Gadu-Gadu przygotowało nekrolog dla Skype

Newsy
Żródło: Gadu-Gadu
Opinie: 4
Opinie: 4

Producent Gadu-Gadu zdecydował się na porównawczą kampanię reklamową usług VoIP, która przypomina o fakcie, że konkurencja podniosła ceny rozmów telefonicznych. Kreacja banerów oparta jest na haśle: „Użytkownikom Skype współczujemy podwyżki cen”. Hasło wpisane jest w ciemną, żałobną stylistykę nekrologu. W kolejnej, kolorowej odsłonie banera pojawia się w barwna reklama rozmów głosowych w komunikatorze GG. "W kampanii, zorganizowanej jako odpowiedź na działania konkurencji, chcemy poinformować, że Gadu-Gadu nie podnosi cen połączeń, lecz je obniża, bo przecież wszyscy chcemy dzwonić po jak najmniejszych kosztach – mówią przedstawiciele Gadu-Gadu.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Jan pisze: 2009-04-23 01:08
  W GG Na głos robią z ludzi idiotów! Cena standardowa za 1 min. na komorki to 25 gr. Ale w pakiecie 200 minut za 60 zł!! Czyli cena w pakiecie wyzsza = 30 gr. Myślą że ludzie się nabiorą? A może pakiety co miesiąc się automatycznie odnawiają i jak sie ktoś nie kapnie to buli? Ściemniają tak czy inaczej z tą ofertą...
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-04-23 03:27
  GG przeswietla Skype? Heh, Playowi sie oberwalo za reklamy porownawcze, ciekawe czy GG tez sie za to dostanie... Jako do pisania wole GG komunikator ale do rozmow sadze, ze lepszy jest Skype.
  0
 • Users Avatars Mini
  jozekk pisze: 2009-04-23 12:17
  a ja myśle że lepszy jest nonoh.net. duza pula darmowych połączeń na stacjonarne po prawie całym swiecie a na komórki srednio 10 centów za minute tez po prawie całym świecie. a jak druga strona załozy jakikolwiek komunikator z firmy betamax to tez za darmo można pogadać
  0
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2009-04-23 13:03
  skype wyofuje sie z polskiego rynku przez podwyzke cen polaczen? osobiscie nie dzwonie przez skype na polskie numery a o ile drastycznie nie wzrosna polaczenia za ocean o tyle skype moze czuc sie nie zagrozony. sila skype lezy wciaz w darmowych polaczeniach pc2pc.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: