in. całodobowe monitorowanie tętna PurePulse, indywidualne treningi z Fitbit Coach na ekranie, 15+ trybów ćwiczeń, połączenie z GPS, monitorowanie pływania i wodoodporność do 50 metrów, plus automatyczne monitorowanie aktywności i ćwiczeń.

Sleep Stages and Insights pozwala sprawdzić, jak dobrze śpisz i ustalić plan wypoczynku.

Funkcja Cardio Fitness Level przypomina o ruchu w ciągu dnia.

Czujnik SpO2 pozwala na monitorowanie np. bezdechu sennego.

Fitbit wprowadza też funkcjonalność monitorowania cyklu menstruacyjnego:

  • wprowadzaj dane dotyczące swojego cyklu menstruacyjnego i zapisuj objawy takie jak ból głowy, trądzik i skurcze; te informacje pomogą ci lepiej orientować się w swoim stanie zdrowia i w kwestii planowania rodziny.
  • sprawdzaj prognozy cyklu, w której fazie cyklu aktualnie się znajdujesz oraz kiedy powinnaś oczekiwać następnej miesiączki dzięki algorytmowi Fitbit
  • sprawdzaj ogólne informacje w jednym miejscu i dowiedz się więcej o powiązaniu cyklu menstruacyjnego z aktywnością, snem i wagą w aplikacji Fitbit, aby lepiej zarządzać swoją aktywnością i potrzebą snu w określonych okresach miesiąca.
  • dołącz do innych kobiet poprzez Grupy w zakładce Społeczność w aplikacji Fitbit i otrzymaj wsparcie w kluczowych tematach, takich jak miesiączka, antykoncepcja, próby poczęcia, ciąża, okres okołomenopauzalny i menopauza.

Funkcje zegarka Versa:

  • powiadomienia o aplikacjach, połączeniach, kalendarzach i SMS-ach, użytkownicy telefonów z systemem Android mogą wysyłać szybkie domyślne lub spersonalizowane odpowiedzi na wiadomości tekstowe i komunikatory (wkrótce).
  • odtwarzanie muzyki i współpraca ze słuchawkami Bluetooth
  • obsługa płatności  Fitbit Pay
  • personalizacja aplikacji i tarcz zegarowych w Fitbit App Gallery, w tym z Fitbit, Fitbit Labs i popularnych marek, takich jak Flipboard, Hue Lights, Nest, Strava, Surfline, United Airlines, Weather i Yelp.
  • nowa aplikacja dla rodziców, która pomoże im lepiej dopasować się do rytmu swojego dziecka. Poprzez dodawanie informacji o karmieniu niemowlęcia, zmianie pieluch i śnie, oraz informacji o własnym samopoczuciu, wszystko z poziomu nadgarstka, nowi rodzice mogą lepiej zrozumieć powiązanie między swoim snem a nastrojem i w miarę upływu czasu zbudować zdrową rutynę dla siebie i swojego dziecka.
  • smartwatch Versa jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android, iOS i Windows

Nowe funkcje oprogramowania Versa są częścią najnowszej aktualizacji Fitbit OS, systemu operacyjnego dla smartwatchy Fitbit. Ta aktualizacja oprogramowania będzie również dostępna dla użytkowników Ionic.

Opinie:

Rekomendowane: